Lebarnult a Vasvári

Labdarúgó Zilahi megyei I. osztály, 16. forduló.

Tiszabecs–Záhony  2–1 (0–0)

Tiszabecs, 150 néző, v.: Vitkai. Tiszabecs: Szabó Z. – Nagy Pé. Mikes, Kiss I., Bartha S., Varga P. (Algács), Bornemisza, Gergely (Kövesligeti), Sankó (Zámbó), Erdei, Széplaki. Játékos-edző: Szabó Zoltán. Záhony: Balogh T. (Kovács Sz.) – Árva, Semegi J. (Varga L.), Tóth Á., Czvik, Fekete G., Orosz Cs., Koi (Vilman), Semegi T. (Ésik), Petró (Kenéz), Balogh S. Edző: Kovács Sándor. A vendégek szereztek vezetést, a hajrában Erdei vezérletével fordított a hazai csapat. Gól: Erdei 2, ill. Fekete G. Kiállítva: Erdei ill. Balogh T. (mindkettő a 91. percben). Ifi: 1–4.

Szabó Zoltán: – Szezon eleji játék, megérdemelt győzelem.

Kovács Sándor: – Hetven percnyi jó játék után Erdei két pontrúgásával megpecsételődött sorsunk.

Tiszavasvári–Kemecse 1–2 (1–1)

Tiszavasvári, 200 néző, v.: Gergely. Tiszavasvári: Szőllősi – Búr, Rékasi, Lakatos, Hegedüs ( Erős), Szabó P., Kurucz, Antal, Bodnár, Fazekas, Lengyel (Mátyási). Edző: Fecsku István. Kemecse: Szabó A. – Kiss T., Barna, Kiss G., Ruska, Balogh Gy., Matejkó, Karkusz, Somogyi, Komi, Ferenczi. Játékos-edző: Barna Miklós. Első helyzetét mindkét csapat kihasználta, a folytatásban a küzdelemben dominált. A magas szintű játékkal adós maradtak a csapatok, igaz, a kellemetlen szélben nem volt könnyű dolguk. Gól: Fazekas, ill. Komi, Lakatos (öngól). Ifi: 1–0.

Fecsku István: – A korán jött tavaszban „lebarnultunk”…

Barna Miklós: – Viszontságos és balul sikerült felkészülés után azt hiszem, megérdemeltnen nyertünk. Ez első győzelmem edzőként, köszönöm a csapatnak.