JÉGKORONG: Egyenlített a Dallas és a Nashville

Az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) rájátszásának szombat hajnali játéknapján a Dallas Stars 2-0-ra legyőzte a Vancouver Canucks együttesét, kiegyenlítve ezzel az egyik fél negyedik győzelméig tartó párharc állását.

A Stars az első harmad 24. másodpercében már megszerezte a vezetést Jeff Halpern révén, amit a második játékrész elején Joel Lundqvist duplázott meg. A Vancouver támadott becsülettel, de a Dallas kapusa, Marty Turco lenullázta a Canucksot.

A Nashville Predators-San Jose Sharks összecsapáson a vendégek lőtték az első gólt, de a Predators előbb egyenlített, majd az első harmad végén a vezetést is átvette. A második felvonás közepén Dumont emberhátrányban és emberelőnyben is eredményes volt, így a Nashville már 4-1-re vezetett a záró játékrész előtt. A Sharks erejéből csupán egy szépítő gólra futotta. A vége 5-2 lett.

Az Anaheim Ducks 3-2-re győzött a Minnesota Wild ellen, és így már 2-0-ra vezet az összesítésben.