Kimaradtak a helyzetek, pont nélkül maradt a Cigánd Zalaegerszegen

ZTE vs. Cigánd
ZTE vs. Cigánd - © Fotó: Katona Tibor/Zalai Hírlap
Cigánd – A labdarúgó NB II. 16. fordulójában a Cigánd SE labdarúgócsapata idegenben lépett pályára a Zalaegerszegi TE FC ellen vasárnap.

Zalaegerszegi TE FC – Cigánd SE
2-1 (1-0)

Zalaegerszeg, 1100 néző. V.: Németh Á.

Zalaegerszeg: Szappanos – Kretz, Króner, Forgács, Deutsch – Patvaros, Hegedűs T. (Gottfried, 70.) – Jakab (Ágoston, 90.), Babati, Bobál G. – Daru (Sundas, 59.). Edző: Csató Sándor.

Cigánd SE: Egyed – Molnár, Raducu, Csicsvári, Varga K. – Baksa (Kasza, 57.), Oltean – Katona (Roszel, 60.), Angyal, Balogh A. (Kinczel, 73.) – Popescu. Szakmai igazgató: Szénay Péter.

20. perc: Jakab beadásába Bobál G. pörgetett bele, a labda centikkel vánszorgott a gólvonal mögé, 1-0.

67. perc: Roszel 25 méterről, félfordulatból óriási gólt lőtt a hazai kapuba, 1-1.

72. perc: Bal oldali beadás után Bobál G. fejelt a hosszú sarokba, 2-1.

85. perc: Csicsvári szabálytalanságért megkapta második sárga lapját és ezért a kiállítás sorsára jutott.

Jók: Bobál G., Forgács, Patvaros, illetve Oltean, Angyal, Balogh A., Varga K., Roszel.

Csató Sándor: – Nagyon jól és szervezetten játszó Cigánddal találtuk magunkat szembe, őszintén megvallva erre is számítottunk. Nagyon megnehezítették a dolgunkat, de nehezen sikerült nyernünk. Gratulálok ellenfelünknek.

Szénay Péter: – Az első félidőben aktívabb volt a ZTE, de nem volt komolyabb helyzetük, nekünk három is, de ezeket nem használtuk ki. A második félidőben jobban játszottunk a hazai csapatnál, amikor egyenlítettünk sajnos megint jött egy olyan gól, amilyet nem szabad kapni. Jól játszottunk, támadtunk, akartunk, a ZTE fel akar jutni, mi benn akarunk maradni, de különbség ma nem volt a két csapat között.