„Egy jó csapat ellen megérdemelten nyertünk”

© Illusztráció - Forrás: facebook.com/kbscfc/
Kazincbarcika – A labdarúgó NB II 15. fordulójában három pontot szerzett vasárnap a Kazincbarcika.

Kazincbarcikai SC – Zalaegerszegi TE FC    2-0 (1-0)

Tiszaújváros, 350 néző. V.: Nagy N.

Kazincbarcika: Somodi – Palmes, Heil, Belényesi, Lőrincz (Varga, 74.) – Sigér, Hegedűs (Burics, 46.) – Micsinai, Engel (Kristófi, 83.), Süttő – Boros. Vezetőedző: Vitelki Zoltán.

ZTE: Szappanos – Forgács, Koszó, Vernes, Babati – Ágoston (Fujsz, 74.), Végh (Ekker, 61.) – Szabó M. (Kertész, 68.), Dubek, Bedi – Nagy T. Vezetőedző: Zoran Spisljak.

19. perc: Boros lövése a bal kapufáról Engel elé pattant aki azonnal kapura lőtt, Szappanos már csak a gólvonalon túlról tudta kiütni a labdát, a partjelző már jelzett, hogy a labda áthaladt a gólvonalon, 1-0.

61. perc: Engelt buktatták a 16-oson belül, 11-es: a büntetőt Süttő magabiztosan értékesítette, 2-0.

91. perc: Süttő és Babati szólalkozott össze, a játékvezető Süttőt kiállította, Babati pedig sárga lapot kapott.

Jók: az egész csapat, ill. senki.

Vitelki Zoltán: – Köszönöm a srácok hozzáállását, nehéz héten vagyunk túl. Végig azt sulykoltuk a játékosoknak, hogy mindegy milyen áron, de meg kell nyerni ezt a mérkőzést. Mindkét csapat előtt adódtak helyzetek, de mi profi módon játszottunk és egy jó csapat ellen megérdemelten nyertünk.

Zoran Spisljak: – Küzdelmes meccs volt, gratulálok a Kazincbarcikának mert jól kihasználta helyzeteit, mi több támadót is csatasorba küldtünk, volt is sok helyzetünk, de az eredmény miatt csalódottak vagyunk.