Zalaegerszegi TE FC vs. Mezőkövesd Zsóry FC - © Fotó: zaol.hu
A labdarúgó NB II 25. fordulójában Zalaegerszegen játszott a Mezőkövesd Zsóry FC csapata.

Zalaegerszegi TE FC – Mezőkövesd Zsóry FC 4-0 (1-0)

Zalaegerszeg, 800 néző. V.: Berger.

ZTE FC: Szappanos – Simonfalvi, Króner, Forgács, Bedi – Kovács G. (Murai, 62.), Vittman (Városi, 66.), Szakály, Babati – Daru, Délczeg (Bíró, 31.). Vezetőedző: Lendvai Miklós
Mezőkövesd Zsóry FC: Kunsági – Sváb, Dvorschák, Tajthy (Balajti, 60.), Hegedűs Cs. – Szeles (Gengeliczki, 89.), Hegedűs D., Takács, Kulcsár – Molnár, Bajzát (Máté, 50.). Vezetőedző: Lucsánszky Tamás.

Jók: Babati, Daru, Simonfalvi, ill. senki.

40. perc: Nagy kavarodás alakult ki a kövesdi kapu előtt melynek végén Daru bólintott néhány méterről a hálóba, 1-0.

53. perc: Kulcsár megkapta a második sárga lapját így a kiállítás sorsára jutott.

55. perc: Szabadrúgáshoz jutott a hazai csapat: a labda mögé Babati állt aki a kapuba lőtt, 2-0.

61. perc: Egy 18 méteres szabadrúgásból Daru talált a hálóba, 3-0.

82. perc: Hazai támadás végén Murai elé került a labda aki közelről gurított a kapuba, 4-0.