Labdarúgó NB III – Újabb barcikai győzelem

Kazincbarcikai SC vs.Felsőtárkány SC
Kazincbarcikai SC vs.Felsőtárkány SC - © Fotó: Kozma István
A labdarúgó NB III Keleti csoportjának 4. fordulójában két megyei csapatunk lépett pályára szombaton.

Kazincbarcikai SC – Felsőtárkány SC 1-0 (1-0)

Kazincbarcika, 300 néző. V.: Jakab.

Kazincbarcika: Szabó Á. – Szemere, Odrobéna, Privigyei, Nagy P., Dobos (Irhás), Lakatos, Illés R., Faggyas, Farkas J. (Ondó), Illés G. (Lipusz). Edző: Huszák Géza.

Felsőtárkány: Herceg – Juhász, Kaszás, Papp, Nagy Z., Bocsi, Csirmaz (Szívós), Tölgyesi, Kálmán J. (Babos), Reznek, Molnár M. Edző: Uray Attila.

G.: Nagy P. Jók: Faggyas, Dobos, Odrobéna, Lakatos, Nagy P., ill. Molnár M., Reznek, Juhász.

Huszák Géza: – 1-0 után el kellett volna döntenünk a mérkőzést, de sajnos kihagytuk a helyzeteinket, így izgalmassá vált a második félidő.

Uray Attila: – Olyan gólt kaptunk, amit ilyen szinten nem lehet. A hazaiaknak volt több nagyobb helyzete, inkább elfogadtam volna azt, ha ezekből kapjuk a gólt. A második félidőben a mi akaratunk érvényesült a csoport egyik bajnokesélyese ellen, ráadásul idegenben játszottunk, ezért ez nagy teljesítmény.

Rákosmente KSK – Putnok FC 3-1 (1-0)

Budapest, 100 néző. V.: Pillók.

Rákosmente: Markek – Nehéz (Kis R.), Turcsik, Vattai, Molnár T. (Törőcsik), Simita, Balaskó, Katona, Vass M., Szabó R., Király. Edző: Halgas Tibor.

Putnok: Botló – Molnár M., Nyisalovits, Belényesi, Zimányi A., Madarász, Fehér, Zimányi Á. (Tóth Sz.), Horváth, Bene (Sápi), Marcinaskó (Máthé). Edző: Koszta Péter.

G.: Turcsik (11-esből), Király, Nehéz, ill. Zimányi A. Kiállítva: Nyisalovits (41.). Jók: az egész csapat, ill. Madarász.

Halgas Tibor: – Végig kontroll alatt tartottuk a mérkőzést, a játékosok maximálisan betartották amit kértünk tőlük, a végén nagyobb arányú is lehetett volna a győzelmünk. További sok sikert a Putnoknak.

Koszta Péter: – A belső védő fegyelmezetlensége miatt gól és emberhátrányba kerültünk, de 3-0 után akár egyenlíthettünk is volna.

A labdarúgó NB III Keleti csoportjának őszi menetrendje – 2015/2016.

Budapest, Cigánd, Kazincbarcika, Miskolc, Putnok, Tállya, Tiszaújváros – A Magyar Labdarúgó Szövetség Versenybizottsága elkészítette az 51 csapatos labdarúgó NB III csoportjainak sorsolását. tovább »