Keleten potyogtak a gólok

Vasárnap hat találkozót játszottak az Intersport megyei II. osztályú labdarúgó bajnokság Keleti csoportjában. Több pályán is potyogtak a gólok.

Mád–Tarcal 1-4 (1-1)
Mád, 300 néző, v.: Vróbel.
Mád: Erdei–Erdélyi, Takács V., Ruszkai (Pásztor), Szívós P., Babos, Török (Májer), Vangor (Takács B.), Csikai, Szívós Gy., Tóth. Edző: Toplenszki György.
Tarcal: Pécsi–Kádas, Benczik, Buri, Takács, Staviarszki, Bencsik, Szutorcsik, Egyed (Tomkovics), Szegedi (Lukács), Papp (Pataki). Edző: Csehi László. G.: Tóth, ill. Egyed (3), Staviarszki. Kiállítva: Tóth (78.), ill. Kádas (78.). Jók: Szívós P., Takács V., ill. az egész csapat. Ifi: 3-0.
Toplenszki György: – Az első félidőben nagyon jól játszottunk, majd 3 perc rövidzárlat megpecsételte a sorsunkat. Gratulálok a tarcaliaknak.
Csehi László: – A második félidőben feljavultunk, így megérdemelten nyertük meg a rangadót. Újra gratulálok a csapatnak és fantasztikus szurkolóinknak.

Sárospatak–Karcsa 1-0 (1-0)
Sárospatak, 150 néző, v.: Kalász R.
Sárospatak: Braun–Kerékgyártó Cs., Szabó S., Espák (Punyi Gy.), Lukács, Tóth, Kecskés, Kerékgyártó K., Oldal (Géczi), Pothurszki (Simkó), Horváth. Edző: Zsófi József és Vakter Gábor.
Karcsa: Dókus (Szakál)–Lakatos, Vékony, Simon J., Vicickó (Bartus), Peimli (Simon R.), Szabó, Kelemen, Matusz, Csizmár, Orosz. Edző: Balogh János.
G.: Oldal. Jók: Kerékgyártó Cs., Szabó S., ill. az egész csapat. Ifi: 3-0.
Zsófi József: – Harmatgyenge játék mellett sokat érő 3 pontot szereztünk.
Balogh János: – A sok hiányzó mellett a csapat helytállt a mai meccsen. Az egy gól eldöntötte a mérkőzést.

Bodrogkisfalud–Olaszliszka 6-0 (1-0)
Bodrogkisfalud, 100 néző, v.: Buktkai II.
Bodrogkisfalud: Bánóczki–Fegyveres, Liszek, Hauberger, Maczek, Bodnár Cs., Hajdú (Gyulai), Müller, Monyók, Bodnár K. (Kamarási), Szegedi (Németh A.). Edző: Bodnár Csaba.
Olaszliszka: Fekete–Lukács T., Kostyó, Vadász L., Vadász Zs., Peremeczki, Lukács V., Korotki, Lakatos, Marozsán, Veleczki. Edző: Osváth László.
G.: Monyók (2), Bodnár Cs., Szegedi, Liszek, Hajdú. Jók: az egész csapat, ill. Lukács T., Kostyó, Vadász L., Marozsán. Ifi: 1-2.
Bodnár Csaba: – Az első félidő gyenge játéka után a második félidőre magunkra találtunk.
Osváth László: – Egy meglepetést sejtető első félidő után a másodikban térdre estünk.

Pácin–Boldogkőváralja 5-2 (2-1)
Pácin, 100 néző, v.: Tóth T. II.
Pácin: Kovács (Soltész)–Halász A. (Halász K.), Nagy A., Nagy F., Ocsenás, Balla (Móricz), Nagy P., Paronai Tibor, Iski (Kósa), Paronai Tamás, Góré. Edző: Séra Csaba.
Boldogkőváralja: Hornyák–Szabó, Szepesi, Bodnár, Bartus, Budai (Gaskó), Nyitrai, Zima, Mata, Haraszin, Galyas. Edző: Sándor János.
G.: Góré (2), Paronai Tamás (2), Nagy P. (11-esből), ill. Galyas (2, egyet 11-esből). Kiállítva: Hornyák (30.). Jók: az egész csapat, ill. Bartus, Mata, Bodnár, Zima. Ifi: 1-2.
Séra Csaba: – Küzdelmes mérkőzésen, nem túl jó játékkal, de végül magabiztos győzelmet arattunk a szimpatikusan küzdő csapat ellen.
Batyi Béla elnök: – Sajnos a helyzeteinket nem tudtuk kihasználni. Az eredmény akár fordított is lehetett volna. Felelőtlen játékosunk miatt sajnos tízen fejeztük be a meccset. Rossz játékvezetés.

Taktakenéz–Prügy 2-2 (2-1)
Taktakenéz, 100 néző, v.: Kassai.
Taktakenéz: Kristóf–Sivák, Durda, Czetnár, Halász, Bodnár, Zakariás (Szadai J.), Poczkodi, Hanyecz (Szadai B.), Újhelyi (Balogh), Kerekes. Edző: Luhály István.
Prügy: Parzignáth–Erdei, Kiss, Horváth, Vadászi A. (Klenyár), Boncsér, Tassi, Balogh F., Rabócz (Motkó), Vadászi K., Balogh E. (Lakatos). Edző: Tóth István.
G.: Hanyecz, Újhelyi, ill. Balogh F. (2). Jók: Kristóf, Durda, Czetnár, Hanyecz, ill. Erdei, Horváth, Balogh F. Ifi: 0-5.
Luhály István: – Nagyon jól játszottunk az első félidőben. Végre rúgtunk gólokat, de az ekkor kihagyott ziccerek miatt elvesztettünk két fontos pontot.
Tóth István: – Helyzetkihasználásunk katasztrófális, ezért meg kellett elégednünk az egy ponttal. Gratulálok az ifik jó szerepléséhez.

Gönc–Györgytarló 6-0 (2-0)
Gönc, 100 néző, v.: Kisorosz.
Gönc: Hován–Molnár L., Szacsuri, Sivák, Kukta, Jordán, Dóczi (Urbán), Varga D. (Szemán), Horváth (Molnár I.), Spisák, Lehoczki. Edző: Jordán András.
Györgytarló: Végső–Mészár I., Oláh I., Oláh I. II, Tóth B., Elek, Németh Z., Horváth, Mészár G., Gáspár Zs. (Mahalek), Szabó M. Csapatvezető: Oláh István.
G.: Lehoczki (2), Molnár L., Spisák, Horváth, Molnár I. Jók: Kukta, Szacsuri, ill. senki. Ifi: 3-0.
Jordán András: – A játékunk döcögött, de a mérkőzést végig a kezünkben tartva ilyen arányban is megérdemelten nyertünk.
Oláh István: – Gratulálok a jól futballozó hazaiaknak, a különbség reális.