LABDARÚGÁS – Huszti a Hannover legjobbjai között

Továbbra is a Hannover egyik legjobb játékosának tartják a szurkolók Huszti Szabolcsot. A hétvégi, Hoffenheim elleni hazai pályán elszenvedett 5-2 vereség után a magyar középpályást választották a csapat legjobbjának. Az eltelt nyolc forduló összesített eredménye alapján Husztit csak a német válogatott kapus, Robert Enke előzi meg.

A szurkolók 35 százaléka szerint a két gólpasszig jutó Huszti nyújtotta a legelfogadhatóbb teljesítményt a hétvégi 2-5-ös bukással zárult hazai mérkőzésen. A második helyen a Huszti beadásából gólt szerző cseh Jiri Stajner, a harmadikon a csapat ifjú reménysége, Konstantin Rausch végzett.

Az összetett verseny állása 8 forduló után (a forduló legjobbja három pontot kap, a második kettőt, a harmadik egyet):