Kibocsátó ünnepség Miskolcon – Rendőrként távozhattak

Kibocsátó ünnepség Miskolcon – Rendőrként távozhattak
Miskolc – Búcsút vettek az iskola falaitól a Miskolci Rendészeti Szakközépiskola idei végzősei.

A Miskolci Rendészeti Szakközépiskola 2014/2016-os tanulói állománya, szám szerint 363-an fejezték be pénteken az úgynevezett próbaidőt és a kibocsátó ünnepség után immár végzett rendőrként léphettek ki az iskola kapuján.

A kibocsátó ünnepség elöljárója dr. univ. Dsupin Ottó rendőr dandártábornok, címzetes egyetemi docens, a Rendőrségi Oktatási és Kiképző Központ igazgatója volt, aki lényegében „szolgálatba helyezte” a végzőket.

kibocsato-09-aj

Szakmai vizsga után

Mint írtuk, a végző évfolyam hallgatói 2015. szeptember 14-én már ünnepélyes esküt tettek Orbán Viktor miniszterelnök előtt Budapesten, a Hősök terén. Azóta próbaidős rendőrként tettek eleget iskolai tanulmányaiknak és végezték területi szakmai gyakorlatukat.

A végső próba a szakmai vizsga volt, amelynek sikeres letétele már azt jelentette, hogy teljes szakképesítéssel rendelkező rendőrökké nyilvánították a fiatalokat.

ÉM-SZB

kibocsato-22-aj


A végzősök névsora

201. osztály

Osztályfőnök: Rák László

Balázs Dávid, Balogh Antal Ákos, Bereczki Tibor, Besenyei Kitti, Czinege József, Csaholczi Miklós, Flórusz István, Gergi Ádám, Hagymási Gergő, Hajcskó Bence, Harangi Miklós László, Hencz Máté, Kertész Sándor, Kiss Laura, Komjáti Árpád, Kovács Zsófia Veronika, Nagy Dávid, Oláh Tamás, Papp Gábor, Pető Bence, Rákóci Gabriella, Rézműves István, Sajó Balázs, Tamás Gergő, Tóth Nikolett, Varga Péter, Veréb Dávid, Zsigó Virginia

202. osztály

Osztályfőnök: Dobák István

Áfra Zsolt, Balla Erik, Balog Dávid László, Biri Richárd, Bordás Alexandra, Dobronyi Benjámin Gábor, Glonczi László, Havasi Bence, Igaz Zsolt, Kiss Tamás, Kmetz Kitti, Kolláth Ivett, Kondisz Gyula, Menus Anikó, Nagy Gábor, Nánási Tamás, Ócs József Ádám, Pető Máté, Pribisán Boglárka, Rácz Máté, Radványi Roland István, Szabó Gábor, Szalanics Zsolt, Szilágyi Renátó, Tóth János, Török Petra, Varga Norbert

203. osztály

Osztályfőnök: Papp Orsolya

Bakos Zoltán, Bálint Roland, Bige László, Brezina Péter, Czagány Vivien, Demjén István Márk, Drofti Sándor Dániel, Fegyveres Máté, Horváth Kornél, Kálmándi Gyula, Kóczián Richárd, Kohut Rajmund, Kovács Krisztián, Losonczy Axel Aurél, Mészáros Csaba, Mikola Annamária, Móricz Katalin, Nagy Jennifer, Rácz Ádám, Szászi Péter, Szilágyi Gergő Zsolt, Terjék Sándor, Tímár Richárd, Tóth Tamás, Zsoldos Evelin

204. osztály

Osztályfőnök: Tóth Géza

Császár Liza, Deák Zoltán, Dobos Ádám, Ekker István, Feka Alexandra, Gulyás Szabolcs, Illés László, Járóka József Károly, Jónizs Ádám, Juhász Réka, Kalmár Alex József, Kiss Bence, Kolozsi József, Kovács Ádám, Kovács Norbert Krisztián, Kurtyán Richárd Tibor, Lakomecz Anita, Nagy Imre Zoltán, Plósz Péter, Rácz József Zoltán, Regán Márk János, Suba Alexandra, Tamási Dávid, Varga Bence Ferenc, Vas Barbara

205. osztály

Osztályfőnök: Visóczki László

Ádám Imre Zsolt, Csecsődi Enikő, Dányádi Zoltán, Dózsa Eszter, Gábor Ferenc Attila, Gere Béla, Halászi Martin, Janóczki Bálint, Jécsák Ferenc, Juhász Martin, Katona Balázs, Kis Dávid, Kovács Dávid Mihály, Laskai Levente, Maczali Anna Eszter, Makkai Krisztián, Mida Alexandra, Nagy Szabolcs, Osváth Dávid, Páll József, Rácz Lajos, Romos Anita, Szalay Ferenc Patrik, Váraczki Dominik, Varga Péter

206. osztály

Osztályfőnök: dr. Csóré Csilla

Bányácski Zoltán, Bódi Krisztián, Bóné Tamás, Csomor Gábor, Dobi Sándor, Donka Richárd, Farkas Márk, Gál Miklós, Gróf Nikoletta, Horváth Bálint, Kocsmár Szilvia, Koroknai Henriett, Kovács Kristóf, Lingurár András, Molnár Henrietta, Mosek Róbert, Nagy Kristóf Gábor, Návay Levente Zsolt, Osváth Erzsébet, Repelik Zsolt, Silye Zsolt, Szabó Renáta, Szűcs Krisztián, Tóth Péter, Vágási-Kovács Péter, Virág Tamás

207. osztály

Osztályfőnök: Kőhalminé Mizsei Orsolya

Badzsó Jenifer Nikolett, Becske Ádám, Brázda Mónika, Dézsi Judit, Erdei Nikoletta, Fábián Tamás, Filep Gábor, Gabányi Máté Péter, Juszku János Ádám, Kobezda János, Kovács Attila, Kovács Ildikó, Mikáczó József, Nagy Máté, Németh Ádám, Plaszkó Sándor, Sándor Gergő, Szűcs Tamás, Tamás Dávid, Tóthszegi Tibor János, Vincze Milán, Zentai Zoltán

208. osztály

Osztályfőnök: Molnár Ágnes

Bácsó Imre, Bém Alex Zsolt, Berna Katalin, Fábián Attila, Fekete Gabriella, Fila Tímea, Fórika Dezső, Gál András, Gellén Claudia Zsuzsa, Gilányi Bence, Havel Ferenc, Király Anett, Könczöl Krisztián, Krasznay Melinda, Nagy Csaba, Nyiregyházi Róbert, Poór Sándor, Sidó Róbert Miklós, Somogyi Dávid, Szabó László Dániel, Tóth Balázs, Turucz Richárd, Varga Zsolt, Zupkó Zsolt, Zsíros Márk

209. osztály

Osztályfőnök: Goda Viktor

Bagó Patrik, Balázs László Attila, Békési Alex, Demeter Balázs István, Fodor Richárd László, Görbe Nikolett, Gujdi Franciska, Jakab Ádám, Kádár János, Margittay Gergő, Molnár László, Mónus Dóra, Nagy Tibor, Nyavádi Márió Renátó, Simon Szabina, Stadler Martin László, Szajkó István, Szilágyi Gabriella, Takács István Viktor, Tóth Levente, Tőzsér Sándor Cristopher, Vigh Dóra, Zsolnai Ádám

210. osztály

Osztályfőnök: Gyurkó Attila

Ádám Attila, Badar Márk, Bene Csaba, Böröcz Norbert, Burzuk Milán, Dulai Gergő József, Fofrovics Máté István, Horváth Ákos, Kakuk László Péter, Kalmár Alexandra, Kaló János József, Kapin Henrietta Eszter, Kecsmár István Máté, Kéki Anett, Mizser László, Molnár Máté, Nagy Brigitta Enikő, Nagy Tibor, Pajkossy Márk, Palcsó József Richárd, Pásztor Imre, Sári Attila, Skripek István, Szücs Péter, Toronyai Zoltán, Turcsik Dániel, Veréb István, Zombori Xénia

211. osztály

Osztályfőnök: Fónagy István

Árva Norbert, Czerula Gergő, Csurka Zsolt, Daskó Attila, Féki Balázs, Gombos Miklós, Gulyás Márk, Hegedűs Fanny, Horváth Dominika, Katona Kristóf, Kiss Tamás, Kürti Szabolcs, Lipcsei Ivett Erzsébet, Magi Gergely, Molnár Zsolt, Nagy Dániel, Oláh Krisztián, Pásztor Béla, Patkó Noémi, Serfőző Alexandra, Soltész József, Tisza Attila, Tóth Zoltán, Vondorkovics Márk, Zsiros László

212. osztály

Osztályfőnök: Jakab Krisztián

Balogh Boglárka, Bencze Levente, Csadó Dániel, Éles Zsolt, Fekete Roland, Fizer Bence Tibor, Gyarmati Krisztián, Gyöngyösi Balázs, Hegedűs Viktória, Horváth Károly, Kádas József Krisztián, Kelemen Márk, Kiss Ivett, Kormos Csaba, Morvai Csaba, Nagy József, Ördög Attila, Pap László, Pusoma Alexandra, Reszegi László, Szabó Gábor, Szarvas János, Szirányi Anita Zsófia, Tamás Diána Boglárka, Tóka Tímea, Tóth József, Tyukodi Dénes, Uzelman Zoltán

213. osztály

Osztályfőnök: Kláben Tamás

Angyal Bettina, Bulyáki Gyula Zsolt, Csukás Nóra, Enyedy Márk, Fekete Zsolt, Gazdicskó Dániel, Halastyák Csaba, Kavasánszki Csaba, Keresztesi Attila, Kiss Sándor, Kulin László Barnabás, Ladányi Gábor, Lugosi Viktor, Molnár Mónika Alexandra, Nagy Márton Sándor, Papp Gyula, Pázmándi Dominika, Pocsai László, Rácz Dávid, Rafael Róbert, Toldi Csaba, Tóth Máté, Török Dávid Attila, Varga Renáta, Virágh Csilla

214. osztály

Osztályfőnök: Andricsák Lajos

Andrikó Viktória, Bencs András, Bojer Balázs, Czelvikker Ákos, Czenki Erzsébet, Csomós Henrietta, Filó Béla, Gergely Roland, Gönczi Szabolcs, Király Róbert, Kiss Márió, Kocsis Róbert, Komor Krisztina, Kovács Máté, Lovász Ákos, Nagy Ádám László, Rajtik Bettina, Séra István, Szarvas Flóra, Szegedi Gergő, Tar Richárd, Timoska Mihály, Tóth Richárd Dániel, Veres Attila








hirdetés