Kovács István mostmár mérkőzést is vezet

Románia – A román élvonalbeli labdarúgó–bírók legfiatalabbja, a 22 éves nagykárolyi Kovács István első I. Ligás mérkzősét vezetheti. A 3. fordulóban ugyanis a Temesvári Stiinta Poli – Pandurii Tg. Jiu mérkőzésen bíráskodik majd szombaton. Munkáját a nagyváradi Octavian Sovre és a kolozsvári Iulian Szekely partjelzők segítik majd.

A 3. forduló programja és a bírók
1. C.S. DACIA Mioveni – F.C. Vaslui
Stadion: Municipal 10.08.2007 ora 19.30
A: Petrescu Radu (BUCURESTI)
A1: Nagy Miklos (CLUJ)
A2: Rigo Monica (CLUJ)
R: Berbecaru Victor (RM VALCEA)
Obs: Mihalache Dumitru (BUCURESTI)
Prunea Florin (BUCURESTI)
2. F.C. CEAHLAUL Piatra Neamt – F.C. DINAMO Bucuresti
Stadion: Ceahlaul 10.08.2007 ora 20.30
A: Hategan Ovidiu (ARAD)
A1: Szekely Zoltan (BAIA MARE)
A2: Artene Mihai (VASLUI)
R: Avram Marius (BUCURESTI)
Obs: Costas Paul (IASI)
Salomir Mircea (CLUJ)
3. F.C. OTELUL Galati – F.C. UNIREA Urziceni
Stadion: Otelul 11.08.2007 ora 17.00
A: Corpodean Sorin (CLUJ)
A1: Onita Aurel (CONSTANTA)
A2: Marinescu Vasile (BUCURESTI)
R: Ivan Ionel (BRAILA)
Obs: Neagu Doru (BUCURESTI)
Ionita Valeriu (BUCURESTI)
4. C.F. GLORIA Bistrita – FCM UTA Arad
Stadion: Gloria 11.08.2007 ora 18.00
A: Dorcioman Cristina (C-LUNG)
A1: Popa Ionel (PASCANI)
A2: Hirlab Daniel (BRASOV)
R: Dansa Laurentiu (ORADEA)
Obs: Halagian Florin (BUCURESTI)
Timofte Ioan (TIMISOARA)
5. F.C. POLI 1921 Timisoara – C.S. PANDURII Tg Jiu
Stadion: Dan Paltinisanu 11.08.2007 ora 18.45
A: Kovacs Istvan (CAREI)
A1: Sovre Octavian (ORADEA)
A2: Szekely Iulian (CLUJ)
R: Ionescu Cristina (VULCAN)
Obs: Goga Octavian (BRASOV)
Camataru Rodion (CRAIOVA)
6. F.C. STEAUA Bucuresti – F.C. POLITEHNICA Iasi
Stadion: Ghencea 11.08.2007 ora 20.45
A: Balaj Cristian (BAIA MARE)
A1: Negoita Gheorghe (BRAILA)
A2: Crangasu Eduard (PLOIESTI)
R: Bogaciu Aurelian (BUCURESTI)
Obs: Satmari Sorin (BUCURESTI)
Petrescu Dan (BUCURESTI)
7. F.C. GLORIA Buzau – F.C. FARUL Constanta
Stadion: Municipal 12.08.2007 ora 18.00
A: Martis Marius (FOCSANI)
A1: Vidan Adrian (BUCURESTI)
A2: Rosu Dan (BUCURESTI)
R: Draganescu Mugurel (PLOIESTI)
Obs: Ionescu Mircea Cezar (BUCURESTI)
Prodan Daniel (BUCURESTI)
8. F.C. UNIVERSITATEA Cluj – F.C. RAPID Bucuresti
Stadion: Moina 12.08.2007 ora 18.15
A: Comanescu Adrian (RM VALCEA)
A1: Mirt Irina (BUCURESTI)
A2: Slabu Stelian (BRASOV)
R: Marcu Florin (ORADEA)
Obs: Boc Alexandru (BCURESTI)
Sorescu Cornel (PITESTI)
9. F.C. “U” Craiova – F.C. CFR Cluj
Stadion: Ion Oblemenco 12.08.2007 ora 20.15
A: Deaconu Alexandru (BUCURESTI)
A1: Savaniu Marcel (SIBIU)
A2: Demetrescu Daniel (RM VALCEA)
R: Craciunescu Teodor (RM VALCEA)
Obs: Alexandru Valentin (PLOIESTI)
Moise Gheorghe (BUCURESTI)