Labdarúgás: Íme az NB I teljes őszi órarendje

Labdarúgás: Íme az NB I teljes őszi órarendje
A Magyar Labdarúgó Szövetség versenybizottsága pénteken elkészítette a labdarúgó NB I őszi meccseinek órára lebontott programját.

7. forduló (szeptember 13-15.)

P, 19.00: MVM-Paks – Kaposvári RFC

Sz, 14.00: Újpest FC – Szombathelyi Haladás

Sz, 16.00: Kecskeméti TE-PM – Pécsi MFC-Matias

Sz, 16.00: Puskás Akadémia FC – Diósgyőri VTK

Sz, 18.00: Budapest Honvéd – Mezőkövesd Zsóry FC

Sz, 20.00: Lombard Pápa TFC – Ferencvárosi TC

V, 16.30: Debreceni VSC-Teva – Videoton FC

V, 18.30: MTK Budapest – Győri ETO FC


8. forduló (szeptember 20-22.)

P, 19.00: Pécsi MFC-Matias – Lombard Pápa TFC

Sz, 14.00: Diósgyőri VTK – Budapest Honvéd

Sz, 16.00: Mezőkövesd Zsóry FC – Kaposvári RFC

Sz, 16.00: Szombathelyi Haladás – Puskás Akadémia FC

Sz, 18.00: MTK Budapest – MVM-Paks

Sz, 20.00: Videoton FC – Kecskeméti TE-PM

V, 16.30: Ferencvárosi TC – Újpest FC

V, 18.30: Győri ETO FC –Debreceni VSC-Teva


9. forduló (szeptember 27-29.)

P, 19.00: MVM-Paks – Mezőkövesd Zsóry FC

Sz, 14.00: Lombard Pápa TFC – Videoton FC

Sz, 16.00: Kaposvári RFC – Diósgyőri VTK

Sz, 16.00: Puskás Akadémia FC – Ferencvárosi TC

Sz, 18.00: Budapest Honvéd FC – Szombathelyi Haladás

Sz, 20.00: Kecskeméti TE-PM – Győri ETO FC

V, 16.30: Debreceni VSC-Teva – MTK Budapest

V, 18.30: Újpest FC – Pécsi MFC-Matias


10. forduló (október 4–6.)

P, 19.00: Debreceni VSC-Teva – MVM-Paks

Sz, 14.00: Győri ETO FC – Lombard Pápa TFC

Sz, 16.00: Pécsi MFC – Puskás Akadémia FC

Sz, 16.00: Diósgyőri VTK – Mezőkövesd Zsóry FC

Sz, 18.00: MTK Budapest – Kecskeméti TE-PM

Sz, 20.00: Szombathelyi Haladás – Kaposvári RFC

V, 16.30: Ferencvárosi TC – Budapest Honvéd

V, 18.30: Videoton FC – Újpest FC


11. forduló (október 18-20.)

P, 19.00: Mezőkövesd Zsóry FC – Szombathelyi Haladás

Sz, 14.00: Puskás Akadémia FC – Videoton FC

Sz, 16.00: Lombard Pápa TFC – MTK Budapest

Sz, 16.00: Kecskeméti TE-PM – Debreceni VSC-Teva

Sz, 18.00: MVM-Paks – Diósgyőri VTK

Sz, 20.00: Budapest Honvéd – Pécsi MFC-Matias

V, 16.30: Újpest FC – Győri ETO FC

V, 18.30: Kaposvári RFC – Ferencvárosi TC


12. forduló (október 25-27.)

P, 19.00: MTK Budapest – Újpest FC

Sz, 14.00: Debreceni VSC-Teva – Lombard Pápa TFC

Sz, 16.00: Pécsi MFC-Matias – Kaposvári RFC

Sz, 16.00: Ferencvárosi TC – Mezőkövesd Zsóry FC

Sz, 18.00: Kecskeméti TE-PM – MVM-Paks

Sz, 20.00: Szombathelyi Haladás – Diósgyőri VTK

V, 16.30: Videoton FC – Budapest Honvéd

V, 18.30: Győri ETO FC – Puskás Akadémia FC


13. forduló (november 1-3.)

P, 19.00: Lombard Pápa TFC – Kecskeméti TE-PM

Sz, 14.00: Diósgyőri VTK – Ferencvárosi TC

Sz, 16.00: Mezőkövesd Zsóry FC – Pécsi MFC-Matias

Sz, 16.00: Kaposvári RFC – Videoton FC

Sz, 18.00: Puskás Akadémia FC – MTK Budapest

Sz, 20.00: MVM-Paks – Szombathelyi Haladás

V, 16.30: Újpest FC – Debreceni VSC-Teva

V, 18.30: Budapest Honvéd – Győri ETO FC


14. forduló (november 8-10.)

P, 19.00: Videoton FC – Mezőkövesd Zsóry FC

Sz, 14.00: Debreceni VSC-Teva – Puskás Akadémia FC

Sz, 16.00: Lombard Pápa TFC – MVM-Paks

Sz, 16.00: Győri ETO FC – Kaposvári RFC

Sz, 18.00: Pécsi MFC-Matias – Diósgyőri VTK

Sz, 20.00: MTK Budapest – Budapest Honvéd

V, 16.30: Ferencvárosi TC – Szombathelyi Haladás

V, 18.30: Kecskeméti TE-PM – Újpest FC


15. forduló (november 22-24.)

P, 19.00: Puskás Akadémia FC – Kecskeméti TE-PM

Sz, 14.00: Budapest Honvéd – Debreceni VSC-Teva

Sz, 16.00: Kaposvári RFC – MTK Budapest

Sz, 16.00: Szombathelyi Haladás – Pécsi MFC-Matias

Sz, 18.00: Újpest FC – Lombard Pápa TFC

Sz, 20.00: Mezőkövesd Zsóry FC – Győri ETO FC

V, 16.30: Diósgyőri VTK – Videoton FC

V, 18.30: MVM-Paks – Ferencvárosi TC


16. forduló (november 29-december 1.)

P, 19.00: Budapest Honvéd – Kecskeméti TE-PM

Sz, 14.00: Kaposvári RFC – Debreceni VSC-Teva

Sz, 16.00: Puskás Akadémia FC – Lombard Pápa TFC

Sz, 16.00: MVM-Paks – Újpest FC

Sz, 18.00: Mezőkövesd Zsóry FC – MTK Budapest

Sz, 20.00: Ferencvárosi TC – Pécsi MFC-Matias

V, 16.30: Diósgyőri VTK – Győri ETO FC

V, 18.30: Szombathelyi Haladás – Videoton FC


17. forduló (december 6-8.)

P, 19.00: Kecskeméti TE-PM – Kaposvári RFC

Sz, 14.00: Újpest FC – Puskás Akadémia FC

Sz, 16.00: Pécsi MFC-Matias – MVM-Paks

Sz, 16.00: Mezőkövesd Zsóry FC – Debreceni VSC-Teva

Sz, 18.00: MTK Budapest – Diósgyőri VTK

Sz, 20.00: Lombard Pápa TFC – Budapest Honvéd

V, 16.30: Videoton FC – Ferencvárosi TC

V, 18.30: Győri ETO FC – Szombathelyi Haladás