A labdarúgó NB II tavaszi menetrendje – 2017/18

A labdarúgó NB II tavaszi menetrendje – 2017/18
A labdarúgó NB II 2017/18-as évadjának tavaszi sorsolása és órarendje.

22. forduló, február 25. (vasárnap)

14.00: Kazincbarcikai SC – Szolnoki MÁV FC

14.00: Dorogi FC – Budaörsi SC

14.00: Soroksár SC – Budafoki MTE

14.00: Szeged 2011 – Vác FC

14.00: Soproni VSE – Ceglédi VSE

14.00: Mosonmagyaróvári TE – FC Csákvár

15.00: MTK Budapest – Békéscsaba 1912 Előre

17.00: ETO FC Győr – BFC Siófok

17.00: Zalaegerszegi TE FC – Kisvárda MG

17.00: Nyíregyháza SFC – Gyirmót FC Győr

23. forduló, március 4. (vasárnap)

14.30: Budafoki MTE – Kazincbarcikai SC

14.00: Gyirmót FC Győr – Kisvárda MG

14.30: Vác FC – MTK Budapest

14.30: Szolnoki MÁV FC – Szeged 2011

14.30: Budaörsi SC – Soroksár SC

14.30: Ceglédi VSE – Mosonmagyaróvári TE

17.00: Nyíregyháza SFC – Dorogi FC

17.00: BFC Siófok – Zalaegerszegi TE FC

17.00: FC Csákvár – ETO FC Győr

17.00: Békéscsaba 1912 Előre – Soproni VSE

24. forduló, március 11. (vasárnap)

14.00: Soroksár SC – Nyíregyháza SFC

14.30: Dorogi FC – Gyirmót FC Győr

14.30: Kazincbarcikai SC – Budaörsi SC

14.30: Szeged 2011 – Budafoki MTE

14.30: Soproni VSE – Vác FC

14.30: Mosonmagyaróvári TE – Békéscsaba 1912 Előre

14.30: Kisvárda MG – BFC Siófok

17.00: ETO FC Győr – Ceglédi VSE

17.00: Zalaegerszegi TE FC – FC Csákvár

17.00: MTK Budapest – Szolnoki MÁV FC

25. forduló, március 16. (péntek), 18. (vasárnap)

P, 15.00: Budafoki MTE – MTK Budapest

V, 14.00: Békéscsaba 1912 Előre – ETO FC Győr

V, 5.00: Dorogi FC – Soroksár SC

V, 15.00: Ceglédi VSE – Zalaegerszegi TE FC

V, 15.00: Vác FC – Mosonmagyaróvári TE

V, 15.00: Szolnoki MÉV FC – Soproni VSE

V, 15.00: Budaörs SC – Szeged 2011

V, 17.00: Gyirmót FC Győr – BFC Siófok

V, 17.00: Nyíregyháza SFC – Kazincbarcikai SC

V, 17.00: FC Csákvár – Kisvárda MG

26. forduló, március 25. (vasárnap)

12.30: Kisvárda MG – Ceglédi VSE

16.00: Soproni VSE – Budafoki MTE

16.00: Kazincbarcikai SC – Dorogi FC

16.00: Mosonmagyaróvári TE – Szolnoki MÁV FC

16.00: Szeged 2011 – Nyíregyháza SFC

16.00: Soroksár SC – Gyirmót FC Győr

17.00: ETO FC Győr – Vác FC

17.00: Zalaegerszegi TE FC – Békéscsaba 1912 Előre

17.00: BFC Siófok – FC Csákvár

17.00: MTK Budapest – Budaörsi SC

27. forduló, március 28. (szerda), április 4. (szerda)

Március 28.:

16.00: Soroksár SC – Kazincbarcikai SC

16.00: Vác FC – Zalaegerszegi TE FC

16.00: Szolnoki MÁV FC – ETO FC Győr

16.00: Budaörsi SC – Soproni VSE

16.00: Dorogi FC – Szeged 2011

19.00: Gyirmót FC Győr – FC Csákvár

19.00: Budafoki MTE – Mosonmagyaróvári TE

19.00: Békéscsaba 1912 Előre – Kisvárda MG

20.00: Nyíregyháza SFC – MTK Budapest

Április 4., 16.30: Ceglédi VSE – BFC Siófok

28. forduló, április 1. (vasárnap)

16.30: Kazincbarcikai SC – Gyirmót FC Győr

16.30: Kisvárda MG – Vác FC

16.30: Mosonmagyaróvári TE – Budaörsi SC

16.30: Szeged 2011 – Soroksár SC

16.30: Soproni VSE – Nyíregyháza SFC

17.00: ETO FC Győr – Budafoki MTE

17.00: Zalaegerszegi TE FC – Szolnoki MÁV FC

17.00: BFC Siófok – Békéscsaba 1912 Előre

17.00: FC Csákvár – Ceglédi VSE

19.00: MTK Budapest – Dorogi FC

29. forduló, április (vasárnap)

16.30: Kazincbarcikai SC – Szeged 2011

16.30: Vác FC – BFC Siófok

16.30: Budaörsi SC – ETO FC Győr

16.30: Dorogi FC – Soproni VSE

16.30: Soroksár SC – MTK Budapest

17.00: Nyíregyháza SFC – Mosonmagyaróvári TE

17.00: Gyirmót FC Győr – Ceglédi VSE

17.00: Békéscsaba 1912 Előre – FC Csákvár

17.00: Szolnoki MÁV FC – Kisvárda MG

17.00: Budafoki MTE – Zalaegerszegi TE FC

30. forduló, április 15. (vasárnap)

16.30: Szeged 2011 – Gyirmót FC Győr

16.30: Kisvárda MG – Budafoki MTE

16.30: Ceglédi VSE – Békéscsaba 1912 Előre

16.30: Soproni VSE – Soroksár SC

16.30: Mosonmagyaróvári TE – Dorogi FC

17.00: Zalaegerszegi TE – Budaörsi SC

17.00: ETO FC Győr – Nyíregyháza SFC

17.00: BFC Siófok – Szolnoki MÁV FC

17.00: MTK Budapest – Kazincbarcikai SC

17.00: FC Csákvár – Vác FC

31. forduló, április 22. (vasárnap)

17.00: Kazincbarcikai SC – Soproni VSE

17.00: Gyirmót FC Győr – Békéscsaba 1912 Előre

17.00: Vác FC – Ceglédi VSE

17.00: Szolnoki MÁV FC – FC Csákvár

17.00: Budafoki MTE – BFC Siófok

17.00: Budaörsi SC – Kisvárda MG

17.00: Nyíregyháza SFC – Zalaegerszegi TE FC

17.00: Dorogi FC – ETO FC Győr

17.00: Soroksár SC – Mosonmagyaróvári TE

17.00: Szeged 2011 – MTK Budapest

32. forduló, április 29. (vasárnap)

17.00: Mosonmagyaróvári TE – Kazincbarcikai SC

17.00: BFC Siófok – Budaörsi SC

17.00: FC Csákvár – Budafoki MTE

17.00: Ceglédi VSE – Szolnoki MÁV FC

17.00: Békéscsaba 1912 Előre – Vác FC

17.00: Soproni VSE – Szeged 2011

17.00: ETO FC Győr – Soroksár SC

17.00: Zalaegerszegi TE FC – Dorogi FC

17.00: Kisvárda MG – Nyíregyháza SFC

17.00: MTK Budapest – Gyirmót FC Győr

33. forduló, május 2. (szerda)

17.00: Kazincbarcikai SC – ETO FC Győr

17.00: Gyirmót FC Győr – Vác FC

17.00: Budafoki MTE – Ceglédi VSE

17.00: Szolnoki MÁV FC – Békéscsaba 1912 Előre

17.00: Budaörsi SC – FC Csákvár

17.00: Nyíregyháza SFC – BFC Siófok

17.00: Dorogi FC – Kisvárda MG

17.00: Soroksár SC – Zalaegerszegi TE FC

17.00: Szeged 2011 – Mosonmagyaróvári TE

17.00: MTK Budapest – Soproni VSE

34. forduló, május 6. (vasárnap)

17.00: Zalaegerszegi TE FC – Kazincbarcikai SC

17.00: Ceglédi VSE – Budaörsi SC

17.00: Békéscsaba 1912 Előre – Budafoki MTE

17.00: Vác FC – Szolnoki MÁV FC

17.00: Mosonmagyaróvári TE – MTK Budapest

17.00: ETO FC Győr – Szeged 2011

17.00: Kisvárda MG – Soroksári SC

17.00: BFC Siófok – Dorogi FC

17.00: FC Csákvár – Nyíregyháza SFC

17.00: Soproni VSE – Gyirmót FC Győr

35. forduló, május 13. (vasárnap)

17.00: Kazincbarcikai SC – Kisvárda MG

17.00: Gyirmót FC Győr – Szolnoki MÁV FC

17.00: Budafoki MTE – Vác FC

17.00: Budaörsi SC – Békéscsaba 1912 Előre

17.00: Nyíregyháza SFC – Ceglédi VSE

17.00: Dorogi FC – FC Csákvár

17.00: Soroksár SC – BFC Siófok

17.00: Szeged 2011 – Zalaegerszegi TE FC

17.00: MTK Budapest – ETO FC Győr

17.00: Soproni VSE – Mosonmagyaróvári TE

36. forduló, május 20. (vasárnap)

17.00: BFC Siófok – Kazincbarcikai SC

17.00: Vác FC – Budaörsi SC

17.00: Szolnoki MÁV FC – Budafoki MTE

17.00: ETO FC Győr – Soproni VSE

17.00: Zalaegerszegi TE FC – MTK Budapest

17.00: Kisvárda MG – Szeged 2011

17.00: FC Csákvár – Soroksár SC

17.00: Békéscsaba 1912 Előre – Nyíregyháza SFC

17.00: Ceglédi VSE – Dorogi FC

17.00: Mosonmagyaróvári TE – Gyirmót FC Győr

37. forduló, május 27. (vasárnap)

17.00: Kazincbarcikai SC – FC Csákvár

17.00: Gyirmót FC Győr – Budafoki MTE

17.00: Budaörsi SC – Szolnoki MÁV FC

17.00: Nyíregyháza SFC – Vác FC

17.00: Dorogi FC – Békéscsaba 1912 Előre

17.00: Soroksár SC – Ceglédi VSE

17.00: Szeged 2011 – BFC Siófok

17.00: MTK Budapest – Kisvárda MG

17.00: Soproni VSE – Zalaegerszegi TE FC

17.00: Mosonmagyaróvári TE – ETO FC Győr

38. forduló, június 3. (vasárnap)

17.00: Ceglédi VSE – Kazincbarcikai SC

17.00: Békéscsaba 1912 Előre – Soroksár SC

17.00: Budafoki MTE – Budaörsi SC

17.00: Zalaegerszegi TE FC – Mosonmagyaróvári TE

17.00: Kisvárda MG – Soproni VSE

17.00: BFC Siófok – MTK Budapest

17.00: FC Csákvár – Szeged 2011

17.00: Vác FC – Dorogi FC

17.00: Szolnoki MÁV FC – Nyíregyháza SFC

17.00: ETO FC Győr – Gyirmót FC Győr



Kazincbarcika.
BOON.HU






hirdetés