Kétszer idő előtt

Meglepetésre készült a Vilmány a Gönc ellenében az Encs csoportban. Amennyiben nyernek, úgy pontszámban befogják az éllovast és egy bereti sikerrel négyes holtverseny lenne az élen.

Nem így lett, mert a gönciek nagyon komolyan veszik a bajnokságot, ezúttal egy fél tucat gólt lőttek a vilmányiak kapujába.

A Boldogkőváralja idegenben diadalmaskodott, a Beret viszont elszenvedte második vereségét, így az eddigi meglepetéscsapatot verő Garadna is felzárkózott a bronzvárományosok közé.

A Forró II – Méra mérkőzés félbeszakadt, ebben az ügyben a fegyelmi bizottság dönt csütörtökön, míg a B-csoportban az Encs II – Hidasnémeti találkozó is idő előtt ért véget a vendégek levonulása miatt.

BG

Felnőttek

A-osztály, 9. forduló
Forró II – Méra félbeszakadt
Garadna – Beret 4-1
Abaújdevecser – Boldogkőváralja 2-5
Halmaj – Felsődobsza 1-0
Kázsmárk – Krasznokvajda 1-1
Kiskinizs – Novajidrány 6-0
Vizsoly – Szalaszend 1-2
Gönc – Vilmány 6-1

B-osztály, 6. forduló
Encs II – Hidasnémeti 4-1-nél félbeszakadt
Büttös – Hernádvécse 10-1
Fulókércs – Telkibánya 6-2

A bajnokság állása
A-osztály
1. Gönc 9 8 1 – 47-3 25
2. Boldogkőváralja 9 7 1 1 49-11 22
3. Beret 9 6 1 2 32-24 19
4. Vilmány 9 6 1 2 26-18 19
5. Garadna 9 6 1 2 19-11 19
6. Kiskinizs 9 5 1 3 27-10 16
7. Szalaszend 9 5 – 4 20-25 15
8. Forró II. 8 4 2 2 15-10 14
9. Halmaj 9 4 – 5 18-22 12
10. Krasznokvajda 9 3 1 5 16-24 10
11. Méra 8 3 – 5 15-25 9
12. Abaújdevecser 9 3 – 6 18-42 9
13. Kázsmárk 9 1 3 5 22-28 6
14. Vizsoly 9 2 – 7 13-42 6
15. Novajidrány 9 1 – 8 19-34 3
16. Felsődobsza 9 1 – 8 13-40 3

B-osztály
1. Büttös 6 6 – – 30-7 18
2. Telkibánya 6 4 – 2 19-12 12
3. Encs II 6 2 1 3 16-17 7
4. Hidasnémeti 6 1 2 3 14-20 5
5. Hernádvécse 6 1 2 3 12-24 5
6. Fulókércs 6 1 1 4 8-19 4

A következő forduló

A-osztály, 10. forduló

Október 8., 15.00:
Novajidrány – Kázsmárk,
Krasznokvajda – Vilmány
Október 9., 15.00:
Halmaj – Gönc,
Felsődobsza – Abaújdevecser,
Boldogkőváralja – Forró II.,
Méra – Garadna,
Beret – Vizsoly,
Szalaszend – Kiskinizs

B-osztály, 7. forduló

Október 8., 15.00:
Hidasnémeti – Büttös
Október 9., 15.00:
Telkibánya – Encs II,
Hernádvécse – Fulókércs

Ifjúságiak

A-osztály, 9. forduló
Forró II – Méra 3-2
Garadna – Beret 2-1
Abaújdevecser – Boldogkőváralja 1-0
Halmaj – Felsődobsza 8-0
Kázsmárk – Krasznokvajda 2-0
Kiskinizs – Novajidrány 4-1
Vizsoly – Szalaszend 3-8
Gönc – Vilmány 8-2

A bajnokság állása
A-osztály
1. Kázsmárk9 7 1 1 27-7 22
2. Gönc 9 7 – 2 42-15 21
3. Boldogkőváralja 9 6 2 1 21-7 20
4. Szalaszend 9 6 1 2 46-17 19
5. Halmaj 9 5 1 3 30-30 16
6. Vilmány 9 4 2 3 35-25 14
7. Abaújdevecser 9 4 1 4 17-24 13
8. Forró II. 9 4 1 4 23-33 13
9. Kiskinizs 9 3 2 4 16-24 11
10. Garadna 9 2 4 3 16-18 10
11. Krasznokvajda 9 3 1 5 11-19 10
12. Beret 9 2 3 4 21-26 9
13. Felsődobsza 9 2 2 5 14-31 8
14. Méra 9 2 1 6 12-25 7
15. Vizsoly 9 1 3 5 16-25 6
16. Novajidrány 9 1 1 7 14-24 4








hirdet�s