Labdarúgó NB II – „Már a tizedik percben eldőlt”

Cigánd SE vs. Mosonmagyaróvári TE
Cigánd SE vs. Mosonmagyaróvári TE - © Fotó: cigandse.hu
Cigánd – A labdarúgó NB II 16. fordulójában hazai pályán kapott ki a Cigánd vasárnap.

Cigánd SE – Mosonmagyaróvári TE 0-1 (0-1)

Cigánd, 600 néző. V.: Takács.

Cigánd: Egyed – Molnár, Raducu, Sipos, Szilágyi – Oltean, Baksa (Kasza, 69.) – Balogh, Kis (Roszel, 46,), Varga (Katona, 64.) – Popescu. Szakmai igazgató: Szénay Péter.

Mosonmagyaróvár: Tarczy – Bohner, Deák, Koszó, Czár – Zsirai (Kószás, 86.) – Jasarevic (Balázs, 70.), Schmatovich, Mayer (Németh, 46.), Bartos – Laki. Vezetőedző: Király József.

10. perc: Laki cselezgetett a büntetőterületen belül majd középre adott, ahol az üresen érkező Zsirai a bal felső sarokba fejelt, 0-1.

Jók: Egyed, Kis, Balogh, ill. Tarczy, Bohner, Koszó, Deák, Schmatovich, Laki.

Szénay Péter: – Már a tizedik percben eldőlt a mérkőzés. Csak kapkodtunk, veszélytelenek voltunk, sokkal bátrabban kell támadnunk ha nyerni akarunk.

Király József: – A csapat szó szerint kibrusztolta a mai győzelmet, igaz senki nem mondta, hogy könnyű mérkőzés lesz, de mivel mi rúgtunk egy gólt ezért győzelmünk megérdemelt.