Kajak-kenu: megyei bajnokság, Diósgyőr Kupa

Miskolc – A Csorba-telepi tó volt a helyszíne a megyei kajak-kenu bajnokságnak, amelyen nyolc klub háromszázhat indulója vett részt.

A győztesek

Mk-1 kölyök fiú III. évfolyam 2000 m: Wasserman Máté (Tokaj VSC).
C-1 kölyök fiú-leány III. é. 2000 m: Mester Soma (DKSC).
Mk-1 kölyök leány III. é. 2000 m: Gaál Zsófi (MVSC).
C-1 kölyök IV. é. 2000 m: Tóth Krisztián (DKSC).
K-1 kölyök fiú III. é. 2000 m: Szűcs Dániel (MVSC).
Mk-1 gyermek fiú II. é. 2000 m: Bribelszki Máté (TKKSE).
K-1 kölyök leány III. é. 2000 m: Kovács Mirtill (TKKSE).
PC-2 kölyök fiú-leány I-II. é. 2000 m: Faller Bálint, Csecsán Tamás (DKSC).
Mk-1 gyermek fiú I. é. 2000 m: Mizsér Márk (Fémalk Bomba Avse).
MC-1 gyermek fiú I-II. é. 2000 m: Kővári László (DKSC).
K-1 kölyök fiú IV. é. 2000 m: Schadt Martin (MVSC).
Mk-1 gyermek leány I. é. 2000 m: Máró Anna (Bocskai Sportkör Hajdúnánás).
Mk-1 gyermek leány I. é. 2000 m: Bíró Eszter (TKKSE).
K-1 kölyök leány IV. é. 2000 m: Posta Réka (MVSC).
Mk-1 gyermek fiú I. évfolyam 2000 m: Takács Márton (TKKSE).
Mk-1 gyermek leány II. é. 2000 m: Balogh Réka (TKKSE).
MK-1 fiú előkészítő 500 m: Kórik Ákos (TKKSE).
MK-1 leány előkészítő 500 m: Horváth Maja (Bocskai Sportkör Hajdúnánás).
K-1 serdülő fiú VI. é. 500 m: Gömöri Dénes (TVSE).
K-1 seredülő leány V-VI. é. 500 m: Polgár Anna (MVSC).
C-1 serdülő fiú V. é. 500 m: Csabai Márk (DKSC).
K-1 ffi-ifi VII-VIII. é. 500 m: Koleszár Mátyás (DKSC).
K-1 női ifi VII-VIII é. 500 m: Kertész Anna (DKSC).
K-1 serd. fiú V. é. 500 m: Molnár Martin (Tokaj VSC)
K-1 férfi mesterek 500 m: Horváth Krisztián (Bocskai Sportkör Hajdúnánás).
K-1 férfi U23 500 m: Lőrincz Tibor (TVSE).


Diósgyőr Kupa

C-1 kölyök fiú-leány III. é. 200 m: Mester Soma (DKSC).
Mk-1 kölyök leány III. é. 200 m: Czecze Antónia (MVSC).
C-1 kölyök IV. é. 200 m: Tóth Krisztián (DKSC).
K-1 kölyök fiú III. é. 200 m: Szűcs Dániel (MVSC).
Mk-1 gyermek fiú II. é. 200 m: Tarcsi Levente (MVSC).
K-1 kölyök leány III. é. 200 m: Kovács Mirtill (TKKSE).
Mk-1 gyermek fiú I. é. 200 m: Galgóczi Olivér (TKKSE).
MC-1 gyermek fiú I-II. é. 200 m: Lasztóczky István (DKSC).
K-1 kölyök fiú IV. é. 200 m: Schadt Martin (MVSC).
Mk-1 gyermek leány I. é. 200 m: Nagy Anna (TKKSE).
Mk-1 gyermek leány I. é. 200 m: Bíró Eszter (TKKSE).
K-1 kölyök leány IV. é. 200 m: Molnár Gréta (MVSC).
Mk-1 gyermek fiú I. é. 200 m: Takács Márton (TKKSE).
Mk-1 gyermek leány II. é. 200 m: Lack Edina (TKKSE).
MK-1 fiú előkészítő 200 m: Kórik Ákos (TKKSE).
MK-1 leány előkészítő 200 m: Horváth Maja (Bocskai Sportkör Hajdúnánás).
K-1 serdülő fiú VI. é. 200 m: Buús István (Fémalk Bomba Avse).
K-1 serdülő leány V-VI. é. 200 m: Simai Györgyi (Bocskai Sportkör Hajdúnánás).
C-1 serdülő fiú V. é. 200 m: Figeczki Péter (DKSC).
K-1 serdülő fiú V. é. 200 m: Kelemen Áron (Fémalk Bomba Avse).

A pontversenyben:

1. TKKSE 212 pont,
2. MVSC 165,
3. Bocskai Sportkör Hajdúnánás 140,
4. DKSC 126,
5. Fémalk Bomba Avse 69.




További hírek a Sport kategóriából

Sporthírek