Labdarúgó NB I – A 20-25. forduló menetrendje

Budapest – A Magyar Labdarúgó Szövetség (MLSZ) kedden nyilvánosságra hozta az OTP Bank Liga 20-25. fordulójának pontos órarendjét.

A 22. fordulóban, március 4-én 18 órától rendezik az Újpest-Ferencváros rangadót – várhatóan Kecskeméten.

20. forduló (február 18.):
Gyirmót FC-Paksi FC 15.30
Mezőkövesd Zsóry FC-Diósgyőri VTK 15.30
MTK Budapest-Budapest Honvéd 15.30
Vasas-Szombathelyi Swietelsky Haladás 15.30
Videoton FC-Újpest FC 15.30 (M4 Sport)
Debreceni VSC-Ferencváros 18.00 (M4 Sport)

21. forduló (február 25.):
Szombathelyi Swietelsky Haladás-Újpest FC 15.30
Diósgyőri VTK-MTK Budapest 15.30
Paksi FC-Mezőkövesd Zsóry FC 15.30
Vasas-Gyirmót FC 15.30
Budapest Honvéd-Debreceni VSC 15.30 (M4 Sport)
Ferencváros-Videoton FC 18.00 (M4 Sport)

22. forduló (március 4.):
Mezőkövesd Zsóry FC-Vasas 15.30
MTK Budapest-Paksi FC 15.30
Debreceni VSC-Diósgyőri VTK 15.30
Gyirmót FC-Szombathelyi Swietelsky Haladás 15.30
Videoton FC-Budapest Honvéd 15.30 (M4 Sport)
Újpest FC-Ferencváros 18.00 (M4 Sport)

23. forduló (március 11.):
Ferencváros-Szombathelyi Swietelsky Haladás 15.30
Videoton FC-Diósgyőri VTK 15.30
Debreceni VSC-Paksi FC 15.30
Mezőkövesd Zsóry FC-Gyirmót FC 15.30
MTK Budapest-Vasas 15.30 (M4 Sport)
Újpest FC-Budapest Honvéd 18.00 (M4 Sport)

24. forduló (április 1.):
Gyirmót FC-MTK Budapest 18.00
Vasas-Debreceni VSC 18.00
Paksi FC-Videoton FC 18.00
Diósgyőri VTK-Újpest FC 18.00
Szombathelyi Swietelsky Haladás-Mezőkövesd Zsóry FC 18.00 (M4 Sport)
Budapest Honvéd-Ferencváros 20.30 (M4 Sport)

25. forduló (április 8.):
Újpest FC-Paksi FC 18.00
Debreceni VSC-Gyirmót FC 18.00
MTK Budapest-Mezőkövesd Zsóry FC 18.00
Szombathelyi Swietelsky Haladás-Budapest Honvéd 18.00
Videoton FC-Vasas 18.00 (M4 Sport)
Ferencváros-Diósgyőri VTK 20.30 (M4 Sport)

– MTI –



Sporthírek