Labdarúgó OTP Bank Liga NB I.: Sopron Bank Haladás vs. Diósgyőri VTK 2-1 (1-1)

A labdarúgó OTP Bank Liga NB I. 29. fordulójában a Diósgyőri VTK gárdája Szombathelyen lépett pályára a Haladás vendégeként vasárnap 15 órától. Az összecsapásról élőben tudósítottunk a Borsod Online-on!

Edzői nyilatkozatok a Haladás vs. Diósgyőri VTK mérkőzés után

“Láttuk a szombat esti BL döntőn is, hogy miként jár a kapu előtti lehetőségeit elhibázó csapat” – nyilatkozta Szentes Lázár a szombathelyi vereség után.

Ön szerint mi lesz a Haladás - DVTK meccs végeredménye?

2 : 1   (1 : 1)

Szombathely, 4000 néző, v.: Solymosi Péter (Berettyán Péter, Horváth Róbert).

Sopron Bank Haladás: Mursits – Schimmer., Guzmics, Jagodics, Halmosi – Rajos – Nagy D., Iszlai, Ugrai, Nagy G. – Radó. Vezetőedző: Artner Tamás.

Kispad: Rózsa (k), Korolovszky, Szakály A., Horváth A., Oross, Kulcsár K., Vujovic.

Diósgyőri VTK:  Rakaczki – Vági, Vadász, Nagy T., Gohér – Takács P., Abdouraman – Tisza, Sekour, Frizoni – Bacsa. Szakmai igazgató: Szentes Lázár.

Kispad: Rados (k), Gal, Gallardo, Arze, Czégel, Fernando, Seydi.

Gólszerző: Takács P. (0-1) a 3., Nagy G. (1-1) a 20., Halmosi (2-1) a 89. percben.

Sárga lap: Vági a 21., Rajos a 31., Frizoni az 53., Jagodics a 71. percben.

Kiállítás: -.

Csere: Gohér helyett Seydi az 51., Ugrai helyett Oross az 59., Sekour helyett Arze a 67.,  Rajos helyett Kulcsár a 70., Radó helyett Szakály A. a 80., Takács P. helyett Fernando  a 82.percben.

Ön szerint mi lesz a Haladás – Diósgyőri VTK meccs végeredménye?

Vasárnap 15 órától Szombathelyen meccsel a Diósgyőr az NB I utolsó előtti fordulójában. A mérkőzésről élőben tudósítunk. Ön szerint mi lesz a mérkőzés végeredménye?

Diósgyőri VTK: “Spanyolmentes” kezdő tizenegy?

Vasárnap 15 órától Szombathelyen a Haladás vendége lesz a DVTK az NB I 29. fordulójában.