KBSC: „Rendkívül gyenge első félidőt produkáltunk”

Döntetlent játszottak
Döntetlent játszottak - © Fotó: Bujdos Tibor
Kazincbarcika – A labdarúgó NB II, 29. fordulójában a Mosonmagyaróvár ellen gól nélküli döntetlent játszott a KBSC.

Kazincbarcikai SC–Credobus Mosonmagyaróvári MTE 0–0

Putnok, 200 néző. V.: Takács.

Kazincbarcikai SC: Fila – Palmes, Heil, Fótyik, Mikló – Toma, Oltean, Takács (Kiss B., 46.) – Tóth L. (Ádám, 73.), Lukács, Gábor (Szabó L., 46.). Vezetőedző: Gálhidi György. Credobus Mosonmagyaróvár: Somogyi – Kozma, Sziklási, Forgács A., Németh – Nagy I. (Darázs, 74.), Zsirai, Kovács Á. (Vágó, 86.), Winkler (Jelena, 46.) – Bartos, Eszlátyi. Vezetőedző: Tóth András.

Jók: Mikló, Toma, ill. Forgács A., Zsirai.

Gálhidi György: – Rendkívül gyenge első félidőt produkáltunk, a másodikban felvettük a ritmust és többet birtokoltuk a labdát. Eljutottunk a helyzetek kidolgozásáig, de a befejezések egyáltalán nem sikerültek. Nagyon kevés volt a jó egyéni teljesítmény, ezért maradt el a győzelem.

Tóth András: – Két ellentétes félidőt láthattunk, a találkozó elején voltak lehetőségeink, a szünet után a hazaiak egy kicsivel talán jobbak voltak. Ennek ellenére az utolsó percekben volt két hatalmas ziccerünk, amelyekkel eldönthettük volna a találkozó sorsát. Nem lehetek elégedetlen az egy ponttal sem, mert erős csapat otthonában szereztük meg.