Labdarúgó NB II. – „A szünetben rendeztük a sorokat”

A labdarúgó NB II 7. fordulójában szombaton idegenben nyert a Kazincbarcika.

Dorog, 600 néző. V.: Barna.

Dorog: Vajda D. – Németh, Szellák (Göblyös, 68.), Mészáros, Berkó – Szedlár, Csató, Bora, Szalai – Faragó (Vígh, 84.), Simon (Sitku, 78.). Vezetőedző: Schindler Szabolcs.

Kazincbarcika: Somodi – Lőrincz (Süttő, 85.), Tóth, Heil, Kristófi – Takács, Mikló, Belényesi, Bene (Boros, 67.) – Kovács (Engel, 76.), Hegedűs. Vezetőedző: Vitelki Zoltán.

Jók: Szalai, Németh, ill. az egész csapat.

Tóth Csaba, szakmai igazgató: – Nem érdemeltünk ma vereséget, viszont hátul már megint hoztuk a szokásos hibánkat. Döntetlennél nálunk volt a meccslabda, kimaradt, és ahogyan az lenni szokott ezt kihasználta ellenfelünk.

Vitelki Zoltán: – Az első félidőben picit pontatlanul, idegesen és kapkodva játszottunk. A szünetben rendeztük a sorokat és a második játékrészben megnyugodtunk, jobban is játszottunk és sokkal több lehetőségünk is volt ellenfelünknél, így a győzelmünk megérdemelt.

A gól(ok) története

80. perc: Boros kapott jó labdát, kapura lőtt: a kapus védett de kipattanó labdát Boros a hálóba gurította, 0-1.