DVTK vs. Újpest: Minőségi megoldások kelle(né)nek a támadózónában

Miskolc - Két hét szünet után az Újpest elleni meccsel folytatódik a DVTK számára a bajnokság.
A Nantes lesz a DVTK-ellenfél

Miskolc - Az előzetes várakozásoknak megfelelően a francia Nantes Reze csapata pályaválasztóként is nyerni tudott a belga Liege Panthers ellen a női kosárlabda Európa Kupa-selejtezőjének visszavágóján, és a 81-60-as gall siker egyben azt is jelenti, hogy kettős győzelmükkel ők is a G-csoportba kerültek, ahol rajtuk kívül az Aluinvent-DVTK, a cseh KP Brno és az olasz Reyer Venezia küzd a helyezésekért.
Fuss érte! – egy kondiparkért Miskolcon

Miskolc - A miskolci Csanyikban a követek adománygyűjtéséből épülhet közösségi sporttér.
DVTK Jegesmedvék: A védőmunkában megint előjöttek a megszokott hibák

Miskolc - Alsóházi „rangadót” játszottak csütörtök este a szlovákiai Tipsport Ligában.
Közlekedési és bérletpénztári információk a hosszú hétvégére

Miskolc - 2018. október 22-én, hétfőn az autóbuszok és villamosok a szombati menetrend szerint közlekednek.
A szállodák többsége telt házas a hétvégén

Miskolc - Teljes készültséggel várják vendégeiket a szállodák a holnap kezdődő hosszú hétvégére.

Férfi kézilabda NB I - A Gyöngyös legyőzte a DVTK-Eger csapatát

Budapest - A Gyöngyös legyőzte a vendég DVTK-Eger csapatát a férfi kézilabda NB I pénteki játéknapján.
DVTK-Fux: Ha egységesen tudunk fellépni, akkor van keresnivalónk

Miskolc - A női röplabda NB I-es Liga, 3. fordulójában péntek este Balatonfüredre látogat a DVTK-Fux csapata.

Szlovák jégkorongliga - Folytatódott a DVTK rossz sorozata

Zsolna - A DVTK Jegesmedvék egymást követő hatodik mérkőzését vesztette el a szlovák jégkorongligában, miután csütörtökön 4-1-re kikapott Zsolnán.
Aluinvent-DVTK: Úgy mentek, mint kés a vajba

Miskolc - Negyedik bajnoki meccsét megnyerte az Aluinvent-DVTK NB I-es női kosárlabdacsapata.
Makrai Gábor súlyos sérülése

Miskolc - Makrai Gábor, a Diósgyőri VTK labdarúgója súlyos sérülést szenvedett a múlt héten pénteken lejátszott Málta–Magyarország U21-es Európa-bajnoki selejtező 64. percében.
DVTK Jegesmedvék: Kilencven kevés, száz kell

Miskolc - Csütörtökön ismét Szlovákiában szerepel a DVTK Jegesmedvék Tipsport Ligában szereplő hokicsapata.

Női kosárlabda NB I - Száz pont felett a DVTK

Budapest - A DVTK hazai pályán 41 ponttal legyőzte a PINKK-Pécs 424 csapatát a női kosárlabda NB I alapszakaszának szerdai játéknapján.
Aluinvent-DVTK: Javítási lehetőség előtt

Miskolc - Szerdán ismét bajnokit játszik a diósgyőri női kosárlabdacsapat hazai­­­­ környezetben.

Az U21-esek sikere a röpis derbin

Miskolc - A női röplabda NB II Keleti csoportjának 3. fordulója keretében, vasárnap Miskolcon, a Földes Ferenc Gimnázium tornacsarnokában városi derbit rendeztek, amelyen a diósgyőriek junior együttese fogadta a nagy múltú Miskolci VSC-MVSI gárdáját.
Videó: Sztárklubban köthet ki a Diósgyőrtől elküldött válogatott csatár

Ugrai Roland és Megyeri Balázs sem játszott a görögök elleni vesztes meccsen, pedig Lazarosz Szuszkasz játékosügynök szerint mindketten kiemelkednek az ottani bajnokságból.
Aluinvent-DVTK: A Venezia biztos, a Nantes valószínű

Miskolc - Már csak halvány nyitott kérdések vannak az Aluinvent-DVTK EK-programjában.
Két kerékre pattantak az iskolások Diósgyőrben

Miskolc - Hétfőn végéhez ért a kerékpáros közlekedést népszerűsítő Tekerj a suliba! című program.
Fellebbeznek a Jegesmedvék

Miskolc - A DVTK Jegesmedvéknek október 17-ig van módjuk a rájuk kirótt súlyos büntetés megfellebbezésére.
DVTK-Fux: Próbáljunk egy jó mérkőzést játszani

Miskolc - A női röplabda Magyar Kupa negyeddöntőjének első mérkőzését kedden délután játssza a DVTK-Fux az MTK ellen.
Videó: Nyolcezer spártai Miskolcon

Miskolc - Miskolc adott otthont az újkori tömegsport egyik legfelkapottabb rendezvényének, a Spartan Race nevű akadályversenynek a hétvégén, melynek több kategóriájában összesen nyolcezren álltak rajthoz.
Aluinvent-DVTK: Meglepetés az elején és a végén

Miskolc - Az első negyed hazai jó játéka után „elveszett” a meccsben a Diósgyőr.
Nagyon szoros lesz a női labdarúgó NB I. első fele

Miskolc - A női labdarúgó NB I, 7. fordulójában Kozármislenybe látogat hétfő délután a DVTK.
DVTK Jegesmedvék: Sorrendben az ötödik vereség

Miskolc - Vasárnap este ismét Tipsport ligás hoki­mérkőzést játszottak a jégcsarnokban.
Az ősz színei tarka foltokban Diósgyőrben

Miskolc - A Diósgyőri Kézműves Alkotóházban pénteken volt a Csodás Ujjak Foltvarró Klub tagjai kiállításának megnyitója.
Csak az első negyedet nyerte meg az Aluinvent-DVTK

Miskolc - A női kosárlabda NB I 3. fordulójában, szombaton délután az NKE-Csata gárdáját fogadta az Aluinvent-DVTK csapata, a miskolci városi sportcsarnokban.
DVTK Jegesmedvék: A MAC is legyőzte a Macikat

Miskolc - A Tipsport Ligában először csaptak össze az Erste Ligát kinőtt magyar hokicsapatok.
Igazi spártai küzdelem lesz Miskolcon

Miskolc - Körülbelül nyolcezren indulnak a hétvégi Spartan Miskolcon.
Aluinvent-DVTK: Meglepetéssel készülnek

Miskolc - A szombati napon ismét hazai pályán játszik bajnokit az Aluinvent-DVTK csapata.
A papírforma nem a DVTK U23 mellett szól

Miskolc - Péntek délután játsszák a férfi és a női kosárlabda NB I/B, Piros csoportjának következő fordulóit.
DVTK Jegesmedvék: Szlovák alapú magyar rangadó

Miskolc - Magyar rangadót játszanak péntek este a szlovákiai Tipsport Liga keretében.
MVK: ismét jönnek a villamospótlók

Miskolc - A Vasgyárban október 15-23. között, az 1-es villamos vonalának egy-egy szakaszán az október 20-án és 21-én lesz vágányzár.
Suzuki miatt sérült meg a fékező buszon egy utas Miskolcon

Miskolc - Személyi sérüléssel végződött az a közlekedési baleset, ami csütörtökön történt az Újgyőri Főtérnél.
DVTK: Putnokon a KBSC-vel

Putnok - A magyar labdarúgó-válogatott Nemzetek Ligája-mérkőzései miatti szünetet kihasználva pénteken 11 órától felkészülési mérkőzést játszik a DVTK NB I-es labdarúgócsapata Putnokon, az Elek Ákos Utánpótlás Központban az NB II-es Kazincbarcikai SC ellen.
Értékes helyezések a tatabányai cselgáncs emlékversenyről

Miskolc - Tatabányán négyszáz indulóval rendezték meg a Faragó Benjamin emlékversenyt.
Miskolcra érkezik az ország legnépszerűbb akadályfutó versenye

Miskolc - A Csanyik-völgyben rendezik meg október 13-14-én a Spartan Race-t.
DVTK Jegesmedvék: Gyenge védekezés, vereség

Miskolc - A jégkorong Tipsport Liga 10. fordulójában tegnap Trencsénben játszottak a Macik.
DVTK U23: Ha hullámzó teljesítménnyel is, de sikerült győzni

Miskolc - A hétvégén az Aluinvent DVTK U23-as női kosárlabda csapata győzelmet könyvelhetett el, míg a MEAFC 86-81-re kikapott Békéscsabán.
Aluinvent-DVTK: A meccs háromnegyedéig voltak partiban

Miskolc - Szombaton idegenben játszott bajnokit a DVTK élvonalbeli női kosárlabdacsapata.
DVTK: Stagnálás, újabb vereség

Budapest, Miskolc - A hátrányba kerülés után a Diósgyőrnek nem volt reális esélye a pontszerzésre.

Szlovák jégkorongliga - Vendégként kapott ki a DVTK

Budapest/Trencsén - A DVTK Jegesmedvék csapata 4-0-ra alulmaradt a Dukla Trencín vendégeként a szlovák jégkorongliga alapszakaszának vasárnapi játéknapján.
„Nagyon jó újra győzni!”

Miskolc - A labdarúgó NB III Keleti csoportjának 9. fordulóját játszották vasárnap. Megyénk csapatainak eredményei.
Nyert a DVTK női röplabda csapata

Miskolc - A Diósgyőri VTK NB I-es női röplabdacsapata első mérkőzése győzelemmel ért véget.
Fernando: „Jól jön a szünet”

Budapest, Miskolc - „Tudtuk, hogy kiegyensúlyozott meccs vár ránk, ahol végül az a csapat nyert, amelyik jobban használta ki a lehetőségeit” – nyilatkozta Fernando Miguel Fernandez Escribano, a DVTK vezetőedzője a Budapest Honvéd elleni 1-0-ás idegenbeli vereséggel zárult találkozó után.
BOON-ÉLŐ – Bp. Honvéd vs. DVTK 1-0 (0-0)

Budapest, Miskolc – A labdarúgó OTP Bank Liga NB I 10. fordulójában a Diósgyőri VTK gárdája a Budapest Honvéd együttesének vendége volt Budapesten, szombaton 14.45 órától. Az összecsapásról élőben tudósítunk a Borsod Online-on!