Hétvégi országos sportműsor

Budapest – A fontosabb hétvégi hazai sportesemények:

március 9., szombat:

Asztalitenisz Női ETTU Kupa, elődöntő, 1. mérkőzés: SH-ITB Budaörsi 2i SC – Cartagena (spanyol) 17.00 Kézilabda Férfi NB I: CYEB Budakalász – HE-DO B. Braun Gyöngyös 18.

00
Balatonfüredi KSE-Vecsési SE 18.00
DVTK-Eger – Mezőkövesdi KC 18.00
Ferencvárosi TC-Telekom Veszprém 18.00
Grundfos Tatabánya KC – MOL-Pick Szeged 18.00
Csurgói KK-Dabasi KC 18.00
Női NB I:
Eszterházy SC-Alba Fehérvár KC 18.00
MTK Budapest – Eu-Fire Mosonmagyaróvár 18.00

Kosárlabda
Férfi NB I:
Kaposvári KK-DEAC 18.00
Szolnoki Olaj KK-Alba Fehérvár 18.00
Naturtex-SZTE-Szedeák – Egis Körmend 18.00
Sopron KC – JP Auto-JKSE 18.00
Atomerőmű SE-Zalakerámia ZTE KK 19.00

Labdarúgás
OTP Bank Liga, 24. forduló:
Paksi FC-MOL Vidi FC 17.00
Kisvárda Master Good-Budapest Honvéd 17.00
Szombathelyi Haladás-Újpest FC 17.00
Diósgyőri VTK-Puskás Akadémia FC 17.00
Debreceni VSC-Mezőkövesd Zsóry FC 17.00
MTK Budapest-Ferencváros 19.30

Torna
Szerenkénti országos bajnokság, Központi Tornacsarnok 10.30

Úszás
Univer24 “Az úszás ünnepe” 2019 (Kecskeméti Fürdő versenyuszodája, 6000 Kecskemét, Csabay Géza körút 5.) 10.00

Vívás
WestEnd párbajtőr Grand Prix, Budapest (BOK Csarnok) – női selejtező 9.30

Vízilabda
E.ON férfi vízilabda ob I, középszakasz, 3. forduló:
A csoport (felsőház):
Szolnoki Dózsa – RacioNet-Honvéd 16.00
ZF-Eger – Debreceni VSE 18.00
BVSC-Zugló – A-Híd OSC Újbuda 17.00
PannErgy-Miskolci VLC – FTC-Telekom Waterpolo 19.45
B csoport (alsóház):
AVUS Szombathely-Tatabánya 16.00
VasasPlaket – PVSK-Mecsek Füszért 18.00
Metalcom Szentes-Kaposvári VK 18.00
UVSE Hunguest Hotels-KSI 20.00

március 10., vasárnap:

Jégkorong
Erste Liga, negyeddöntő, 7. mérkőzés (ha szükséges):
DEAC-Gyergyói HK (román) 18.00

Kézilabda
Női Bajnokok Ligája, középdöntő, 6. (utolsó) forduló, 2. csoport:
FTC-Rail Cargo Hungaria – Krim Mercator Ljubljana (szlovén), Érd 14.30
Női EHF Kupa, negyeddöntő, visszavágó:
Siófok KC-Storhamar HE (norvég) 17.00

Labdarúgás
Merkantil Bank Liga NB II, 28. forduló:
BSS Monor-Balmaz Kamilla Gyógyfürdő, III. ker TVE utánpótlásképző központ 14.30
BFC Siófok-Kaposvári Rákóczi FC 14.30
Aqvital FC Csákvár-Nyíregyháza Spartacus FC 14.30
Credobus Mosonmagyaróvár-Gyirmót FC Győr 14.30
Budaörs-Soroksár SC, Tatabánya 14.30
Ceglédi VSE-Dorogi FC 14.30
Kazincbarcika-Budafoki MTE, Putnok 14.30
Vasas FC-Duna Aszfalt TVSE, Szusza Ferenc Stadion 17.00
WKW ETO FC Győr-Békéscsaba 1912 Előre 17.00
ZTE FC-Vác FC 18.00

Röplabda
Férfi Extraliga, alapszakasz: LV Sport Pénzügyőr SE-Kecskeméti RC 17.00 MAFC-BME – Fino Kaposvár SE 19.00 Női Extraliga, alapszakasz: Jászberény VT-Fatum Nyíregyháza 19.00

Torna
Szerenkénti országos bajnokság, Központi Tornacsarnok 10.30

Vívás
WestEnd párbajtőr Grand Prix, Budapest (BOK Csarnok) – férfiak (Kulcsár Győző emlékverseny) 64-es tábla 8.30; nők (Sákovics József emlékverseny) 64-es tábla 10.00; négyes döntők 19.00

Az MTI 24 órán keresztül hívható központi ügyeleti telefonszáma: (36-1) 441-9350

-MTI-



Kazincbarcika.
BOON.HU






hirdetés