LABDARÚGÁS: A Lens csak döntetlenre volt képes

A Lens együttese csupán 1-1-es döntetlent játszott a svájci Young Boys Bern labdarúgócsapatával az UEFA-Kupa selejtező második fordulójának első összecsapásán. A hazai közönség előtt pályára lépő Bern szerezte meg a vezetést, de a Lens egyenlíteni tudott. A svájci FC Basel minimális előnyt szerzett az osztrák Mattersburg ellen.

UEFA-Kupa selejtező, második forduló, első mérkőzés:
Dnipor (ukrán) – Belchatow (lengyel) 1-1
G.: Nazarenko (80.), ill.: Ujek (16.)
Cluj (román) – Anorthosis (ciprusi) 1-3
G.: Trica (70. -tizenegyesből), ill.: Zlogar (42.), Boaventura (49.), Sosin (60.)
Lokomotiv Sofia (bolgár) – Oteleul (román) 3-1
G.: Davchev (19.), Baldovaliev (62.), Dzhilas (84.), ill.: Semeghin (74.)
Young Boys Bern (svájci) – Lens (francia) 1-1
G.: Tiago (70.), ill.: Monterubbio (74.)
Hammarby (svéd) – Fredrikstad (norvég) 2-1
G.: Guara (35.), Castro-Tello (51.), ill.: Kvisvik (75.)
Kaerjeng (luxemburgi) – Standard Liege (belga) 0-3
G.: Mbokani (58.), Witsel (80., 85.)
Rabotnicki (macedón) – Zrinjski (boszniai) 0-0
Basel (svájci) – Mattersburg (osztrák) 2-1
G.: Ergic (24.), Caicedo (54.), ill.: Nakata (20. – öngól)

Korábban játszották:
Budapest Honvéd (magyar) – Hamburg (német) 0-0
Tobol Kostanay (kazah) – Groclin (lengyel) 0-1
Dinamo Tbilisi (grúz) – Rapid Wien (osztrák) 0-3
FC Mika (örmény) – Artmedia (szlovák) 2-1
MyPa (finn) – Blackburn Rovers (angol) 0-1
KS Besa (albán) – Litex (bolgár) 0-3
Ekranas (litván) – Valerenga (norvég) 1-1
Zlate Moravce (szlovák) – Zenit (orosz) 0-2
Dinamo Minszk (fehérorosz) – Odense BK (norvég) 1-1
FC Haka (finn) – Midtjyalland (norvég) 1-2
HJK Helsinki (finn) – Aalborg (dán) 2-1
SV Ried (osztrák) – Sion (svájci) 1-1
Metalurgs (lett) – AIK Stockholm (svéd) 3-2
Maccabi Tel-Aviv (izraeli) – Erciyesspor (török) 1-1
Slaven (horvát) – Galatasaray (török) 1-2
Brann (norvég) – FK Suduva (litván) 2-1
Omonia Nicosia (ciprusi) – CSKA Sofia (bolgár) 1-1

Később kezdődött:
Siroki Brijeg (boszniai) – Hapoel Tel-Aviv (izraeli)
Austria Wien (osztrák) – Jablonec (cseh)
Drogheda United (ír) – Helsinborg (svéd)
Dunfermline (skót) – Hacken (svéd)
Hajduk Split (horvát) – Sampdoria (olasz)
Leiria (portugál) – Maccabi Netanya (izraeli)
Atletico Madrid (spanyol) – Vojvodina (szerb)



Sporthírek






hirdet�s