Labdarúgó NB II – „A támadásaink pedig megint hatástalanok voltak”

Cigánd SE vs. Békéscsaba 1912 Előre FC
Cigánd SE vs. Békéscsaba 1912 Előre FC - © Fotó: Fodor Balázs | cigandse.hu
Cigánd – A labdarúgó NB II 30. fordulójában hazai környezetben szerepelt vasárnap a Cigánd.

Cigánd SE – Békéscsaba 1912 Előre FC 0-5 (0-2)

Cigánd, 400 néző. V.: Bogár.

Cigánd: Sánta – Molnár, Raducu (Popa, 75.), Csicsvári, Kasza – Sándor, Baksa – Angyal (Barcsay, 65.), Nicorec (Katona, 59.), Szilágyi – Popescu. Szakmai igazgató: Szénay Péter.

Békéscsaba: Ribánszki – Kelemen, Babinyecz, Juhász – Bagi, Viczián, Birtalan (Spitzmüller, 80.), Szalai (Ilyés, 88.) – Nagy, Urbin (Gránicz, 71.), Gyurján. Vezetőedző: Boér Gábor.

Jók: senki, ill. az egész csapat.

Szénay Péter: – A legelején bekapott buta gól a védekezésünket minősítette, a támadásaink pedig megint hatástalanok voltak, sajnos nincs aki berúgja a helyzeteket.

Boér Gábor: – Gratulálok a csapatomnak nagyon tetszetős támadásokat vezetve nyertük meg a mérkőzést. Továbbra is készülünk fegyelmezetten, remélem egy szép sikert tudunk elérni a bajnokság végén.

dsc_0994

A gólok története

1. perc: Egy rossz hazaadásra Nagy csapott le és Sánta lábai között gurított a hálóba, 0-1.

26. perc: Viczián 26 méterről futtából a bal felső sarokba bombázott, 0-2.

81. perc: Bal oldali beadás után Bagi fejelt kapura, Szalai még belekotort a labdába ami a kapuba jutott, 0-3.

90. perc: Ismét Viczián maradt egyedül a hazai térfélen, majd 24 méterről lőtt, a labda a kapufát érintve csapódott a hálóba, 0-4.

92. perc: Egy gyors csabai kontra végén Nagy került ziccerbe és nem hibázott, 0-5.