Két meccs két siker az NB II-ben

Kazincbarcikai SC vs. Újpest FC tartalék
A labdarúgó NB II Keleti csoportjának 10. fordulójában szombaton két megyei csapatunk lépett pályára.

Kazincbarcikai SC – Újpest FC tartalék 2-0 (1-0)

Kazincbarcika, 500 néző. V.: Gyarmati II.

Kazincbarcika: Szabó Á. – Privigyei, Komlósi, Fótyik, Szala – Hornyák (Fabio, 71.), Maicon (Fehér, 76.), Kovács P., Tátrai (Horváth B., 69.) – Salvador, Menougong. Edző: Kiprich József.
Újpest tartalék: Banai – Szokol, Kálmán, Takács, Baranyai – Magos, Eninful (Toricska, 59.), Erős, Barczi – Szabó B. (Üveges, 69.), Horváth R. (Popovics, 59.). Edző: Víg Péter.

19. perc: Salvador lőtt kapura, Banai védett a kipattanó labda Hornyák elé került aki 3 lépésről az üres kapuba lőtt, 1-0.
62. perc: Salvador tört be a tizenhatoson belülre majd 10 méterről kiszorított helyzetből a kapuba lőtt, 2-0.

Jók: Privigyei, Fótyik, Hornyák, Salvador, ill. senki.

Kiprich József: – A helyzetek alapján megérdemelten nyertünk, ha ez a fegyelmezettség tovább tart, szép sikereket érhetünk el.
Víg Péter: – A mérkőzés nagy részében gyerekesen és naivan játszottunk. Mire a fiatalok rájöttek, hogy ezen a pályán csak célfutballt lehet játszani, addigra elvesztettük a meccset.

Restart-Ceglédi VSE – Putnok VSE 1-3 (0-1)

Cegléd, 200 néző. V.: Lovas.

Cegléd: Miski – Robson, Koncz, Farkas I., Juhász – Kenderes, Szalai (Markó, 2., Medgyesi, 57.), Nagy L., Csurka (Halgas, 62.) – Kormos, Balog. Edző: Ványi Zsolt.
Putnok: Botló – Szögedi, Kovács R., Bányai, Horia – Zimányi, Illés, Zabos, Odrobéna (Bene, 62.) – Elek (Lucian, 86.), Monyók (Olasz, 66.). Edző: Koszta Péter.

9. perc: Monyók jobb oldali szöglete után Horia fejelt a hálóba, 0-1.
63. perc: Kenderes a jobb oldalról passzolt a hosszú oldalra ahol az érkező Medgyesi a hálóba passzolt, 1-1.
69. perc: Bene tört be a tizenhatoson belülre ahol szabálytalankodtak vele szemben: a megítélt büntetőt Horia értékesítette, 1-2.
89. perc: 25 méterről Olasz végzett el szabadrúgást, a kapus Lucian elé ütötte a labdát aki 5 méterről a kapuba lőtt, 1-3.

Jók: Koncz, Csurka, Nagy L., ill. Botló, Bányai, Kovács R., Horia, Zimányi, Illés, Elek.

Ványi Zsolt: – 1-1 után volt mérkőzéslabdánk amit illik értékesíteni, mindent egy lapra feltéve támadtunk így várható volt a vendég kontra.
Koszta Péter: – Megérdemelt győzelmet arattunk, nagyon fontos volt a három pont, mert az utolsó mérkőzések nem úgy sikerültek, mint ahogy elképzeltük.