LABDARÚGÁS: Ferenczi ismét betalált

Ferenczi István, a Barnsley támadója ismét gólt szerzett az angol másodosztályban, csapata ennek ellenére hazai pályán vereséget szenvedett szombaton, a 36. fordulóban. A vendéglátóknál Ferenczi mellett Rajczi Péter is kezdő volt, az ex-újpesti csatárt a 79. percben cserélték le.

Gera Zoltán az 55. percben lépett pályára, a West Bromwich Albion azonban így is kikapott hazai környezetben a Fülöp nélkül felálló Sunderland ellen. A Halmosi Péterrel és Tímár Krisztiánnal felálló Plymouth Argyle pedig döntetlent játszott a Vass Ádámot nélkülöző Stoke City ellen.

A Crystal Palace ponttal távozott a Burnley otthonából (1-1), a vendégek kapuját Király Gábor őrizte. Gyepes Gábor együttese, a Wolverhampton idegenben nyert, a magyar játékos azonban ezúttal sem lépett pályára, mivel továbbra is sérüléséből lábadozik.