LABDARÚGÁS: A Debrecen lépett tovább a kupában

A Magyar Kupa negyeddöntőjének kedd esti visszavágójan a Debrecen 3-1-re legyőzte az Újpest labdarúgócsapatát, és mivel az első mérkőzésen 0-0-s döntetlen született, a Loki lépett tovább az elődöntőbe.

A találkozó 13. percében, 30 méterre az újpesti kaputól szabadrúgáshoz jutott a hazai pályán játszó Debrecen. Leandro Kiss Zoltán elé passzolta a labdát, aki kilőtte a jobb alsó sarkot. A 36. percben a vendégek jutottak szabadrúgáshoz, amit Tisza ki is használt, így 1-1-es döntetlennel zárult az első játékrész.

A második félidőben kiegyenlített játék folyt egészen az 58. percig, ekkor az Újpestet erősítő Zaleh megkapta második sárgáját, és mehetett zuhanyozni. Az emberhátrányban játszó lila-fehérek nem bírtak a Debrecennel, így 3-1 lett a vége.