Kazincbarcika – FTC 1-1

Szombaton délután fél 3-tól az NB II Keleti csoportjában a Kazincbarcika csapata a Ferencvárost fogadta, a találkozón döntetlen született.

Az FTC edzője nem volt elégedett
Így látta a meccset a két vezetőedző. Bővebben…

90+2. perc: Vége a mérkőzésnek.
89. perc: Lamine jobb oldali szögletét követően Wolfe perdítette a bal alsó sarok felé a labdát de Botló védett.
87. perc: Wolfe próbálta meg a jobb oldalról beadni vagy kapura lőni a labdát, de egyiknek sem volt jó a próbálkozás.
84. perc: Cserék: Deme helyett Zsivóczky, Kerékgyártó helyett Máthé.
81. perc: Morrison
futott el a jobb oldalon, jól is adott be, de Shaw elszedte a labdát Deme elől, és „kifacsarodva” a kapu fölé lőtt.
78. perc: Csere: Kovács P. helyett Engi állt be.
77. perc: Kerékgyártó, Binder és Romhányi is kecsegetető helyzetben volt a kapu előtt, de mindhármuk lövésébe beleléptek a vendégek.
74. perc: Lamine 22 méterről a jobb kapufa mellé lőtt.
73. perc: Jobb oldali hazai szöglet után Williams-nek kellett tisztáznia.
72. perc: Újabb csere: Dramane helyett Lamine folytatja.
70. perc: Az első hazai csere: Olasz helyett Romhányi a pályán.
67. perc: Kerékgyártót vágta fel Moussa megkapta a sárga lapot, és mivel ez volt neki a második a kiállítás sorsára jutott.
66. perc: Szkukalek és Kerékgyártó akaszkodott össze, de Bede nem látott okot a közbeavatkozásra.
64. perc: Moussa és Zimányi kapaszkodott össze mindketten sárga lapot kaptak.
62. perc: Nyom a Ferencváros.
59. perc: Egyenlített a Barcika! Kovács P. ugratta ki Bindert, aki elvitte a labdát a kapus mellett, de amikor lőtt beleléptek a labda útjába. A játékszer a jobb oldalon felfutó Debreceni elé került, aki 10 méterről laposan a hosszú alsó sarokba gurított, 1-1.
57. perc: Pölöskei
lépett ki a bal oldalon, akinek 16 méteres rövid oldalra tartó lövését ölelte mellre Botló.
56. perc: Olasz
jobb alsó sarokra tartó lövését védte a vendégek kapusa.
55. perc: Kerekes passza után Kovács P. lőhetett a bal oldalról, de az éles szögből leadott lökete elsuhant a kapu előtt.
54. perc: Zimányi próbálta meg a bal oldalon kiugratni Bindert, akit Wolfe állított meg.
52. perc: Shaw kapott szabadrúgást a hazai szurkolók szerint indokolatlanul, de a pontrúgás nem volt veszélyes.
47. perc: Csiszár rúgott lyukat a saját tizenhatosánál, de nem volt eszmélő barcikai játékos a közelben.
46. perc: Megkezdődött a második félidő.

Nézze meg a videókat:

45+1. perc: Vége az első félidőnek.
43. perc: Olasz sérült meg, több mint egy percig várakozott, hogy ismét pályára léphessen.
41. perc: Szkukalek szabadrúgását követően Pölöskei 10 méterről fejelte a labdát a jobb alsó sarokba, 0-1.
38. perc: Demének
a balösszekető helyéről 23 méterről elvégzett szabadrúgását fogta meg Botló.
35. perc: Deme
szabadrúgása után nem tudtak felszabadítani a hazaiak, Pölöskei 13 méterről lőhetett, két méterrel a bal kapufa mellé.
32. perc: Kerékgyártónak volt egy próbálkozása, ennek nem okozott gondot a hárítása.
31. perc: A hazaiak jönnek kapuskirúgással.
29. perc: Kovács P. is besárgult.
28. perc: Williams kapusnak kellett tisztáznia egy barcikai bedobás után.
25. perc: Kerekes kapott sárga lapot.
23. perc: Kerékgyártó ugratta ki remek labdával Bindert, a csatárt nem tudták utólérni a védők, a kifutó kapus mellett is elgurította a labdát, ami nem az üres kapuba gurult, hanem a bal kapufa mellé.
21. perc: A meccs első cseréje a húzódást szenvedett Barta helyére Pölöskei állt be.
17. perc: Olasz remekül emelte be a labdát a tizenhatosra, a kiugró Binder 6 méterről bele is pöckölt a labdába, de Williams kapusról az alapvonalon túlra csorgott ki a játékszer.
16. perc: Az első fővárosi kapura lövés: Deme 20 méteres jobb alsó sarokra tartó kísérletét Botló csípte el.
15. perc: A Ferencváros is próbál helyzetet kialakítani, ám különösebb eredmény nélkül.
10. perc: Olasz gondolta úgy, hogy megpróbálkozik egy távoli lövéssel, de nem nem sikerült jól a kísérlet.
8. perc: Debreceni a jobb oldalon három védő mellett tisztára játszotta magát, beadása viszont rövidre sikerült.
7. perc: Morrison maradt lent a földön, társai azonban nem rúgták ki a labdát, így Bede játékvezetőnek kellett megszakítani a játékot az ápoláshoz.
5. perc: Kerekes szerzett labdát és próbált megiramodni, de Fülöp felvágta, aki ezért sárga lapot kapott.
3. perc: Kerékgyártót vágták fel a jobb oldalon az oldalvonal mellett. Binder szabadrúgása után Bányai fejelt 5 méterről a kapu fölé.
1. perc: A Ferencváros kezdte a mérkőzést.
14.30: Vonulnak a csapatok a kezdésre, a játékosokat fiatal gyermekek kísérték ki a pályára.
14.27: Rázendített a hazai B-közép, a Yellow Angels kék-sárga zászlókat lobogtatva buzdítja kedvenceit.
14. 23: Lipcsei Péter beszélgetett földijeivel, ki nem tudná, hogy a Ferencváros legnépszerűbb játékosának pályfutása éppen Barcikáról indult. A középpályás sérülése miatt nem lehet a pályán.
14.20: Kellemes futballidő vár a csapatokra, akik a pályán melegítenek. A szurkolók is gyülekeznek a stadionban, várhatóan szépszámú nézősereg gyűlik össze a találkozóra.
A mérkőzésről élőben tudósítunk a Borsod Online-on fél 3-tól.

Kazincbarcika – Ferencváros 1-1 (0-1)
Kazincbarcika, 3000 néző, vezeti: Bede.
KBSC: Botló – Debreceni, Bányai, Kovács R., Sebők – Kerékgyártó, Kovács P., Olasz, Zimányi – Kerekes, Binder. Edző: Koleszár György.

FTC: Williams – Wolfe, Fülöp, Csiszár, Szkukalek – Moussa, Deme, Morrison, Barta-  Dramane, Shaw. Edző: Bobby Davison.
G.: Pölöskei (0-1) a 41., Debreceni (1-1) az 59.,
Sárga lap: Fülöp az 5., Kerekes a 25., Kovács P. a 29., Moussa a 64., Zimányi a 64. percben.
Kiállítva: Moussa a 67. percben.
Csere: Barta helyett Pölöskei a 21., Olasz helyett Romhányi a 70., Dramane helyett Lamine a 72., Kovács P. helyett Engi a 78., Deme helyett Zsivóczky a 84., Kerékgyártó helyett Máthé a 84. percben.