Labdarúgó NB I – A 26-31. forduló menetrendje

Labdarúgó NB I – A 26-31. forduló menetrendje
Budapest/Debrecen/Mezőkövesd/Miskolc – A Magyar Labdarúgó Szövetség (MLSZ) hétfőn nyilvánosságra hozta az OTP Bank Liga 26-31. fordulójának pontos órarendjét.

A 30. fordulóban, május 6-án 20.30-tól rendezik az MTK Budapest-Ferencváros örökrangadót.

26. forduló:

április 11., kedd:

Vasas-Újpest FC 18.00

április 12., szerda:

Diósgyőri VTK-Budapest Honvéd 18.00
Paksi FC-Ferencváros 18.00
MTK Budapest-Swietelsky Haladás 18.00
Mezőkövesd Zsóry FC-Debreceni VSC 18.00
Gyirmót FC-Videoton FC 18.00

27. forduló:

április 15., szombat:

Swietelsky Haladás-Diósgyőri VTK 18.00
Újpest FC-Gyirmót FC 18.00
Videoton FC-Mezőkövesd Zsóry FC 18.00
Debreceni VSC-MTK Budapest 18.00
Budapest Honvéd-Paksi FC 18.00
Ferencváros-Vasas 20.30

28. forduló:

április 22., szombat:

Paksi FC-Diósgyőri VTK 18.00
Debreceni VSC-Swietelsky Haladás 18.00
MTK Budapest-Videoton FC 18.00
Mezőkövesd Zsóry FC-Újpest FC 18.00
Gyirmót FC-Ferencváros 18.00
Vasas-Budapest Honvéd 20.30

29. forduló:

április 29., szombat:

Diósgyőri VTK-Vasas 18.00
Ferencváros-Mezőkövesd Zsóry FC 18.00
Újpest FC-MTK Budapest 18.00
Budapest Honvéd-Gyirmót FC 18.00
Swietelsky Haladás-Paksi FC 18.00
Videoton FC-Debreceni VSC 20.30

30. forduló:

május 6., szombat:

Gyirmót FC-Diósgyőri VTK 18.00
Videoton FC-Swietelsky Haladás 18.00
Debreceni VSC-Újpest FC 18.00
Mezőkövesd Zsóry FC-Budapest Honvéd 18.00
Vasas-Paksi FC 18.00
MTK Budapest-Ferencváros 20.30

31. forduló:

május 13., szombat:

Diósgyőri VTK-Mezőkövesd Zsóry FC 18.00
Ferencváros-Debreceni VSC 18.00
Paksi FC-Gyirmót FC 18.00
Budapest Honvéd-MTK Budapest 18.00
Swietelsky Haladás-Vasas 18.00
Újpest FC-Videoton FC 20.30

– MTI –



0Hozzászólás

Herzlichen Dank für Ihren Kommentar - dieser wird nach einer Prüfung von uns freigeschaltet. Beachten Sie, dass dies gerade an Wochenenden etwas länger dauern kann. Kommentare von registrierten Usern werden sofort freigeschaltet - hier registrieren!

Még 1000 karakter

Sporthírek