Elkészült a labdarúgó NB I őszi menetrendje

Akt.:
Elkészült a labdarúgó NB I őszi menetrendje
Budapest  (MTI) – A címvédő Videoton FC a Siófok otthonában lép pályára, az ezüstérmes Paks pedig a kupagyőztes Kecskemétet fogadja a labdarúgó Monicomp Liga 2011/12-es szezonjának július közepén sorra kerülő első fordulójában.

A magyar szövetség (MLSZ) budapesti székházában megtartott keddi sorsoláson kiderült az is, hogy a Magyar Televízió vasárnaponként 16 órai kezdettel közvetítene mérkőzéseket, a klubok jelenlévő képviselői azonban közölték: ezzel nem értenek egyet. A július 15-16-17-én esedékes első fordulóban éppen a bajnok Videoton siófoki vendégjátékát sugározná élőben az MTV.

Labdarúgó NB I – Siófokon kezd a címvédő

Az újoncok közül mindkét gárda hazai pályán kezdi a pontvadászatot, a Diósgyőr a Zalaegerszeget, a Pécs pedig a Haladást fogadja majd. Az ezüstérmes Paks a kupagyőztes Kecskemétet látja vendégül az első fordulóban, a Ferencváros a Kaposvár vendégeként rajtol, míg a szezon nyitómérkőzését a Debrecen vívja hazai pályán a Vasas ellen.

Az első kör párosítását nem kellett kisorsolni, mert az egyesületek közül kilenc előzetesen megjelölte, melyik riválissal szeretne játszani, az MLSZ pedig egyik csapat kérését sem utasította el.

 

Az 1. forduló programja:

július 15., péntek:

DVSC-TEVA – Vasas 18 ó

július 16., szombat:

Diósgyőr-ZTE 17:30 ó

Budapest Honvéd-Győri ETO 20

Pécs-Szombathelyi Haladás 20

Újpest FC-Lombard Pápa 20

július 17., vasárnap:

Siófok-Videoton FC 16 ó

Kaposvári Rákóczi-Ferencváros 18

Paksi FC – Kecskeméti TE-ERECO 19

 2. forduló:

    július 22., péntek:
ZTE FC – DVSC-TEVA 18 ó
    július 23., szombat:
Vasas-Pécsi MFC 17:30 ó
Győri ETO FC-Újpest FC 19 ó
Szombathelyi Haladás-Budapest Honvéd 19 ó
Lombard Pápa-BFC Siófok 19 ó
    július 24., vasárnap:
Videoton FC-Paksi FC 16 ó
Ferencváros-Diósgyőri VTK 18 ó
Kecskeméti TE-ERECO – Kaposvári Rákóczi 19 ó

    3. forduló:

    július 29., péntek:
Győri ETO FC-Szombathelyi Haladás 19 ó
    július 30., szombat:
Budapest Honvéd-Vasas 17:30 ó
BFC Siófok-Újpest FC 19 ó
Kaposvári Rákóczi-Videoton FC 19 ó
Pécsi MFC-ZTE FC 19 ó
    július 31., vasárnap:
Diósgyőri VTK – Kecskeméti TE-ERECO 16 ó
DVSC-TEVA – Ferencváros 18 ó
Paksi FC-Lombard Pápa 19 ó

    4. forduló:

   augusztus 5., péntek:
ZTE FC-Budapest Honvéd 18 ó
    augusztus 6., szombat:
Vasas-Szombathelyi Haladás 17:30 ó
BFC Siófok-Győri ETO FC 19 ó
Videoton FC-Diósgyőri VTK 19 ó
Lombard Pápa-Kaposvári Rákóczi 19 ó
    augusztus 7., vasárnap:
Ferencváros-Pécsi MFC 16 ó
Újpest FC-Paksi FC 18 ó
Kecskeméti TE-ERECO – DVSC-TEVA 19 ó

    5. forduló:

    augusztus 13., szombat:
Győri ETO FC-Vasas 17:30 ó
Pécsi MFC – Kecskeméti TE-ERECO 19 ó
Diósgyőri VTK-Lombard Pápa 19 ó
Paksi FC-BFC Siófok 19 ó
Szombathelyi Haladás-ZTE FC 19 ó
Budapest Honvéd-Ferencváros 20 ó
    augusztus 14., vasárnap:
DVSC-TEVA – Videoton FC 16 ó
Kaposvári Rákóczi-Újpest FC 18 ó

    6. forduló:

    augusztus 19., péntek:
ZTE FC-Vasas 18 ó
    augusztus 20., szombat:
Lombard Pápa – DVSC-TEVA 15 ó
Videoton FC-Pécsi MFC 17:30 ó
BFC Siófok-Kaposvári Rákóczi 19 ó
    augusztus 21., vasárnap:
Újpest FC-Diósgyőri VTK 16 ó
Ferencváros-Szombathelyi Haladás 18 ó
Paksi FC-Győri ETO FC 19 ó
Kecskeméti TE-ERECO – Budapest Honvéd 19 ó

   7. forduló:

    augusztus 26., péntek:
Győri ETO FC-ZTE FC 18 ó
    augusztus 27., szombat:
Diósgyőri VTK-BFC Siófok 15 ó
Budapest Honvéd-Videoton FC 17:30 ó
Pécsi MFC-Lombard Pápa 20 ó
    augusztus 28., vasárnap:
DVSC-TEVA – Újpest FC 16 ó
Vasas-Ferencváros 18 ó
Kaposvári Rákóczi-Paksi FC 19 ó
Szombathelyi Haladás – Kecskeméti TE-ERECO 19 ó

    8. forduló

(szeptember 10.):
Kaposvári Rákóczi-Győri ETO FC
Paksi FC-Diósgyőri VTK
BFC Siófok – DVSC-TEVA
Újpest FC-Pécsi MFC
Lombard Pápa-Budapest Honvéd
Videoton FC-Szombathelyi Haladás
Kecskeméti TE-ERECO – Vasas
Ferencváros-ZTE FC

    9. forduló

(szeptember 17.):
Budapest Honvéd-Újpest FC
Pécsi MFC-BFC Siófok
DVSC-TEVA – Paksi FC
Diósgyőri VTK-Kaposvári Rákóczi
ZTE FC – Kecskeméti TE-ERECO
Vasas-Videoton FC
Szombathelyi Haladás-Lombard Pápa
Győri ETO FC-Ferencváros

    10. forduló

(szeptember 24.):
Diósgyőri VTK-Győri ETO FC
Kaposvári Rákóczi – DVSC-TEVA
Paksi FC-Pécsi MFC
BFC Siófok-Budapest Honvéd
Újpest FC-Szombathelyi Haladás
Lombard Pápa-Vasas
Videoton FC-ZTE FC
Kecskeméti TE-ERECO – Ferencváros

    11. forduló

(október 1.):
Budapest Honvéd-Paksi FC
Pécsi MFC-Kaposvári Rákóczi
DVSC-TEVA – Diósgyőri VTK
Ferencváros-Videoton FC
ZTE FC-Lombard Pápa
Vasas-Újpest FC
Szombathelyi Haladás-BFC Siófok
Győri ETO FC – Kecskeméti TE-ERECO

    12. forduló

(október 15.):
DVSC-TEVA – Győri ETO FC
Diósgyőri VTK-Pécsi MFC
Kaposvári Rákóczi-Budapest Honvéd
Paksi FC-Szombathelyi Haladás
BFC Siófok-Vasas
Újpest FC-ZTE FC
Lombard Pápa-Ferencváros
Videoton FC – Kecskeméti TE-ERECO

    13. forduló

(október 22.):
Budapest Honvéd-Diósgyőri VTK
Pécsi MFC – DVSC-TEVA
Kecskeméti TE-ERECO – Lombard Pápa
Ferencváros-Újpest FC
ZTE FC-BFC Siófok
Vasas-Paksi FC
Szombathelyi Haladás-Kaposvári Rákóczi
Győri ETO FC-Videoton FC

    14. forduló

(október 29.):
Pécsi MFC-Győri ETO FC
DVSC-TEVA – Budapest Honvéd
Diósgyőri VTK-Szombathelyi Haladás
Kaposvári Rákóczi-Vasas
Paksi FC-ZTE FC
BFC Siófok-Ferencváros
Újpest FC – Kecskeméti TE-ERECO
Lombard Pápa-Videoton FC

    15. forduló

(november 5.):
Budapest Honvéd-Pécsi MFC
Videoton FC-Újpest FC
Kecskeméti TE-ERECO – BFC Siófok
Ferencváros-Paksi FC
ZTE FC-Kaposvári Rákóczi
Vasas-Diósgyőri VTK
Szombathelyi Haladás – DVSC-TEVA
Győri ETO FC-Lombard Pápa

    16. forduló

(november 19.):
Győri ETO FC-Budapest Honvéd
Szombathelyi Haladás-Pécsi MFC
Vasas – DVSC-TEVA
ZTE FC-Diósgyőri VTK
Ferencváros-Kaposvári Rákóczi
Kecskeméti TE-ERECO – Paksi FC
Videoton FC-BFC Siófok
Lombard Pápa-Újpest FC

    17. forduló

(november 26.):
BFC Siófok-Lombard Pápa
Paksi FC-Videoton FC
Kaposvári Rákóczi – Kecskeméti TE-ERECO
Diósgyőri VTK-Ferencváros
DVSC-TEVA – ZTE FC
Pécsi MFC-Vasas
Budapest Honvéd-Szombathelyi Haladás
Újpest FC-Győri ETO FC

    18. forduló

(december 3.):
Vasas-Budapest Honvéd
ZTE FC-Pécsi MFC
Ferencváros – DVSC-TEVA
Kecskeméti TE-ERECO – Diósgyőri VTK
Videoton FC-Kaposvári Rákóczi
Lombard Pápa-Paksi FC
Újpest FC-BFC Siófok
Szombathelyi Haladás-Győri ETO FC

– MTI – 








hirdet�s