„Ez számunkra nagy fegyvertény” - © Fotó: Janics Attila
Miskolc – A labdarúgó NB II 16. fordulójában idegenben szerzett értékes pontot a Kazincbarcika.

Kisvárda Master Good – Kazincbarcikai SC 1-1 (0-0)

Kisvárda, 1410 néző. V.: Pillók.

Kisvárda: Zöldesi – Izing, Rjasko, Papucsek – Lucas – Melnik, Délczeg (Heffler N., 63.), Misic, Hej (Vári B., 78.) – Horváth Z. (Lukács R., 63.), Ilics. Vezetőedző: Kondás Elemér.

KBSC: Somodi – Palmes, Heil, Belényesi, Lőrincz – Engel (Kristófi, 76.), Hegedűs, Sigér, Burics, Micsinai (Mikló, 68.) – Boros (Bene, 84.). Vezetőedző: Vitelki Zoltán.

59. perc: Egy beívelést követően Boros és védője is elcsúszott így a labda Hegedűshöz került, aki 12 méteren igazított egyet a labdán és a jobb sarokba tekert, 0-1.

69. perc: Egy bal oldalról kapu elé ívelt labdára a hosszú oldalon Ilic érkezett és 2 méterről a kapuba lőtt, 1-1.

Jók: senki, ill. az egész csapat.

Kondás Elemér: – Ellenfelünk igazolta jó hírét. Harcos mérkőzés volt, az első félidő második felében már jól játszottunk, a második játékrészben pedig az kellett ahhoz, hogy elkezdjünk futballozni, hogy gólt kapjunk. A végén mentünk előre, de ebben a mérkőzésben ennyi volt.

Vitelki Zoltán: – Minden játékosom megtett mindent azért, hogy a remek erőkből álló csapat otthonában pontot szerezzünk. Ez számunkra nagy fegyvertény, még akkor is, ha a támadójátékunkból hiányoltam az önbizalmat.