II. „Óriás leszel” nemzetközi Mogyi-Susi sárospataki sporttehetség fesztivál végeredménye

Akt.:
II. „Óriás leszel” nemzetközi Mogyi-Susi sárospataki sporttehetség fesztivál végeredménye
II. „Óriás leszel” nemzetközi Mogyi-Susi sárospataki sporttehetség fesztivál végeredménye
Sárospatak – 2012. május 11-12-13-án – a Sárospataki Utánpótlásnevelő Sportiskola és a sárospataki sportegyesületek szervezésében (STC; Rákóczi DSE; MECFK; ÁVG DSE; Zemplén VK; Árvay DSE) – került megrendezésre a II. „Óriás leszel” Nemzetközi Mogyi-SUSI sárospataki sporttehetség fesztivál, amelynek keretében az első napon sportkonferencián, a másodikon szabadidősportnapon, míg a zárónapon sportversenyeken lehetett részt venni.

Ez utóbbiak eredményei közöljük az alábbiakban:

II. STC fiú kézilabda torna
1998-1999-esek: 1. Sárospataki TC, 2. Miskolci Városi Sportiskola, 3. Kisvárda.
2000-2001-esek: 1. Sárospataki TC, 2. Tokaj DSE, 3. Mezőkövesd.

XIII. Mogyi– Susi leány kézilabda torna
1999-2000-esek: 1. SUSI, 2. Miskolci Városi SI, 3. Kisvárda.

X. Mogyi-Susi leány szivacskézilabda torna
2002-2003-2004-esek: 1. Kisvárda, 2. Kosice, 3. Tokaj DSE.
2003-2004-esek: 1. Tokaj DSE, 2. SUSI.

II. Szent Erzsébet torna verseny
Gyerkőc lány, talaj: 1. Földes Kincső, 2. Hauser Réka és Poroszka Zsófia, 3. Vigyikán Dorka.
I-II. korcsoport lány, talaj: 1. Tallárom Réka, 2. Trikó Noémi, 3. Dandás Leila.
I-II. korcsoport lány, gerenda: 1. Trikó Noémi, 2. Tallárom Réka, 3. Dandás Leila.
I-II. korcsoport lány, ugrás: 1. Tallárom Réka, 2. Dandás Leila, 3. Feigel Linda.
I-II. korcsoport fiú, talaj: 1. Kozsurek Péter, 2. Dékány Csanád, 3. Szendrei Gábor.
I-II. korcsoport fiú, ugrás: 1. Dékány Csanád, 2. Szendrei Gábor, 3. Kozsurek Péter.
I-II. korcsoport fiú, gyűrű: 1. Dékány Csanád, 2. Szendrei Gábor, 3. Kozsurek Péter.
IV. korcsoport fiú, talaj: 1. Kanalas László, 2. Kuti Vendel.

I. ÁVG DSE városi sakkverseny
Felsős korosztály: 1. Mengyán Márton, 2. Burinda Gábor, 3. Bóta Balázs.
Alsós korosztály: 1. Pribelszky Bence, 2. Szuetta Mihály, 3. Szalánczi Flóra.

I. Sárospataki nyílt tollaslabda bajnokság
Egyéni: 1. Móré Csaba, 2. Kunczik László, 3. Kun Péter.
Páros: 1. Móré Csaba, Balla István, 2. CS. Nagy Balázs, Kun Péter, 3. Kunczik László, Kocsi Zoltán.

VI. Pataqua Kupa nemzetközi vízilabda torna
2000-es fiúk: 1. Eger, 2. Zemplén VK, 3. Kosice.

XIII Mogyui-SUSI nemzetközi interliga labdarúgó torna
2002-es fiúk: 1. Görög FS, 2. Cigánd, 3. Máramarossziget.

XIII Mogyi-SUSI nemzetközi labdarúgó torna
2003-2004-es fiúk: 1. Kosice AC, 2. Nyíregyháza Kertváros, 3. SUSI Piros.
2001-2002-es fiúk: 1. SUSI Piros, 2. Kosice AC, 3. SUSI Kék.

VI. Rákóczi Kupa nemzetközi asztalitenisz verseny
7-8. osztályosok: 1. Gulyás Márk, 2. Szabó Ákos, 3. Jakab Szabolcs.
5-6. osztályosok: 1. Bujdosó Richárd, 2. Horváth Máté, 3. Molnár András.








hirdet�s