„Kihagytuk a ziccereinket és szerencsétlen gólokat kaptunk”

© Illusztráció: Vajda János
Miskolc – A labdarúgó megyei I. osztály 22. fordulójában négy meccset játszottak vasárnap.

Felsőzsolca – Bogács 0-0

Felsőzsolca, 200 néző. V.: Séra.

Felsőzsolca: Roza – Kupcsik, Boczki, Péter (Berecz), Potyka, Hegedűs, Menougong, Varga, Valóczki (Lippai), Bodnár, Kovács. Edző: Sándor Zsolt.

Bogács: Bencsik – Pál, Elek, Gál (Molnár), Kovács, Czeglédi, Dudás, Fuckler (Hegedűs), Stefanecz, Toplenszki, Hornyák. Játékos-edző: Sivák Sándor.

Jók: Boczki, Hegedűs, Péter, Roza, ill. Elek, Gál, Kovács, Dudás. Ifi: 2-0.

Sándor Zsolt: – Az első félidei fölényünket nem tudtuk gólra váltani, sajnos a második játékrészben sem sikerült a győztes gólt megszerezni. Egy nehéz mérkőzésen így igazságos a döntetlen.

Sivák Sándor: – Szervezett játékunknak egy pont lett az eredménye, amit egy jó csapat otthonában értünk el.

Karcsa – Onga 1-3 (0-3)

Karcsa, 150 néző. V.: Szoboszlay.

Karcsa: Dankó – Rostás, Fodor, Králik, Horváth, Bodnár, Váradi G. (Dakos), Váradi I., Matisz, Kovács (Sveda), ifj. Petercsák (Rendes). Játékos-edző: Petercsák Márton.

Onga: Lövey – Szabó D., Tóth D., Lakatos (Bazsányi), Varga, Tóth R., Szabó Zs., Molnár Cs., Subert, Berta, Bozik. Edző: Varacskai István, Simon Imre.

G.: Váradi I., ill. Tóth R., Szabó D., Varga. Jók: Králik, Váradi I., ill. senki. Ifi: 1-3.

Petercsák Márton: – Az első félidőben a gyermeteg hibáinkat jól kihasználó vendégek megérdemelten szerezték meg a vezetést. A második játékrészben több is lehetett volna, de csak a szépítés sikerült. Sportszerű, jó játékvezetés.

Simon Imre: – Az első félidőben nyújtott gólra törő játékunknak köszönhetően magabiztosan nyertük meg a mérkőzést ezért gratulálok a csapatunknak. További sok sikert a sportszerű hazaiaknak.

Tokaj – Szendrő 4-1 (2-0)

Tokaj, 250 néző. V.: Nagy L.

Tokaj: Tóth – Cseh A., Asztalos, Fedor, Cseh K. (Zelenák), Mihali (Vámosi), Kassai (Bódi), Csikai, Halász, Borbély, Csordás (Juhsáz). Edző: Juhász Zsolt.

Szendrő: Ihász – Jancsurák, Szinai, Lakatos (Lázok), Bárczi, Bári (Balogh), Dányi, Beri (Váradi), Nyíri, Béres (Sáfár), Ádám (Pusi). Edző: Bernai Béla.

G.: Cseh K. (2), Csordás, Fedor, ill. Dányi. Jók: az egész csapat, ill. Nyíri, Ádám. Ifi: 4-3.

Juhász Zsolt: – Ez a győzelem nagyon kellett az önbecsülésünknek. Gratulálok Csordás Balázsnak a Tokaj FC színeiben lőtt kétszázadik góljához!

Szaniszló Richárd, elnök: – Nevetséges vereség. Kihagytuk a ziccereinket és szerencsétlen gólokat kaptunk, a hazaiak pedig kihasználták hibáinkat. Gratulálunk nekik.

Miskolci VSC – Szerencs 2-3 (2-0)

Miskolc, 80 néző. V.: Zimmermann.

Miskolci VSC: Gável – Jóner, Bozik, Nyirkó, Péter, Nyíri, Mirki, Sári, Kele, Árvai, Orbán (Csengeri). Játékos-edző: Jóner Gábor.

Szerencs: Kristóf – Rábai, Kiss M. (Azari), Sohajda (Margitai), Gombos (Tóth J.), Gyöngyösi, Hajdu, Kiss K. (Nagy L.), Szabó Á., Buri, Ternyik. Edző: Tóth István és Lukács Bertalan.

G.: Sári, Nyíri, ill. Gyöngyösi (11-esből), Gombos, Ternyik. Jók: Bozik, ill. Ternyik, Gyöngyösi, Nagy L., Gombos, Buri, Rábai. Ifi: 3-0.

Jóner Gábor: – Az a csapat amelyik 2-0-ás vezetésről képes hazai pályán vereséget szenvedni csak saját magát okolhatja a sorozatos sikertelenségért.

Lukács Bertalan: – A szokásos első félidei rossz játék után bravúros második következett, mely alapján megérdemelt a győzelmünk a lelkesen játszó Vasút ellen. A győzelmet Pothurszki Norbert, és kapusunk, Kristóf Peti születésnapjára ajánljuk. Jó volt a játékvezetés.

A megyei I. osztályú bajnokság tavaszi sorsolása – 2016/17

A 2016/2017-es Borsod-Abaúj-Zemplén megyei I. osztályú labdarúgó bajnokság tavaszi idényének órarendje.