Itt az NB II-es órarend!

Akt.:
Itt az NB II-es órarend!
A Magyar Labdarúgó Szövetségben elkészítették a labdarúgó NB II 2015/16-os szezonjának órára lebontott programját.

Ennek érdekessége, hogy a fordulók egynaposak lesznek, és csak két idősávban rendezhetnek meccseket a csapatok, a villanyvilágítás nélküliben és a villanyfényesben. A most megalkotott program a tévés közvetítések miatt módosulhat, ezek a majdan érintett meccsek M4 jelzése szerint vasárnaponként lehetnek.

ÉM-BCS


Az NB II 2015/16-os évadjának órarendje

1. forduló, augusztus 1. (szombat)17.30: Siófok – Dunaújváros
17.30: Budaörs – Balmazújváros
17.30: Szigetszentmiklós – Zalaegerszeg
17.30: Ajka – Sopron
17.30: Soroksár – Szolnok
17.30: Kisvárda – Csákvár
17.30: Szeged – Gyirmót
19.00: Mezőkövesd – Vác


2. forduló, augusztus 8. (szombat)

17.30: Balmazújváros – Mezőkövesd
17.30: Sopron – Szigetszentmiklós
17.30: Vác – Dunaújváros
17.30: Siófok – Szeged
17.30: Kisvárda – Gyirmót
19.00: Csákvár – Soroksár
19.00: Szolnok – Ajka
19.00: Zalaegerszeg – Budaörs


3. forduló, augusztus 15. (szombat)

17.30: Budaörs – Sopron
17.30: Szigetszentmiklós – Szolnok
17.30: Soroksár – Gyirmót
17.30: Kisvárda – Szeged
17.30: Siófok – Vác
17.30: Balmazújváros – Dunaújváros
19.00: Mezőkövesd – Zalaegerszeg
19.00: Ajka – Csákvár


4. forduló, augusztus 22. (szombat)

17.30: Sopron – Mezőkövesd
17.30: Kisvárda – Siófok
17.30: Szeged – Soroksár
17.30: Balmazújváros – Vác
19.00: Gyirmót – Ajka
19.00: Csákvár – Szigetszentmiklós
19.00: Szolnok – Budaörs
19.00: Zalaegerszeg – Dunaújváros


5. forduló, augusztus 29. (szombat)

17.30: Soroksár – Kisvárda
17.30: Vác – Zalaegerszeg
17.30: Siófok – Balmazújváros
17.30: Budaörs – Csákvár
17.30: Szigetszentmiklós – Gyirmót
19.00: Mezőkövesd – Szolnok
19.00: Ajka – Szeged
19.00: Dunaújváros – Sopron


6. forduló, szeptember 12. (szombat)

16.30: Soroksár – Siófok
16.30: Kisvárda – Ajka
16.30: Szeged – Szigetszentmiklós
16.30: Sopron – Vác
19.00: Csákvár – Mezőkövesd
19.00: Gyirmót – Budaörs
19.00: Szolnok – Dunaújváros
19.00: Zalaegerszeg – Balmazújváros


7. forduló, szeptember 19. (szombat)

16.00: Balmazújváros – Sopron
16.00: Vác – Szolnok
16.00: Siófok – Zalaegerszeg
16.00: Budaörs – Szeged
16.00: Szigetszentmiklós – Kisvárda
19.00: Mezőkövesd – Gyirmót
19.00: Ajka – Soroksár
19.00: Dunaújváros – Csákvár


8. forduló, szeptember 26. (szombat)

16.00: Szeged – Mezőkövesd
16.00: Sopron – Zalaegerszeg
16.00: Soroksár – Szigetszentmiklós
16.00: Kisvárda – Budaörs
19.00: Ajka – Siófok
19.00: Gyirmót – Dunaújváros
19.00: Csákvár – Vác
19.00: Szolnok – Balmazújváros


9. forduló, október 3. (szombat)

15.00: Vác – Gyirmót
15.00: Siófok – Sopron
15.00: Budaörs – Soroksár
15.00: Szigetszentmiklós – Ajka
18.00: Mezőkövesd – Kisvárda
18.00: Zalaegerszeg – Szolnok
18.00: Balmazújváros – Csákvár
18.00: Dunaújváros – Szeged


10. forduló, október 17. (szombat)

14.30: Soroksár – Mezőkövesd
14.30: Szigetszentmiklós – Siófok
14.30: Kisvárda – Dunaújváros
14.30: Szeged – Vác
18.00: Ajka – Budaörs
18.00: Gyirmót – Balmazújváros
18.00: Csákvár – Zalaegerszeg
18.00: Szolnok – Sopron


11. forduló, október 24. (szombat)

14.30: Vác – Kisvárda
14.30: Siófok – Szolnok
14.30: Budaörs – Szigetszentmiklós
14.30: Sopron – Csákvár
18.00: Mezőkövesd – Ajka
18.00: Zalaegerszeg – Gyirmót
18.00: Balmazújváros – Szeged
18.00: Dunaújváros – Soroksár


12. forduló, október 31. (szombat)

13.30: Szigetszentmiklós – Mezőkövesd
13.30: Budaörs – Siófok
13.30: Soroksár – Vác
13.30: Kisvárda – Balmazújváros
13.30: Szeged – Zalaegerszeg
18.00: Ajka – Dunaújváros
18.00: Gyirmót – Sopron
18.00: Csákvár – Szolnok


13. forduló, november 7. (szombat)

13.30: Vác – Ajka
13.30: Siófok – Csákvár
13.30: Sopron – Szeged
17.00: Mezőkövesd – Budaörs
17.00: Zalaegerszeg – Kisvárda
17.00: Balmazújváros – Soroksár
17.00: Dunaújváros – Szigetszentmiklós
17.00: Szolnok – Gyirmót


14. forduló, november 21. (szombat)

13.30: Budaörs – Dunaújváros
13.30: Szigetszentmiklós – Vác
13.30: Soroksár – Zalaegerszeg
13.30: Kisvárda – Sopron
13.30: Szeged – Szolnok
16.00: Mezőkövesd – Siófok
16.00: Ajka – Balmazújváros
16.00: Gyirmót – Csákvár


15. forduló, november 28. (szombat)

13.00: Szolnok – Kisvárda
13.00: Sopron – Soroksár
13.00: Vác – Budaörs
13.00: Siófok – Gyirmót
16.00: Dunaújváros – Mezőkövesd
16.00: Csákvár – Szeged
16.00: Zalaegerszeg – Ajka
16.00: Balmazújváros – Szigetszentmiklós


16. forduló, február 20. (szombat)

14.00: Vác – Mezőkövesd
14.00: Szolnok – Soroksár
17.00: Balmazújváros – Budaörs
17.00: Zalaegerszeg – Szigetszentmiklós
17.00: Sopron – Ajka
17.00: Csákvár – Kisvárda
17.00: Gyirmót – Szeged
17.00: Dunaújváros – Siófok


17. forduló, február 27. (szombat)

14.00: Soroksár – Csákvár
14.00: Szigetszentmiklós – Sopron
14.00: Budaörs – Zalaegerszeg
14.00: Szeged – Siófok
17.00: Mezőkövesd – Balmazújváros
17.00: Ajka – Szolnok
17.00: Dunaújváros – Vác
17.00: Gyirmót – Kisvárda


18. forduló, március 5. (szombat)

14.30: Szolnok – Szigetszentmiklós
14.30: Szeged – Kisvárda
14.30: Vác – Siófok
17.00: Zalaegerszeg – Mezőkövesd
17.00: Sopron – Budaörs
17.00: Csákvár – Ajka
17.00: Gyirmót – Soroksár
17.00: Dunaújváros – Balmazújváros


19. forduló, március 12. (szombat)

14.30: Siófok – Kisvárda
14.30: Soroksár – Szeged
14.30: Szigetszentmiklós – Csákvár
14.30: Budaörs – Szolnok
14.30: Vác – Balmazújváros
18.00: Mezőkövesd – Sopron
18.00: Dunaújváros – Zalaegerszeg
18.00: Ajka – Gyirmót


20. forduló, március 19. (szombat)

15.00: Szeged – Ajka
15.00: Kisvárda – Soroksár
18.00: Szolnok – Mezőkövesd
18.00: Sopron – Dunaújváros
18.00: Csákvár – Budaörs
18.00: Gyirmót – Szigetszentmiklós
18.00: Zalaegerszeg – Vác
18.00: Balmazújváros – Siófok


21. forduló, április 2. (szombat)

16.30: Siófok – Soroksár
16.30: Szigetszentmiklós – Szeged
16.30: Budaörs – Gyirmót
16.30: Vác – Sopron
19.00: Mezőkövesd – Csákvár
19.00: Ajka – Kisvárda
19.00: Dunaújváros – Szolnok
19.00: Balmazújváros – Zalaegerszeg


22. forduló, április 9. (szombat)

16.30: Szeged – Budaörs
16.30: Kisvárda – Szigetszentmiklós
16.30: Soroksár – Ajka
19.00: Gyirmót – Mezőkövesd
19.00: Csákvár – Dunaújváros
19.00: Sopron – Balmazújváros
19.00: Szolnok – Vác
19.00: Zalaegerszeg – Siófok


23. forduló, április 16. (szombat)

17.00: Siófok – Ajka
17.00: Szigetszentmiklós – Soroksár
17.00: Budaörs – Kisvárda
17.00: Vác – Csákvár
19.00: Mezőkövesd – Szeged
19.00: Dunaújváros – Gyirmót
19.00: Balmazújváros – Szolnok
19.00: Zalaegerszeg – Sopron


24. forduló, április 23. (szombat)

17.00: Kisvárda – Mezőkövesd
17.00: Szeged – Dunaújváros
17.00: Soroksár – Budaörs
19.00: Ajka – Szigetszentmiklós
19.00: Szolnok – Zalaegerszeg
19.00: Csákvár – Balmazújváros
19.00: Gyirmót – Vác
19.00: Sopron – Siófok


25. forduló, április 30. (szombat)

17.00: Siófok – Szigetszentmiklós
17.00: Budaörs – Ajka
17.00: Vác – Szeged
19.00: Mezőkövesd – Soroksár
19.00: Dunaújváros – Kisvárda
19.00: Balmazújváros – Gyirmót
19.00: Zalaegerszeg – Csákvár
19.00: Sopron – Szolnok


26. forduló, május 7. (szombat)

17.30: Soroksár – Dunaújváros
17.30: Szigetszentmiklós – Budaörs
17.30: Szeged – Balmazújváros
17.30: Kisvárda – Vác
19.00: Ajka – Mezőkövesd
19.00: Csákvár – Sopron
19.00: Gyirmót – Zalaegerszeg
19.00: Szolnok – Siófok


27. forduló, május 14. (szombat)

17.30: Mezőkövesd – Szigetszentmiklós
17.30: Siófok – Budaörs
17.30: Vác – Soroksár
19.00: Dunaújváros – Ajka
19.00: Balmazújváros – Kisvárda
19.00: Zalaegerszeg – Szeged
19.00: Sopron – Gyirmót
19.00: Szolnok – Csákvár


28. forduló, május 21. (szombat)

18.00: Budaörs – Mezőkövesd
18.00: Szigetszentmiklós – Dunaújváros
18.00: Szeged – Sopron
18.00: Kisvárda – Zalaegerszeg
18.00: Soroksár – Balmazújváros
19.00: Gyirmót – Szolnok
19.00: Ajka – Vác
19.00: Csákvár – Siófok


29. forduló, május 29. (vasárnap)

18.00: Siófok – Mezőkövesd
18.00: Vác – Szigetszentmiklós
19.00: Dunaújváros – Budaörs
19.00: Balmazújváros – Ajka
19.00: Zalaegerszeg – Soroksár
19.00: Sopron – Kisvárda
19.00: Szolnok – Szeged
19.00: Csákvár – Gyirmót


30. forduló, június 5. (vasárnap)

18.00: Mezőkövesd – Dunaújváros
18.00: Szeged – Csákvár
18.00: Kisvárda – Szolnok
18.00: Soroksár – Sopron
18.00: Ajka – Zalaegerszeg
18.00: Szigetszentmiklós – Balmazújváros
18.00: Budaörs – Vác
18.00: Gyirmót – Siófok