KOSÁRLABDA: Hosszabbításban maradt alul a Clippers

Csak a hosszabításban tudott nyerni a New Orleans Hornets a Los Angeles Clippers ellen az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság közép-európai idő szerint szerda hajnalban rendezett játéknapján. A találkozó végén a négyszer tizenkét percnyi játék után 89-89 állt az eredményjelzőn. A túlórában azonban a hazaiak akarata érvényesült, így a Hornets kiélezett csatában három ponttal bizonyult jobbnak.

Csupán a New Jersey Nets és a Sacramento Kings nyert idegenben, előbbi Memphisben, utóbbi pedig Washingtonban hagyta el győztesen a parkettet.

A Chicago Bulls elsősorban remek védekezésével magabiztosan verte a New York Knicks gárdáját a United Centerben. A Bulls ellen az első félidőben csupán 27, összesen pedig 69 pontot tudott szerezni a Knicks.