LABDARÚGÁS: A Bayern nyerte a Schalke elleni rangadót

A Bundesliga 27. fordulójának szombati játéknapján a Bayern München labdarúgócsapata hazai pályán 2-0-ra legyőzte a listavezető Schalke 04 együttesét.

A Bayern nem bízta a véletlenre a dolgot, hiszen már a harmadik percben megszerezte a vezetést Roy Makaay révén. A Schalke a bekapott gól után sem bírt ellenfele fölé kerekedni, így 1-0 lett az első félidő vége. A második játékrészben sem villogott a vendéggárda, a München viszont Hasan Salihamidzic révén tovább növelte előnyét.

A Werder Bremen csupán 0-0-s döntetlenre volt képes az Energie Cottbus otthonában, de még így is jól járt, hiszen a Schalke vereségének köszönhetően két pontra megközelítette az éllovast.

A Stuttgart hozta a kötelezőt az Alemania Achen ellen, hiszen 3-1-re megnyerte az összecsapást. A Stuttgart, győzelmének köszönhetően, csupán két pontra van a második helytől és négyre az elsőtől.

Szabics Imre csapata, a Mainz 3-1-es vereséget szenvedett a Bayer Leverkusen vendéglátójaként. Szabics Imre csereként lépett pályára, de ő sem tudott segíteni csapatán.

A Dárdai Pállal felálló Hertha 2-1-re kikapott a Nürnberg vendégeként.