LABDARÚGÁS: Szenzációs mérkőzés: Magyarország-Olaszország 3-1

Magyarország labdarúgó válogatottja nagyszerű teljesítménnyel 3-1-re legyőzte Olaszországot a szerda esti barátságos mérkőzésen. A magyar nemzeti tizenegy utoljára több mint negyven éve után tudta legyőzni az olaszokat.

Félidőben még 0-0 volt az állás, majd a vendégek a második játékrész elején megszerezték a vezetést. A magyar csapat a 61. percben Juhász góljával egyenlített. Öt perccel később Gera értékesítette a Priskin által kiharcolt tizenegyest, így fordított a Várhidi-csapat. A 76. percben aztán az addig is óriási formában játszó Gera nagyszerű indítást kapott, megharcolt a labdáért, majd önzetlenül passzolt az üresbe futó Feczesinnek, aki nem hibázott. Magyarország így teljesen megérdemelten verte meg a világbajnoki címvédő olaszokat.

barátságos válogatott mérkőzés:
Magyarország – Olaszország 3-1 (0-0)
gól: Juhász (61.), Gera (66., tizenegyesből), Feczesin (76.), ill. Di Natale (49.)