„Két baráti csapat küzdelmét elrontották a játékvezetők”

© Fotó: Bujdos Tibor
Miskolc – A labdarúgó megyei II. osztály Észak csoportjának 20. fordulójában három mérkőzést játszottak szombaton.

Dédestapolcsány – Varbó 3-5 (1-2)

Dédestapolcsány, 80 néző. V.: Nagy L.

Dédestapolcsány: Simon – Goda G., Lázi L., Szalóki, Pál (Vadnai), Burger, Fülöp, Schveiczer, Lázi Gy., Goda M., Bartók (Bárdos). Elnök. Galuska József.

Varbó: Medve – Tóth-Pál (Turcsik), Horváth, Sikur, Asszony (Szőke), Szabó, Apostol, Lubai, Kovács, Mácsi (Kálmán), Antal. Edző: Asszony Béla.

G.: Lázi L. (3), ill. Szabó (2), Sikur, Kovács, Antal. Kiállítva: Goda G. (82.). Jók: az egész csapat, ill. Antal, Turcsik, Szabó, Sikur. Ifi: 1-5.

Galuska József: – 80 percig partiban voltunk. Sajnos a kihagyott 11-es és a kiállítás megpecsételte sorsunkat.

Asszony Béla: – Gratulálok a dédesieknek a csupa szív játékhoz. Ha a mi csapatunkban ennek a töredéke megvan eredményesebbek lehettünk volna. Szerdán edzés!

Szirmabesenyő – Sajósenye-Arnót 2-3 (1-1)

Szirmabesenyő, 70 néző. V.: Molnár G.

Szirmabesenyő: Mészáros – Tarczali, Bihari (Nagy R.), Kalász, Fejes, Mizser (Bozsóki), Bertók, Fehér, Juhász, Nyitrai, Jesztrebi (Nagy P.). Edző: Valkányi Péter.

Sajósenye-Arnót: Kovács – Szabó, Hankó M. (Hankó A.), Hankó R., Hankó I. (Hankó K.), Hankó L., Erdélyi, Glonczi (Miklós), Ermidi (Balog), Hankó Gy., Szurdok. Edző: Takács István.

G.: Fejes, Nyitrai, ill. Hankó L. (2), Erdélyi. Kiállítva: Tarczali (41.), Fehér (88.). Jók: Mészáros, Nyitrai, ill. Hankó L. (a mezőny legjobbja) és az egész csapat. Ifi: 1-2.

Peknyó László alelnök: – Két baráti csapat küzdelmét elrontották a játékvezetők. Ez igaz az ifi mérkőzésre is. A szövetségnek komolyan el kell gondolkodni mert ez így sajnos értelmetlen. További sok sikert senyei barátainknak.

Takács István: – Izgalmas mérkőzésen ma ismét csapatként működtünk, melynek meglett az eredménye. Sok sikert a besenyői együttesének.

Gesztely – Aszaló 2-4 (1-4)

Gesztely, 200 néző. V. Nagy F.

Gesztely: Baranyi – Mida, Vadász, Rácz (Nagy L.), Bacsó (Nagy Zs.), Hozdik, Stipula (Katona), Lapis, Varga, Tóth, Zsarnai. Edző: Túróczi Attila.

Aszaló: Korály – Molnár (Balogh), Sukály, Bari G. (Lajtos), Bodnár, Ártim, Ganyi, Meczkó, Ádám (Krajnyák), Bari M. (Stefán), Kiss. Edző: Mikó Norbert.

G.: Vadász, Lapis, ill. Bari G. (2), Bari M., Meczkó. Kiállítva: Vadász (75.). Jók: Tóth, Lapis, Rácz, Vadász, Stipula, ill. az egész csapat. Ifi: 0-3.

Túróczi Attila: – Súlyos egyéni hibáink miatt az ellenfél három góllal vezetett a félidőben. A csapat tartását mutatja: a második játékrész megnyerése tíz emberrel is. A vereség nem a játékvezetőn múlt, de ez a kiválótól messze van.

Mikó Norbert: – A rangadókat általában az a csapat szokta megnyerni, amelyik hamarabb megnyugszik és tiszta fejjel tud játszani. Ma ezt a srácok nagyon jól megoldották az első félidőben jó helyzetkihasználással el is döntötték a mérkőzést. Kiváló játékvezetés.

A megyei II. osztályú labdarúgó bajnokság Észak csoportjának tavaszi sorsolása – 2016/2017

A 2016/2017-os Borsod-Abaúj-Zemplén megyei II. osztályú bajnokság Észak csoportjának tavaszi órarendje.