Frissítve:

Jogászok, bölcsészek, gazdászok lettek

Jogászok, bölcsészek, gazdászok lettek Jogászok, bölcsészek, gazdászok lettek
Miskolc – Február 7-én, délelőtt 10.30-kor kezdődtek meg a Miskolci Egyetemen a téli államvizsga időszakban oklevelet szerzett végzős hallgatók diplomaosztó ünnepsége.

hiba beküldése



A végzettek:

Állam- és Jogtudományi Kar

Jogász (nappali tagozat)

Cum laude: Bodroghy-Szabó Balázs, Huszti Tímea, Kovács Nikolett, Lencsés Antal, Seres Éva

Rite: Fábián Péter Lajos, Halász Nóra, Kormos Réka, Kovács Ákos, Lehoczky Balázs, Németh Ildikó, Orsós András, Prieger Adrienn Dóra, Sápi Kata, Szamek Zsófia Mária, Szecskó Réka, Varga Zoltán

Jogász (levelező tagozat)

Cum laude: Csomós Éva, Frind Katalin, Kovácsné Bolla Anett, Márton György, Vida Tímea

Rite: Ádám Péter, Fábián Henriett, Győri Annamária, Kerecseny Nóra, Kovács Tamás, Kovácsné Bodnár Kinga, Matusek Nikolett, Pittlik Tímea, Ráczkevy Gábor Dániel, Stankóczi Dóra, Szabó Katalin, Türk Erika, Varga Péter

Közigazgatási mesterképzés

Balázs Erzsébet, Biró Erika, Király Gabriella, Papp János, Somoskői Tamás, Szacsuri Ágnes, Tomori Géza

Igazgatásszervező alapszak

Búzásné Búza Gyöngyi, Kovácsné Bölkény Tünde Ilona, Kurucz Rita, Kulik Kornélia, Rozsnyai Mariann Klára, Soós Ágota Rita, Szuhi Renáta

Igazságügyi igazgatási alapszak

Dobrik Mónika, Gégény Ágnes, Komjáti Eszter, Sóvárszky Zsuzsanna, Szabó Gábor

Munkaügyi és Társadalombiztosítási alapszak

Deli Beáta, Lippai Szabolcsné, Lukács Éva, Megyeri Andrea, Molnár Zsuzsanna, Nagy Tímea, Pálinkás Andrea, Pásztorné Gyarmathy Ágnes, Szikora Szilvia, Szikszai Miklósné, Tóth Katalin

Bölcsészettudományi Kar

Angoltanár mesterszak

Gaálné Simon Ildikó Zsuzsanna

Angoltanár-magyartanár mesterszak

Koklucz Rita

Anglisztika alapszak

Budai Márta, Zakar Tibor

Ember és társadalom műveltségterületi tanár mesterszak

Balázs Anita

Kulturális antropológia alapszak

Kántor Barbara, Szántó Kinga

Kulturális antropológia mesterszak

Boruzsné Szatmári Erzsébet, Csöbör Katalin, Sáfián Ádám, Szajkó Erika Anna

Magyar alapszak

Beregi Fruzsina, Fábri Enikő

Magyartanár-történelemtanár mesterszak

Romanovics Réka, Suba Anett Erika

Pedagógia alapszak

Bárdosiné Gulyás Katalin

Szabad bölcsészet alapszak

Soros József, Tátrai Zsófia, Trajter Renáta, Vincze Bianka

Szociológia szak, egyetemi képzés

Béres Erika, Forgács Mónika, Kiss Zsuzsa

Szociológia alapszak

Hajdú Krisztina

Szociológia mesterszak

Szaniszló Bálint

Történelem alapszak

Boros Adrienn, Madák György, Urbán Péter

Történelem szak, egyetemi képzés

Tóth Judit

Történelem mesterszak

Pónuzsné Gramantik Csilla

Történelemtanár mesterszak

Medve Imre
Dr. Simon Zoltán

Jelnyelvi mentor szakirányú továbbképzés

Czégel Zsuzsanna, Kaló Edit, Dr. Mészáros Katalin, Szekér Beáta

Közoktatási vezető, szakirányú továbbképzés

Nemes Katalin

Gazdaságtudományi Kar

Okleveles közgazdász (hagyományos képzés)

Alexa Enikő, Borbély Nóra, Molnár György, Nagy Anikó, Olman Balázs, Örhalmi Diána, Ötvös Anita, Rakaczki Péter, Riczu Enikő, Szabó-Tamás Gellért, Szerencsi Nárcisz, Szűcs Judit, Tréfás Tóth Tünde

Okleveles közgazdász (mesterképzés)

Bajusz Balázs, Bakti Gábor, Balázs Rita, Balogh Péter, Bartha Eszter, Bojtos Dóra, Boros Zoltán, Bubcsó Tímea, Buzás Gabriella, Dávid Anikó, Demény Anita, Ecsedi Nóra, Eszrényi Erika, Élő Mária, Fabók Ágnes, Galvács Ádám, Gál Ferencné, Guba Dávid, Győrfi Zsolt, Hanyik Gábor, Iski Anita, Jedlicska Tibor, Kárpáti Katalin, Kiss Csaba, Kondás Zsuzsanna, Korpás Anna, Kozma László Györgyné, Kucsma Daniella, Lévay Ádám, Makula Renáta , Mihók Tímea, Molnár Péter, Nagy Katalin, Németh Ildikó dr. , Ocsovai Gabriella, Pásztor Nikolett, Ragó Hajnalka, Rácz Ágnes, Szabó Ádám, Szabó Zita, Széchenyi Sándor, Szilágyi Árpád, Tóth Bettina Erika, Tóth Virág Bernadett, Tukács-Bozó Boglárka, Uracs Tímea, Varga György , Vatamány Bella, Veres Tímea, Záhonyi Ferenc, Zákányiné dr. Mészáros Renáta, Zám Andrea

Közgazdász (alapképzés)

Baghy Violetta, Bajzáth Renáta, Balogh Bojána Éva, Barna Emese, Batta László, Bán Kinga, Béres Katalin Eszter, Bihari Péter, Bodnár Márton, Burmeister Benjámin Bertold, Csikós Hajnalka, Csiszár Alexandra, Demeter Ágnes, Drótos Tímea, Elek Patrícia Zita, Éliás Csaba, Farkas Zsuzsa, Feigel Kitti, Fekszi Kinga, Forgács Péter, Fotiu Athina, Frank Anita, Gályász Edit, Gergely Ágnes Gabriella, Grimon Fruzsina, Gulyás Noémi, Harangozó Döniz, Héri Katalin, Holup Zsanett dr., Hornyák Hajnalka, Horváth Angéla, Horváth Ádám Imre, Horváth Klaudia, Hricz Ádám, Kardos Viktória, Kerekes Sándor, Kertész Áron, Keserű Zsuzsanna, Képes Gábor István, Kiss Beáta, Kmetz Zsuzsanna, Kocsis Ildikó, Kónya Anna, Kulcsár Szilveszter , Laczkó Kitti, Lengyel László Ferencné, Léka Andrea, Lipták Lászlóné, Lovassy Boglárka, Luteránus Emese, Magossányi Jánosné, Majnár Anett, Majoros Erika, Márta Nikolett, Mészáros Mónika, Micuska Barbara, Nagy Judit, Nyiri Patrícia, Oláh Andrea, Ördög Andrea, Pajger Barnabás, Pavlik Anita, Pálfi Petra, Pálóczi István, Petrus Bernadett, Péntek Attila, Péntek Tünde, Pintér József, Plangár Norbert, Polgár Béláné, Polyák Péter, Pongó Zsófia , Puskás Csilla, Ráczkevy Gábor, Révész István, Rompos Milán, Rozinka Norbert, Sándor Rebeka, Seres Kitti, Simon Mária, Sütő Laura, Szakácsi Alexandra, Szakáts Judit Nóra, Szalánczi Viktória, Szvercsok Anita, Telek Orsolya, Tirpák Anita, Tóth Alexandra, Tóth Bernadett, Tóth Evelin, Tóth Henrietta, Tóth Renáta, Tóth Sándor, Tóth Veronika, Tóth Vivien, Török Dániel, Tőzsér Anna, Zeher Sarolta

Szakközgazdász képzés

Hetényi Miklós, Pernyei Dalma dr., Pócsi Judit. Selling Imre

Egészségügyi Kar

Egészségturizmus-szervező szak

Almási István Lászlóné, Bakos Péter, Balázs Ádám, Győrfi Gabriella, Mareková Mária, Marton Mária, Mogyoróssy Nóra, Molnár Edina Kata, Nagy Vivien Leila, Ortóné Soltész Éva, Pénzeli Adrienn, Székely Krisztina, Tóth Eszter, Varga Gréta, Zoller Fruzsina Anna

Gyógytornász szak

Bokros Zsuzsanna, Szuhai Krisztina


Állam- és Jogtudományi Kar

Általános és igazságügyi mediátor

dr. Ács Linda, dr. Bagi Veronika, Becske István Imre, Budavári László Józsefné, dr. Buru Ágnes Zsuzsa, Csima Ágota, Halmai István, Kegyes András Imréné, Kiss József, Komárominé Gábor Éva, Körmendiné Oláh Gyöngyi Mária, Kun Erika, Lakatos Piroska, Magyar Éva, Marton Zsófia, Orosz András, Petrekovitsné Szarvas Judit, Petrov Éva, Róka Judit, Dr. Sarlai Dóra, Szatmári Barbara, Szatmári Nikolett, Varga Veronika

Gépészmérnöki és Informatikai Kar

Okleveles gépészmérnök (egyetemi szintű)

Andó György, Erdős Zsolt, Fajka Szilárd, Kozma Péter, Matin Gergely, Orosz Tamásné, Téglási Tivadar László

Okleveles műszaki informatikus (egyetemi szintű)

Danila Tibor, Magyar Csaba

Okleveles műszaki informatikus, kiegészítő (egyetemi szintű)

Nagy Gábor

Okleveles műszaki menedzser (egyetemi szintű)

Fekete Csaba, Gál Péter, Hegedűs Gábor, Kovács Adrienn, Török Zsuzsanna

Gépészmérnök (főiskolai)

Béres Szabolcs, Deák Tamás, Erdély Zsuzsanna, Perényi Gábor

Villamosmérnök (főiskolai)

Kormos István, Temesvári Csaba, Tóth Gábor

Gépészmérnöki mesterszak (kitüntetéses)

Horváth Zsolt, Nagy Balázs, Parádi Attila, Unhauzer Edina

Gépészmérnöki mesterszak

Baják Péter Csaba, Báthory László, Derczó Péter, Dobosy Ádám, Földi Ákos, Gócs Gábor, Hangó Pál István, Hájer Ottó, Horkay Lilla, Kiss Viktória, Kopasz Roland Péter, Lipcsik Balázs, Mészáros Ágnes, Molnár Enikő Szandra, Móricz Péter György, Poljak Attila, Sajkóczki Gábor, Seprényi Csilla, Szabó Krisztina, Takács Péter, Tamás Péter, Zám Csaba

Mérnök informatikus mesterszak (kitüntetéses)

Kerékgyártó Tímea

Mérnök informatikus mesterszak

Botta András, Galán Mihály, Jakab Máté, Kohányi Róbert, Nagy Ferenc, Sárosi Csaba, Szabó Zoltán, Szemán Gábor, Szepessy Gergely, Szőke Csaba, Varga Zsolt

Logisztikai mérnöki mesterszak

Karádi Balázs, Kristóf Róbert, Orosz László

Mechatronikai mérnöki mesterszak

Balogh Zoltán, Kazup László, Vajda Viktor

Energetikai mérnöki mesterszak (kitüntetéses)

Szilágyi István

Energetikai mérnöki mesterszak

Bánóczy Emese, Cseh László, Gönczi Gábor, Kertész Tibor Róbert, Kovács István, Lipták Róbert, Miczán Gábor, Pásti Lajos, Szabados Attila

Gépészmérnöki alapszak (kitüntetéses)

Csáti Zoltán Csongor, Farkas Máté, Novák Ferenc, Szabó Orsolya

Gépészmérnöki alapszak

Bakondi Tibor, Barankai István, Bartha Máté, Béres Ferenc, Birta Tamás, Bocz Imre, Csorba Iván, Deme Viktória, Dócza Dávid, Dürgő Sándor, Fekete Balázs, Fekete Dávid Imre, Ferencz Sándor, Forgács Dávid, Gál Mihály, Galuska Zoltán, Gombár Gergő, Góré Attila, Gulyás Dávid, Gyuricza József, Hangya István Áron, Herbst Dániel, Horváth Attila, Kaló Tibor, Kerekes Endre, Kis Balázs Antal, Kiss Balázs, Kiss Henrietta, Kosztura Péter, Kovács Gábor, Kovács Zsolt, Lengyel Lilla, Lengyel Tamás, Magyar Renáta, Makai Bálint, Mihályfi Tibor, Mirkovszki Róbert, Molnár Gábor, Nagy Gergő, Nagy Lilla Lúcia, Németh Alexandra Kitti, Nyikos Dávid, Pamlényi Ádám, Petró Zsuzsa, Prion Barbara, Rusz Ákos, Stefanidesz Ádám, Szabó József, Szabó-Papp István, Szabó Tamás, Szolyka Szilvia, Szója Attila, Szőcs Péter, Tapasztó Dávid, Tari Tamás, Tóth Ádám, Veselényi Ádám Botond, Zemlényi Endre

Ipari termék- és formatervező mérnöki alapszak

Barabás Péter, Molnár László, Nagy Kincső Galatea, Pintér Judit, Szabó Kinga

Energetikai mérnöki alapszak

Bazsik Bence, Kiss Noémi, Molnár Bence, Molnár Tamás, Paksi Gábor, Pusztai Attila, Ráski Zoltán, Simkó Ágnes

Mechatronikai mérnöki alapszak

Balla Bence, Bartus Tamás, Domján Dénes, Kalász Péter, Kovács Zoltán, Pethő Gábor, Petró Balázs, Szilágyi Bence, Tóth Dániel

Mérnök informatikus alapszak

Bodnár Tibor, Czecze András, Czégény Gábor, Czinke Tamás, Csatlós Balázs, Gergely Ádám, Gór Gábor József, Horváth Gábor, Horváth Péter Áron, Juhász Alex, Kiss Attila Tamás, Kiss Sándor, Koczka Ádám, Kovács Gergely, Majoros Péter, Máté Zoltán, Sándor Balázs, Sós János, Szabó Gergő, Tóth Gergely, Tóth János, Urgyán Adrián

Műszaki menedzser alapszak (kitüntetéses)

Orlóczki Zsófia Erika

Műszaki menedzser alapszak

Bodnár Róbert, Csontos Viktor, Csordás Dóra, Emődi Gyula, Fekete Orsolya, Frózsi Alexandra, Köpöczi Dániel, Macsuga Balázs, Nagy Gábor, Papp Norbert, Rausz Rita, Sándor Anita, Szőllősi Katalin, Tóth Anita, Tóth Eszter, Zemlényi Gergő

Programtervező informatikus alapszak (kitüntetéses)

Bárány Gergő, Varga Krisztián

Programtervező informatikus alapszak

Kozma Ildikó

Villamosmérnöki alapszak

Bártfai Gergő, Beregi Károly, Borbély Máté, Dudás Zsolt, Fehér Péter, Gerics László, Jávorcsik Lajos, Kiss Imre, Kovács Zoltán, Köteles Gergő, Lángi Máté, Lukács Máté, Macsinka Tamás, Nagy Roland, Nagy Sándor Norbert, Németh Károly, Porteleki Balázs, Póta István, Rabóczki Miklós, Remenyik Balázs, Ruszkai Ádám, Simkó Bence, Sőregi Péter, Szabó Gábor, Szedlák Dávid, Szegedi József, Szilágyi Ádám, Tóth Gábor, Turóczi Ádám, Váradi Gergely, Vigh Dávid Csaba, Virág Péter

Műszaki Anyagtudományi Kar

Bobál Gábor, Czibik Ádám Csaba, Dezső András, Döme Tibor, Fazekas László, Fügedi Zoltán, Fülöp Mihály, Gábor Péter, Gere Péter, Godzsák Melinda, Görömbei Ákos, Görzsöny Alíz, Győrffy Bálint, Hargitai Győző, Hegyes Tibor, Herneczky Gábor, Horváth Erika, Juhász Gábor, Keve Zita Anna, Koleszár Péter, Dr. Kovács Elza, Kuknyó Tímea, Lipusz Dóra, Matejka István Gábor, Márton Gábor, Mátyus Péter, Mérő Péter, Monostoriné Hörcsik Renáta, Nagy Árpád, Nagy Csaba, Nagy János, Nagy Orsolya, Nagy Róbert Antal, Őzse Szabolcs, Páhy Eszter, Polyák Attila, Punk Zsolt, Rácz Gergely, Sándor Balázs, Sélei Anett, Simon Péter, Spitzmüller Ibolya Krisztina, Szabó Mária, Szabó Noémi, Szajkó Szabina, Szegedi András, Szurdán Szabolcs, Szűcs Csaba, Szűcs Zoltán, Takács Csaba, Torkos Kolos, Varga Tünde, Veréb Viktória, Végh Ádám, Zirigh Norbert

Műszaki Földtudományi Kar

Egyetemi szintű képzés

Bagi Milán, Kovács Ádám Milán, Raisz Tamás

Alapszak (kitüntetéses)

Pákozdi Gábor

Alapszak

Albert Gergő, Appel Alexandra, Babinszki Réka, Babják Boglárka Erzsébet, Bári Viktor, Bornemissza Gábor, Csizmadia Georgina, Csók Enikő, Demjén Péter, Dojcsák Alexandra, Döméné Bordás Marietta, Fekszi György, Földesi András, Géczy Ádám, Hajdu Lilla, Hok Henriett, Horváth Gábor Zsolt, Hrabina Andrea, Joó Tibor, Kascsák Máté, Kerekes János, Kisfürjesi Dénes, Kiss Dénes, Kiss Judit, Kurgyis Kata, Mallár Bence, Mocsári Gábor, Nádas Gergely, Naszályi Virág Erzsébet, Orosz József Zsolt, Papp Gyula, Pataki Ádám, Sándor Gabriella Odett, Soltész Anita, Székely Dániel Gábor, Székely Zoltán Péter, Takács Nikolett, Tari Laura, Tóbiás Angelika, Tomkó József, Tóth Olivér Béla, Varsás Csaba, Zombori Zsolt

Mesterképzés (kitüntetéses)

Árgyelán József Tibor, Bruncszlik Anita, Csőke Éva, Takács Péter, Zsámboki Bence László

Mesterképzés

Bene Veronika, Bodnár Máté, Cseppely Vivien, Csrefkó Tamás, Dusik Ákos, Galyas Péter, Hegedüs Gábor, Horváth Ádám Péter, Hován Adrienn, Lipták Edina Mária, Mercz Beáta, Minyóczki László, Müller Ádám Máté, Tóth Bence, Vajda Gábor, Vályi Enikő

Olajmérnök szakirányú továbbképzési szak (kitüntetéses)

Mátyás Gábor, Tóth Lajos

Olajmérnöki szakirányú továbbképzési szak

Jencsel Henrietta, Katona Csaba, Mohos Imre, Nagygyőr Attila, Pap Ákos János, Polyvás Tamás, Rocskár Zoltán, Szabó Tamás

Geotermikus szakmérnöki szak (kitüntetéses)

Mártonné Szekszárdi Adrienn

Geotermikus szakmérnöki szak

Bazsala Emese, Hollósi Csaba, Molnár Gábor

Földgázellátási szakmérnöki szakirányú továbbképzési szak

Fölföldi Zsolt, Tóth Tibor


A BOON LEGFRISSEBB HÍREI A CÍMLAPON: KATTINTSON IDE!



Dóri, a nap szépe

Dóri, a nap szépe
tovább »

További hírek a Borsod-Abaúj-Zemplén kategóriából
Erőszaknak indult, késelés lett belőle
Miskolc - Nyakon és tüdőn szúrta áldozatát, majd elmenekült a támadó. tovább »
Telep- és nyomor­felszámolás – „Akcióhősként, szikével? Nem lehet.”
Miskolc - „Nyomortelep-felszámolás? Akkor sikeres, ha nemcsak a telepet, de egyidejűleg a nyomort is felszámolják.” tovább »
Utazz külföldre, jobban megéri! Vajon miért?
Miskolc - A közelmúltban írtuk meg, hogy Kassa és Budapest között lényegesen olcsóbban lehet vonattal utazni, [...] tovább »
Betörők jártak az örömanyánál Sajóhídvégen
Sajóhídvég - Míg a család ünnepelt, a betörők látogattak otthonaikba. Pénzre és ékszerekre mentek. tovább »
Fenyegető röplapon szidalmazta a romákat
Miskolc - El akarták venni a horgászbotját és a bringáját, dühében horogkeresztes leveleket írt. tovább »
Még több kategóriábol »


Login2


Autentificati-va sau adaugati un comentariu pe TION.ro

Autentificati-va pe TION.ro:




Elfelejtetted a jelszavad?

Comentati pe TION.ro:

Completati numele si e-mailul dvs. in casutele de mai sus pentru a putea comenta ca utilizator neinregistrat.

Új felhasználó regisztrálása