Labdarúgó tabellák

A megyei I. osztályú és a megyénk NB-s csapatait érintő tabellák állásai.

Az NB II Keleti csoport állása
1. Szolnok 26 16 6 4 45-26 54
2. DVSC-DEAC 26 15 4 7 48-25 49
3. Vác 26 14 7 5 42-30 49
4. REAC 26 14 5 7 70-32 47
5. Vecsés 26 11 7 8 42-28 40
6. Mezőkövesd 26 11 7 8 36-34 40
7. BKV Előre 26 9 9 8 35-36 36
8. Makó 26 10 5 11 44-43 35
9. Bőcs 25 8 11 6 28-31 35
10. Hajdúböszörmény 26 9 7 10 29-32 34
11. MTK tartalék 26 9 5 12 45-46 32
12. Kazincbarcika 27 8 5 14 33-49 29
13. Békéscsaba 27 7 6 14 31-44 27
14. Cegléd 26 5 9 12 35-48 24
15. Baktalórántháza * 25 1 3 21 21-80 0
* 6 büntetőpont levonva
A 27. fordulóból elmaradt meccs időpontja, június 9, szerda, 18.00: Bőcs – Baktalórántháza.

Az NB III Mátra csoport állása
1. Ferencváros tartalék 25 18 2 5 71-27 56
2. Maglód 25 15 6 4 57-22 51
3. Putnok 25 15 3 7 50-36 48
4. Balmazújváros 25 12 5 8 40-33 41
5. Eger 25 11 5 9 39-21 38
6. Balassagyarmat 24 11 5 8 32-21 38
7. Tura 25 11 4 10 47-32 37
8. Jászberény 25 11 4 10 47-44 37
9. Heves 24 9 5 10 37-45 32
10. Püspökladány 25 7 7 11 30-40 28
11. Gyöngyös 24 5 11 8 25-36 26
12. Ózd 25 5 4 16 34-67 19
13. Dunakeszi 24 5 3 16 26-63 18
14. RAFC 25 4 4 17 20-68 16
Az elmaradt meccs új időpontja, június 2. (szerda), 17.00: Gyöngyös – Balassagyarmat (23. forduló).  

Az NB III Tisza csoport állása
1. Kemecse 24 15 4 5 38-20 49
2. Tiszakanyár 24 14 6 4 61-33 48
3. Létavértes 24 14 5 5 49-24 47
4. Nyíregyháza tartalék 24 13 5 6 36-24 44
5. Nagyecsed 24 11 6 7 37-25 39
6. Cigánd 24 11 4 9 45-38 37
7. Diósgyőr tartalék 24 11 3 10 40-37 36

8. Balkány 24 10 4 10 27-35 34
9. Nyírmada 24 8 7 9 33-25 31
10. Tuzsér 24 6 12 6 29-32 30
11. Ibrány 24 6 7 11 30-39 25
12. Tiszalök 24 5 6 13 27-43 21
13. Kótaj 24 3 5 16 23-60 14
14. Berettyóújfalu 24 1 6 17 17-57 9

A megyei I. osztály állása
1. Tiszaújváros 32 27 2 3 130-24 83
2. Encs 32 18 6 8 85-43 60
3. Tállya 31 18 4 9 91-56 58
4. Sajókaza 31 17 5 9 65-45 56
5. Tiszalúc 32 16 3 13 69-64 51
6. Tomor-Lak 32 14 9 9 68-58 51
7. Abaújszántó 32 14 7 11 72-68 49
8. Sajóbábony 31 13 5 13 43-46 44
9. Aszaló 31 13 5 13 50-58 44
10. Miskolci VSC 32 13 4 15 53-56 43
11. Nyékládháza 31 11 10 10 40-40 43
12. Tarcal 32 12 5 15 49-68 41
13. Múcsony 32 10 7 15 52-67 37
14. Sátoraljaújhely 31 11 3 17 69-73 36
15. Szalonna * 31 9 4 18 61-104 30
16. Mezőcsát 32 7 8 17 37-79 29
17. Sajószentpéter 32 7 4 21 42-93 25
18. Bükkábrány 31 6 5 20 31-65 23
* 1 büntetőpont levonva
Az elmaradt meccsek új időpontjai, június 2. (szerda), 17.00: Sátoraljaújhely – Szalonna (30. forduló), Aszaló – Bükkábrány (31. f.); június 9. (szerda), 17.00: Nyékládháza – Sajókaza (29. f.), Tállya – Sajóbábony (30. f.).

 



További hírek a boon-sportoldal kategóriából