„Kizárólag magunkat okolhatjuk az eredmény miatt”

Miskolc – A labdarúgó NB III Keleti csoportjának 25. fordulójában három megyei csapatunk játszott szombaton.

Cigánd SE – Erzsébetvárosi SMTK 1-1 (1-1)

Cigánd, 300 néző. V.: Hanyecz.

Cigánd SE: Sánta T. – Sánta K. (Répási), Kovács G., Molnár L., Baksa (Oravecz), Horváth F., Szőllősi, Varga (Balla), Szegedi, Toma, Svedyuk. Technikai vezető: Terjék Sándor.

ESMTK: Bonica – Privigyei, Lázár, Tóbiás, Bányai, Mohácsik (Slezák), Horváth L. (Nicsenko), Soós, Madarász, Pölöskei, Markovics. Edző: Turi Zoltán.

G.: Szőllősi (11-esből), ill. Lázár. Jók: Szőllősi, Szegedi, ill. Bonica, Privigyei, Madarász, Nicsenko.

Terjék Sándor: – Igazságos eredmény született. Az első félidőben voltak jó periódusaink, de a másodikban magunkra húztuk az ellenfelet.

Turi Zoltán: – Az első félidőben pontatlanul és gyengén futballoztunk, ráadásul kaptunk egy véleményes tizenegyest, de sikerült rá gyorsan reagálunk. A második félidőben rendeztük a sorainkat és meg kellett volna nyerünk a mérkőzést.

Putnok FC – Debreceni EAC 3-0 (0-0)

Putnok, 200 néző. V.: Horváth.

Putnok FC: Egyed – Tóth Sz., Madarász (Sápi), Szemere, Zimányi Á., Balogh A. (Zimányi A.), Katona B., Czető, Gál Sz., Kemény (Illés), Csirszki. Edző: Koszta Péter.

DEAC: Csúri – Vékei, Ramos (Kovács M.), Nagy Z., Karikás (Sós), Csörgő (Nagy D.), Katona T., Balogh K., Sidibe, Nagy R., Mócsán. Edző: Sáfár László.

G.: Mócsán (öngól), Gál, Katona B. Jók: Madarász, Gál, Tóth Sz., Szemere, ill. Katona T.

Koszta Péter: – Megérdemelt győzelmet arattunk.

Sáfár László: – 0-0-ás állásig jól tartottuk magunkat, az öngól sosem jön jókor, de most ez döntőnek bizonyult.

Nyírbátori FC – Tállya KSE 5-2 (2-1)

Nyírbátor, 150 néző. V.: Bálint.

Nyírbátor: Tóth Sz. – Fekete, Reznek, Müller, Tóth M., Szabó R. (Kinczel), Csernák (Bíró), Benkő, Bagi, Terdik, Roszel (Pálinkás). Játékos-edző: Ambrusz Árpád.

Tállya KSE: Tarr – Ondó, Horváth B. (Vígh), Irhás, Polényi (Stropkay), Kovács Sz. (Kovács F.), Nyitrai, Németh B., Bihari, Minczér, Bocsi. Edző: Uray Attila.

G.: Roszel (2), Terdik, Szabó R., Bagi, ill. Ondó (2). Jók: Roszel, Reznek, ill. senki.

Ambrusz Árpád: – Nagyon fontos mérkőzésen sikerült itthon tartani a három pontot. Sok sikert a Tállyának.

Uray Attila: – Nem gondoltam volna, hogy 1-0-ás vezetésünk után ilyen eredmény születik. Kizárólag magunkat okolhatjuk az eredmény miatt, mert annyi amatőr hibát követtünk el a mai mérkőzésen, mint az elmúlt tíz meccsen összesen.

– ÉM –

Putnok vs. Tiszaújváros - Illusztráció
A labdarúgó NB III Keleti csoport 2017/18-as évad tavaszi idényének órarendje. 17. forduló (március 3-4) Sz, 14.30: Tiszafüredi VSE – Jászberényi FC Sz, 14.30: Balassagyarmati VSE – Monori SE Sz, 14.30: Termálfürdő Tiszaújváros – Nyírbátori FC Sz, 14.30: Cigánd SE – Putnok FC Sz, 14.30: Debrec...