Labdarúgás: utánpótlás tabellák

Labdarúgás: utánpótlás tabellák
A megyei I. és megyei II. osztályú labdarúgó bajnokságok utánpótlás táblázatai.

Megyei I. osztály, U19
1. MVSC-MÁV Tiszavas 18 14 2 2 120-26 44
2. Sárospatak 18 14 2 2 97-11 44
3. Encs 18 14 2 2 74-27 44
4. BTE Edelény 18 14 1 3 52-17 43
5. Felsőzsolca 18 13 3 2 84-28 42
6. Tomor-Lak 18 11 2 5 48-20 35
7. Sajóbábony 18 10 1 7 50-55 31
8. Nyékládháza ** 18 11 2 5 72-48 30
9. Tállya 18 8 3 7 33-36 27
10. Mezőcsát 18 7 1 10 46-51 22
11. Abaújszántó 18 7 1 10 61-75 22    
12. Sátoraljaújhely 18 6 2 10 44-69 20
13. Aszaló 18 4 3 11 30-46 15
14. Tiszalúc 18 3 3 12 26-71 12
15. Bükkábrány 18 3 1 14 27-74 10
16. Tarcal * 18 3 3 12 20-65 8
17. Sajókaza 18 1 4 13 28-109 7
18. Szalonna 18 1 - 17 19-103 3
* 4 büntetőpont levonva
** 5 büntetőpont levonva

Megyei II. osztály Északi csoport, U19
1. Onga 15 12 3 - 65-8 39
2. Szendrő 15 11 3 1 63-15 36
3. Sajószentpéter 15 11 2 2 65-14 35    
4. Bódvaszilas 15 9 1 5 59-36 28
5. Meszes 15 9 1 5 41-22 28
6. Dédestapolcsány 15 8 3 4 39-28 27
7. Serényfalva 15 6 2 7 38-29 20
8. Parasznya 15 6 2 7 36-43 20
9. Varbó 15 6 2 7 26-35 20
10. Bükkszentlászló-BB 14 6 1 7 44-60 19
11. Nekézseny 15 5 3 7 32-42 18
12. Homrogd 15 4 1 10 23-37 13
13. Beret * 15 4 - 11 18-66 9
14. Mályinka 15 3 - 12 15-69 9
15. Alsóvadász 15 - - 15 5-65 0
16. Borsodszirák vissszalépett
* 3 büntetőpont levonva

Megyei II. osztály Keleti csoport, U19
1. Tokaj 16 14 2 - 75-18 44
2. Mezőzombor 16 13 2 1 75-21 41
3. Mád 16 10 2 4 53-25 32
4. Bodroghalom 16 10 1 5 46-40 31
5. Szalaszend 16 9 2 5 37-32 29
6. Kenézlő 16 9 1 6 60-29 28
7. Pácin 16 9 - 7 51-51 27
8. Garadna 16 7 - 9 39-45 21    
9. Boldogkőváralja 16 6 3 7 31-46 21
10. Karcsa 16 5 4 7 37-49 19
11. Bodrogkisfalud 16 4 5 7 35-56 17
12. Erdőhorváti * 16 4 5 7 40-49 16
13. Tiszakarád 16 4 3 9 48-52 15
14. Alsóberecki 16 3 6 7 28-37 15
15. Gönc * 16 2 1 13 39-77 6
16. Mikóháza 16 - 1 15 20-87 1
* 1-1 büntetőpont levonva

Megyei II. osztály Közép csoport, U19
1. Szirmabesenyő 16 12 2 2 69-19 38
2. Emőd 16 12 1 3 62-23 37
3. Harsány 16 12 1 3 50-26 37
4. Bogács 16 11 2 3 47-28 35
5. Tiszapalkonya 16 9 2 5 39-29 29
6. Sajószöged 16 9 2 5 35-30 29
7. Tibolddaróc 16 8 5 3 51-28 29
8. Sajósenye 16 7 2 7 43-41 23
9. Mezőkeresztes 16 6 2 8 43-49 20
10. Tiszakeszi 16 6 1 9 42-32 19
11. Sajóvámos 16 6 1 9 37-53 19
12. Megyaszó * 16 5 2 9 42-66 16
13. Szentistván 16 4 1 11 31-44 13
14. Nyírjes-Szirma 16 3 1 12 29-68 10
15. Bükkzsérc ** 16 4 2 10 37-58 9
16. Vatta 16 - 1 15 19-82 1
* 1 büntetőpont levonva
** 5 büntetőpont levonva

 








hirdet�s