Félbeszakadt meccs: Levonultak a harsányiak Nyékládházán

Hernádnémeti vs. Kisgyőr
Hernádnémeti vs. Kisgyőr - © Fotó: Bujdos Tibor
A labdarúgó megyei II. osztály Közép csoportjának 13. fordulójában hat mérkőzést játszottak szombaton.

Önnek melyik a kedvenc csapata a megyei II. osztály Közép csoportjában?

Eredmények megtekintése

Loading ... Loading ...

Mezőcsát – Alsózsolca 3-3 (0-2)

Mezőcsát, 80 néző. V.: Haraszin.

Mezőcsát: Bene – Balázs, Vasas, Vadász (Vodicska), Farkas, Harsányi, Roha, Paczók (Jáger), Rontó, Horváth (Tekse), Balog (Tarnóczi, Csetkó). Edző: Szűcs Géza.

Alsózsolca: Baranyi J. – Verbovszki, Szegő, Dócs, Kojsza, Bódi Gábor, Gergely, Bódi Gergő, Erdei Nagy P. (Tóth), Erdei Nagy N., Baranyi P. (Létási). Edző: Borbély István.

G.: Jáger, Rontó, Farkas, ill. Erdei Nagy P., Baranyi P., Bódi Gergő. Kiállítva. Harsányi (26.), ill. Baranyi J. (77.) Jók: az egész csapat, ill. Kojsza, Baranyi P., Szegő, Bódi Gábor. Ifi: 1-5.

Szűcs Géza: – Jól játszó ellenfél ellen a kiállítás ellenére sikerült remek második félidőt produkálni. Sok gólos meccsen igazságos eredmény született.

Borbély István: – Az első félidőben el kellett volna döntenünk a mérkőzést. Csáton az iksz egy jó eredmény. A második félidőben elaludtunk. Furcsa meccs volt!

Ónod – Vatta 2-0 (2-0)

Ónod, 50 néző. V.: Mező I.

Ónod: Pető – Svéda, Nagy, Csiszár, Farkas (Győri), Tricskó, Krajnyák (Szalina), Stoff, Tóth I. M. (Tóth II. M.), Farkas, Profáncsik. Edző: Répási Ferenc.

Vatta: Gergely – Nagy, Bacsik, Káló, Szarvas, Vas, Váradi (Tóth A.), Pusoma, Kerekes, Horváth, Ferenczi. Edző: Kovalik Mihály.

G.: Stoff, Profáncsik. Kiállítva: Szarvas (67.) Jók: az egész csapat, ill. senki. Ifi: 0-2.

Répási Ferenc: – Elvesztettük „szüzességünket”, de ez egy jó érzés! Nagyon jó volt a játékvezetés.. További sikereket a vendégeknek.

Kovalik Mihály: – A mérkőzést már a kezdő sípszónál elvesztettük, mert így nem lehet meccset elkezdeni, de a befejezni sem lehet így, mert a következő mérkőzés is veszélyben van. Ebben nagy része van a játékvezetésnek is. A kettes számú partjelzőnek köszönhetjük. Sok sikert a hazai csapatnak.

Szirmabesenyő – Emőd 2-3 (1-1)

Szirmabesenyő, 80 néző. V.: Vágási.

Szirmabesenyő: Valkányi – Szívós, Tósa, Kascsák (Pándi K., Sipos), Szabó, Kéméndi (Bozsóki, Pándi D.), Fejes, Bertók, Kis, Kalász, Kubiczki (Juhász). Edző: Sipos László.

Emőd: Czimbalmos – Petruska, Németh G. (Fróna), Németh Cs., Fekete (Szabó), Ficsor, Nagy, Hriczó, Vass, Reményi (Nagy), Boncsér. Edző: Vass László.

G.: Szívós, Pándi D., ill. Boncsér (2), Ficsor. Jók: Juhász, Kiss, ill. az egész csapat. Ifi: 4-4.

Sipos László: – Szünet után egyéni hibákból két gyors gólt kaptunk, ezért a döntetlennek is örültem volna, sajnos nem sikerült az egyenlítés, pedig nagyon megnyomtuk a végét.

Vass László: – Sok helyzet kimaradt, így a végén izgulnunk kellett. Gratulálok a csapat jó játékához.

Sajószöged – Tibolddaróc 3-2 (1-2)

Sajószöged, 100 néző. V.: Tóth II. T.

Sajószöged: Hornyák – Tóth, Kiss, Gulyás, Nagy, Farkas (Migyu), Gulácsi, Fekete (Dudás), Dobó, Hajas, Bolykó (Gyuricskó). Edző: Antal József.

Tibolddaróc: Bukta – Hallai, Nagy (Sályi), Lukács (Molnár), Huszár, Lázár, Holicskó Gy., Holicskó G., Pásztor (Majnár), Balázs (Bereznay), Hócza (Farkas). Edző: Szűcs Levente.

G.: Dobó (3), ill. Lázár, Holicskó G. Kiállítva: Bukta (27.) Jók: az egész csapat, ill. mindenki. Ifi: 10-0.

dr. Gulyás Mihály elnökségi tag: – A magunknak nehézzé tett mérkőzést a második félidei példás akarattal sikerült megnyerni.

Szűcs Levente: – 70 percig emberhátrányban futballozni nehéz. Ezt még a Barcelona sem bírná ki. Mi ennek ellenére megfordítottuk az eredményt, de sajnos kikaptunk megint a végén. Gratulálok a csapatnak mert ma bebizonyították: nem „brahiból” lettek megyei másodosztályú csapat!

Nyékládháza – Harsány 4-2 (2-2) – 82. percben félbeszakadt, mert a vendégek egy kiállítást vitatva levonultak a pályáról.

Nyékládháza, 50 néző. V.: Zimmermann.

Nyékládháza: Zselenák – Filep, Varga, Burai J., Kuzma, Sipos (Ganyi), Gilányi, Bodnár, Lakatos, Burai G., Lengyel (Bereczki). Edző: Budai Tibor.

Harsány: Polyák – Kiss, Sári (Pusztai), Debrecenyi, Illés, Markov, Rafael K., Éliás, Hocza, Tóth, Nagy. Edző: Markov Tamás.

G.: Filep (2), Kuzma, Lengyel, ill. Polyák, Illés. Kiállítva: Éliás (82.). Jók: az egész csapat, ill. senki. Ifi: 1-1.

Budai Tibor: – Gratulálok a csapatomnak. Végig a mi akaratunk dominált. Nehéz talajon is folyamatos játékot játszottunk, aminek meg is lett az eredménye. Élvezetes játékkal szórakoztattuk a közönséget. A játékvezetés szakszerű és következetes volt.

Markov Tamás: – Hittem, hogy a játékvezetésről, amit gondoltam ha azt leírnánk csak remélem, hogy jókívánságaim teljesülnek számára. Jó színt hozott a labdarúgásba. Talán egyszer olyan magaslatokba leszünk mint ő.

Hernádnémeti – Kisgyőr 1-1 (1-0)

Hernádnémeti, 80 néző. V.: Nagy L.

Hernádnémeti: Magyar – Kertész, Zsova, Orosz, Lipták, Kovács, Almádi, Ruzsvánszki (Farkas), Pálinkás, Juhász, Debrődi (Barcsa). Edző: Hideg László.

Kisgyőr: Besenyei – Balog, Schmidt, Farkas, Mészáros, Kékedi, Török, Görzsöny, Baba, Vitárius, Burai. Edző: Toperczer Tibor.

G.: Lipták, ill. Vitárius. Kiállítva: Vitárius (87.). Jók: Magyar, Orosz, Almádi, Juhász, ill. senki. Ifi: 6-1.

Hideg László: – Az utolsó 10 percben sajnos mérkőzés labdát hagytunk ki, de hogy nem szereztünk három pontot nem csak rajtunk múlott.

Toperczer Tibor: – „Bravúros” pontszerzés.

Szurkolói rendbontás Rudabányán – Labdarúgó fegyelmi határozatok

Miskolc – A Magyar Labdarúgó Szövetség Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Igazgatóságának fegyelmi bizottsága a következő határozatokat hozta a legutóbbi ülésén az elmúlt heti forduló után.

A megyei II. osztályú labdarúgó bajnokság Közép csoportjának őszi sorsolása – 2015/2016

A 2015/2016-os B.-A.-Z. megyei II. osztályú labdarúgó bajnokság Közép csoportjának őszi órarendje.