JÉGKORONG: Torontói dráma a nézőtéren, és a jégen

Hosszabbításban nyert 5-4 nyert hazai jégen a Toronto Maple Leafs gárdája az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) legutóbbi, közép-európai idő szerint vasárnap reggel rendezett játéknapján. A vendég “Pingvinek” 4-1-es hátrányból egyenlítettek a rendes játékidőben. A hosszabbítás viszont több, mint tíz perc elteltével kezdődhetett csak el, mivel az egyik néző rosszul lett.

A pittsburgh-i Ryan Whitney négy másodperccel a rendes játékidő vége előtt szerezte meg az egyenlítő találatot. Nem sokkal a bírók jelzése után egy néző elveszítette az eszméletét, de orvosi csapatnak köszönhetően magához tért, és bő tíz perc után kórházba szállították.

A hosszabbításban győztes gólt szerző Toronto edzője, Paul Maurice a meccs utáni sajtótájékoztatón úgy fogalmazott, hogy a kényszerszünet jót tett csapatának.