A megyei II. osztályú labdarúgó bajnokság Észak csoportjának tavaszi sorsolása – 2017/2018

Akt.:
Parasznya vs. Rudabánya - Illusztráció
Parasznya vs. Rudabánya - Illusztráció
Miskolc – A 2017/2018-as Borsod-Abaúj-Zemplén megyei II. osztályú bajnokság Észak csoportjának tavaszi órarendje.

Önnek melyik a kedvenc csapata a megyei II. osztály Észak csoportjában?

Eredmények megtekintése

Betöltés ... Betöltés ...

18. forduló (március 11.)

V., 14.30: Miskolci VSC – Aszaló
V., 14.30: Mályinka – Bódvaszilas
V., 14.30: Rudabánya – Sajóvámos
V., 14.30: Tiszalúc – Dédestapolcsány
V., 14.30: Parasznya – Alsózsolca
V., 14.30: Szalonna – Sajószentpéter
V., 14.30: Szirma – Szirmabesenyő

19. forduló (március 17-18.)

Sz., 15.00: Aszaló – Rudabánya
Sz., 15.00: Sajószentpéter – Sajósenye
Sz., 15.00: Szirmabesenyő – Mályinka
V., 15.00: Tiszalúc – Szalonna
V., 15.00: Dédestapolcsány – Bódvaszilas
V., 15.00: Alsózsolca – Miskolci VSC
V., 15.00: Szirma – Sajóvámos

20. forduló (március 24-25.)

Sz., 15.00: Mályinka – Sajóvámos
Sz., 15.00: Bódvaszilas – Szirmabesenyő
Sz., 15.00: Sajósenye – Tiszalúc
Sz., 15.00: Rudabánya – Alsózsolca
V., 16.00: Parasznya – Sajószentpéter
V., 16.00: Szalonna – Dédestapolcsány
V., 16.00: Szirma – Aszaló

21. forduló (március 31-április 1.)

Sz., 16.00: Sajószentpéter – Miskolci VSC
Sz., 16.00: Aszaló – Mályinka
V., 16.00: Tiszalúc – Parasznya
V., 16.00: Dédestapolcsány – Szirmabesenyő
V., 16.00: Szalonna – Sajósenye
V., 16.00: Alsózsolca – Szirma
V., 16.00: Sajóvámos – Bódvaszilas

22. forduló, április 7-8.

Sz., 16.30: Miskolci VSC – Tiszalúc
Sz., 16.30: Bódvaszilas – Aszaló
Sz., 16.30: Mályinka – Alsózsolca
Sz., 16.30: Sajósenye – Dédestapolcsány
Sz., 16.30: Szirmabesenyő – Sajóvámos
Sz., 16.30: Rudabánya – Sajószentpéter
V., 16.30: Parasznya – Szalonna

23. forduló (április 14-15.)

Sz., 16.30: Sajósenye – Parasznya
Sz., 16.30: Sajószentpéter – Szirma
Sz., 16.30: Aszaló – Szirmabesenyő
V., 16.30: Tiszalúc – Rudabánya
V., 16.30: Dédestapolcsány – Sajóvámos
V., 16.30: Szalonna – Miskolci VSC
V., 16.30: Alsózsolca – Bódvaszilas

24. forduló (április 22.)

V., 17.00: Miskolci VSC – Sajósenye
V., 17.00: Mályinka – Sajószentpéter
V., 17.00: Rudabánya – Szalonna
V., 17.00: Szirmabesenyő – Alsózsolca
V., 17.00: Parasznya – Dédestapolcsány
V., 17.00: Szirma – Tiszalúc
V., 17.00: Sajóvámos – Aszaló

25. forduló (április 28-29.)

Sz., 17.00: Sajósenye – Rudabánya
Sz., 17.00: Sajószentpéter – Bódvaszilas
V., 17.00: Tiszalúc – Mályinka
V., 17.00: Dédestapolcsány – Aszaló
V., 17.00: Parasznya – Miskolci VSC
V., 17.00: Szalonna – Szirma
V., 17.00: Alsózsolca – Sajóvámos

26. forduló (május 5-6.)

Sz., 17.00: Miskolci VSC – Dédestapolcsány
Sz., 17.00: Bódvaszilas – Tiszalúc
Sz., 17.00: Mályinka – Szalonna
Sz., 17.00: Aszaló – Alsózsolca
Sz., 17.00: Szirmabesenyő – Sajószentpéter
Sz., 17.00: Rudabánya – Parasznya
V., 17.00: Szirma – Sajósenye

27. forduló (május 12-13.)

Sz., 17.00: Sajósenye – Mályinka
Sz., 17.00: Miskolci VSC – Rudabánya
Sz., 17.00: Sajószentpéter – Sajóvámos
V., 17.00: Tiszalúc – Szirmabesenyő
V., 17.00: Dédestapolcsány – Alsózsolca
V., 17.00: Parasznya – Szirma
V., 17.00: Szalonna – Bódvaszilas

28. forduló (június 19-20.)

Sz., 17.00: Bódvaszilas – Sajósenye
Sz., 17.00: Mályinka – Parasznya
Sz., 17.00: Aszaló – Sajószentpéter
Sz., 17.00: Szirmabesenyő – Szalonna
Sz., 17.00: Rudabánya – Dédestapolcsány
V., 17.00: Szirma – Miskolci VSC
V., 17.00: Sajóvámos – Tiszalúc

29. forduló (június 26-27.)

Sz., 17.00: Miskolci VSC – Mályinka
Sz., 17.00: Sajósenye – Szirmabesenyő
Sz., 17.00: Rudabánya – Szirma
Sz., 17.00: Sajószentpéter – Alsózsolca
V., 17.00: Tiszalúc – Aszaló
V., 17.00: Parasznya – Bódvaszilas
V., 17.00: Szalonna – Sajóvámos

30. forduló (június 2-3.)

Sz., 17.00: Bódvaszilas – Miskolci VSC
Sz., 17.00: Mályinka – Rudabánya
Sz., 17.00: Sajósenye – Sajóvámos
Sz., 17.00: Szirmabesenyő – Parasznya
Sz., 17.00: Aszaló – Szalonna
V., 17.00: Szirma – Dédestapolcsány
V., 17.00: Alsózsolca – Tiszalúc

17. forduló (június 10.)

V., 17.00: Bódvaszilas – Szirma
V., 17.00: Sajószentpéter – Tiszalúc
V., 17.00: Aszaló – Parasznya
V., 17.00: Szirmabesenyő – Rudabánya
V., 17.00: Alsózsolca – Sajósenye
V., 17.00: Mályinka – Dédestapolcsány
V., 17.00: Sajóvámos – Miskolci VSC



Kazincbarcika.
BOON.HU






hirdetés