Labdarúgó megyei II. osztály: Kerekes-Nyírség Tüzép csoport, Win Corner-csoport.

Kerekes-Nyírség Tüzép csoport

Rohod–Ajak: 0–0
Rohod, 150 néző, v.: Csikós.
Rohod: Tóka – Lakatos J., Sztankula, Kerékgyártó, Veres E., Takács F. (Papp J.), Kósa S., Fedor, Horváth A., Tóth F., Popovics (Sáfrány). Edző: Forró Elemér.
Ajak: Leskovics A. – Pásztor, Petró, Orosz, Folytán, Onder (Szopkó), Poncsák, Szanyi, Barati, Magyar, Kovács L. Edző: Gyüre József. Kiállítva: Szopkó (70. percben). Ifi: 1–2.
Forró Elemér: – Húsvéti nyuszi helyett két pontot ajándékoztunk a vendégeknek. Győzelemmel szerettünk volna tisztelgni a polgármester úr emléke előtt!
Gyüre József: – Nagyon gyenge játékkal a hazaiak megérdeleten szereztek egy pontot és közelebb álltak a győzelemhez.

Win Corner-csoport

Kocsord–Csenger: 3–1 (1–0)
Kocsord, 200 néző, v.: Rabóczki.
Kocsord: Demeter – Varga L., Bacskó, Bálint, Jurkó, Szabó L., Varga A., Gazdag (Földvári), Székely, Tóth F., Tóth J. (Juhász B.). Edző: Jónás Zsigmond.
Csenger: Rákóczi (Magos) – Tóth Z., Mester, Boros, Jóbi (Fekete), Nyerges D., Eszenyi, Bujáki (Nyerges O.), Horváth I., Katona, Szilágyi. Edző: Barcsay István. Gól: Tóth F. 2, Tóth J., illetve Szilágyi S. Ifi: 1–2.
Jónás Zsigmond: –Korrekt játékvezetés mellett gratulálok a fiúknak ehhez a szép győzelemhez!
Barcsay István: – A lélektelen játéknak csak ez lehetett eredménye.

Méhtelek–Tiszakóród: 0–2 (0–0)
Méhtelek, 100 néző, v.: Moldován.
Méhtelek: Medve – Fodor P. (Kutus), Krakkó, Kiss B., Nagy Zs., Elek, Bódi, Bartha T., (Bak), Balogh Á., Győri, Nagy J. Edző: Czuprák László.
Tiszakóród: Fodor J. – Nyisztor, Gazda, Balogh L., Márton, Botos, Császár T. (Séra), Pálfi (Kondor), Horváth G., Danó (Móricz), Kiss L. (Császár A.). Edző: Gyulai Zsolt. Gól: Márton (11-esből), Horváth G. Ifi: 2–2.
Czuprák László: – Megérdemelt vendégsiker.
Gyulai Zsolt: –  Az első félidő gyengébb játéka után a másodikban jobb játékunkkal megérdemelten győztünk.

Nábrád–Nyírcsaholy: 1–3 (0–0)
Nyírcsaholy: Oláh M. – Oláh G., Kósa J. (Zsatku), Szabó I., Bákonyi, Mező, Both A. (dr. Valóczki), Szabó V., Sipos, Botos, Sarkadi (Sztaraszta) Játékos-edző: Kósa József. Gól: illetve Sztaraszta, Kósa J., Sipos. Ifi: 0–1.
Kósa József: – A húsvéti ünnepkre megkaptuk első tavaszi gólunkat, de az eredményt hoztuk.