2013.03.24. 11:09

Elmaradt a bravúr Kiskunhalason

Debrecen - Hiába készült meglepetés sikerre a DVSC-Fórum csapata a kézilabda NB I. utolsó előtti, 21. fordulójában a Kiskunhalas otthonában, ismét elmaradt a győzelem.

Debrecen - Hiába készült meglepetés sikerre a DVSC-Fórum csapata a kézilabda NB I. utolsó előtti, 21. fordulójában a Kiskunhalas otthonában, ismét elmaradt a győzelem. Nem indult jól a találkozó, a hazaiak már 10-3-ra elhúztak, mikor kezdett ébredezni a Loki. A hátrányból végül sikerült lefaragni, így 15-13-nál mehettek pihenőre a felek. A második félidőben is uralta a játékot a Halas, így hiába védett jól Makai, a házigazda Kiskunhalas simán gyűjtötte be a két pontot. A DVSC az alapszakasz utolsó körében a Győrt fogadja.

KISKUNHALAS NKSE-DVSC FÓRUM 29–23 (15–13)

Kiskunhalas, 450 néző. V: Heim, Jolántai

KISKUNHALAS: PETHŐ – STERBIK A. 6, Drávai 3 (1), TAKÁCS BERNADETT 5, SZAMORÁNSKY A. 4, Barna 4, Varga D. 2 (1). Cs: Scholtz, Lengyel (kapusok), Földes K. 1, Tápai A. 2, Fauszt 1, Borkowska, Valovics, Selmeczi 1, Csákovics. Edző: Vlagyimir Golovin

DEBRECEN: MAKAI – Slakta 2, Karnik Sz. 2, Karalyos 3, Siska 2, Kudor, Szilágyi Á. 3. Cs: Lajtos (kapus), Dakos, Herr A. 3 (1), Bohus-Karnik M. 2, Varsányi 3, Vörös 2, Marincsák 1. Edző: Bíró Imre

Az eredmény alakulása. 9. perc: 7–1. 15. p.: 10–3. 22. p.: 11–9. 48. p.: 23–19. 57. p.: 28–20

Kiállítások: 8, ill. 8 perc

Hétméteresek: 2/2, ill. 3/1

MESTERMÉRLEG

Golovin Vlagyimir: – Az eredmény nem tükrözi azt, hogy nehéz mérkőzést játszottunk.

Bíró Imre: – Többször volt esélyünk hogy felzárkózzunk, de ezt mindig elszalasztottuk.