2015.10.18. 22:43

Ismét feljutó helyen a Mezőkövesd Zsóry FC

Mezőkövesd – A labdarúgó NB II 10. fordulójában a a Soroksár SC vendége volt a Mezőkövesd Zsóry FC vasárnap délután.

Soroksár SC – Mezőkövesd Zsóry FC

1-3 (0-0)

Budapest, 150 néző. V.: Berke.

Soroksár: Holczer – Fülöp, Gyepes, Valencsik, Gohér – Kapacina, Szalánszki (Kákonyi, 55.), Huszák, Gárdos (Peszmeg, 82.) – Pál (Korozmán, 62.), Zsivoczky-Pandel. Vezetőedző: Lucsánszky Tamás.

Mezőkövesd Zsóry: Dombó – Nagy J., Nánási, Devecseri, Fótyik – Takács (Tamási, 74.), Szeles (Tajthy, 89.) – Rácz, Molnár, Heffler (Bajzát, 80.) – Máté. Vezetőedző: Benczés Miklós.

51. perc: Máté tört be a tizenhatoson belülre, amikor felvágták. A megítélt tizenegyesből Máté a jobb alsó sarokba helyezett, 0-1.

54. perc: Máté lépett ki a védők között és kapott remek labdát, majd két lépés után 14 méterről a jobb alsó sarokba lőtt, 0-2.

65. perc: Szabadrúgáshoz jutott a Mezőkövesd a hazai kaputól 22 méterre középről: a labda mögé Heffler állt, aki a bal felső sarokba csavart, 0-3.

82. perc: Bal oldali beadás után Korozmán jól vette át középen a labdát, majd 9 méterről a menteni igyekvő védők között a kapu közepébe lőtt, 1-3.

Jók: Pál, Gárdos, Zsivoczky-Pandel, ill. Máté, Heffler, Dombó, Molnár.

Lucsánszky Tamás: – Számunkra több volt ebben a mérkőzésben, bár volt olyan játékosom, aki a héten 210 percet játszott. Gratulálok a Mezőkövesdnek, megérdemelték a győzelmet.

Benczés Miklós: – Nagyon örülök a győzelemnek, hiszen volt törleszteni valónk a szurkolóink felé. Fontos ez a három pont, hiszen ezzel a sikerrel visszakerültünk a feljutó helyre. Gratulálok a csapatomnak!