Labdajáték diákolimpia: III. korcsoportos országos döntő

Akt.:
Labdajáték diákolimpia: III. korcsoportos országos döntő
© Ádám János
Miskolcon rendezték a III. korcsoportos labdajáték diákolimpia országos döntőjét.

Kézilabda

Fiúk, végeredmény: 1. Bem József Általános Iskola, Nyíregyháza, 2. Dózsa György Általános Iskola, Veszprém, 3. Kodály Zoltán Általános Iskola, Tatabánya, 4. Bocskai István és Kalmár Zoltán Egyesített Általános Iskola, Balmazújváros, 5. Kassa Utcai Általános Iskola, Budapest, 6. Mecsekaljai Óvoda, Általános Iskola és Középiskola, Pécs, 7. Városi Általános Iskola és Pedagógiai Szolgáltató Intézet, Orosháza, 8. Általános Alapfokú Művészeti Iskola, Pedagógiai Szakszolg, Mezőkövesd (testnevelő-edző: Hádáné Balázs Erzsébet).
A 7. helyért: ÁAMIPSZ, Mezőkövesd – Városi Általános Iskola, Orosháza 16-25.

Leányok, végeredmény: 1. Belvárosi Általános Iskola, Jászberény, 2. Bocskai István és Kalmár Zoltán Egyesített Általános Iskola, Balmazújváros, 3. TKIKI Kisteleki Általános Iskola, Kistelek, 4. Tabán Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény, Szeged, 5. Dorogi Óvoda, Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Egységes Pedagógia Szakszolgálat, 6. Marcali Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény, 7. Gárdonyi Géza Általános Iskola, Győr, 8. Bolyki Tamás Általános Iskola, Ózd (testnevelő-edzők: Vadné Énekes Erika, Barta Zsolt).
A 7. helyért: Bolyki, Ózd – Gárdonyi, Győr 16-17.

Kosárlabda

Fiúk, végeredmény: 1. Eötvös József Főiskola Gyakorló Általános Iskolája, Baja, 2. Újbudai Grosics Gyula Általános Iskola, Budapest, 3. Zelk Zoltán Általános Angol-Német Kéttannyelvű Iskola, Nyíregyháza, 4. Kaposvári Általános Iskola, 5. Olcsai-Kiss Zoltán Általános Iskola, Körmend, 6. Sugovica Általános Művelődési Központ és Sportiskola, Baja, 7. Szerencsi Általános Iskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Óvoda (testnevelő-edzők: Nagy Lajos, Endrész Tamás), 8. Kölcsey Utcai Általános Iskola és AMI, Körmend.

Leányok, végeredmény: 1. Mezőberény-Bélmegyer Kistérségi Általános Iskola, 2. Szabó Lőrinc Általános és Német Két Tanítási Nyelvű Iskola (testnevelő: Sárréti Gézáné), 3. Kecskeméti Művészeti Óvoda, Általános Iskola, Középiskola és AMI Kodály Zoltán Ének-zenei Iskolája, 4. Kaposvári Általános Iskola, 5. Hevesi Sándor Általános Iskola, Nagykanizsa, 6. Madách Imre Magyar-Angol Két Tannyelvű Általános Iskola, Szeged, 7. Városközponti Óvoda, Általános Iskola és AMI, Pécs, 8. Újbudai Grosics Gyula Általános Iskola, Budapest.

Az 1. helyért: Kistérségi, Mezőberény – Szabó Lőrinc, Miskolc 43-35.
Az All Star csapat tagja lett Fister Csenge (Szabó Lőrinc, Miskolc).

Labdarúgás

A végeredmény:  1. Szánú Etalonsport Általános és Sportiskola, Pestszentlőrinc, 2. KTKT Egységes Iskola és Szakiskola, Bem József Általános Iskola, Kiskőrös, 3. Általános Iskola, Alapfokú Művészetoktatási és Pedagógiai-Szakmai Szolgáltató Intézet, Egységes Pedegógia Szakszolgálat, Tiszaújváros (testnevelő-edtő: Barabás Zoltán), 4. Kölcsey Utcai Általános Iskola és AMI, Körmend, 5. Kálváriaparti Általános Iskola és Sportiskola, Gyöngyös, 6. Vörösmarty Mihály Általános Iskola, Székesfehérvár, 7. Janikovszky Éva ÁMK Általános Iskola, Kozármisleny, 8. Fekete István Általános Iskola és Óvoda, Győr, 9. Dorogi Óvoda, Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Egységes Pedagógiai Szakszolgálat, 10. Kaposvári Általános Iskola, 11. Petőfi Sándor Általános Iskola, Érsekvadkert, 12. József Attila Általános Művelődési Központ, Mezőhegyes, 13. Hevesi Sándor Általános Iskola, Nagykanizsa, 14. Makói Általános Iskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Logopédiai Intézet, 15. Belvárosi Általános Iskola, Jászberény, 16. Batthyány Általános Iskola és Sportiskola, Érd, 17. Pollack Mihály Általános Iskola, Kazincbarcika (testnevelő-edző: Barna Imre), 18. Váci Mihály Általános Iskola Óvoda, Nyírkarász, 19. Debreceni Egyetem Arany János Gyakorló Általános Iskola.

A 3. helyért: ÁIAMPSZSZI, Tiszaújváros – Kölcsey Utcai Általános Iskola és AMI, Körmend 1-1, büntetőkkel: 3-1.
Az országos döntő válogatottjába bekerült Szebeni Áron (Tiszaújváros).








hirdet�s