Kazincbarcika hírei

2011.04.30. 21:01

Az első félidőben eldőlt

<p>A labdarúgó NB II Keleti csoportjának 24. fordulójában hazai pályán kapott ki szombaton a Kazincbarcika.</p>

Kazincbarcikai SC – Rákospalotai EAC 2-4 (0-3)
Kazincbarcika, 300 néző. V.: Veizer.

Kazincbarcika: Hamar - Müller, Mező, Fehér, Nagy G. (Vasas, 53.) - Kovács P., Borbély (Orlóczki, 66.), Lipusz, Binder (Hajdu, 54.) - Tátrai, Badalik. Vezetőedző: Orlóczki Tibor.
REAC: Somogyi - Menyhárt (Gamal, 93.), Menyhért, Ferencz, Hibó - Cseri (Bubori, 87.), Kovács B., Gulyás, Bogdán (Borsi, 58.) - Nyerges, Kiss T. Vezetőedző: Mátyus János.

22. perc: Egy gyorsan elvégzett szabadrúgást követően Kiss T. lőtt 20 méterről a kapuba, 0-1.
36. perc: Kovács kapu elé tekert szabadrúgása után Mező csúsztatta a labdát a saját kapujába, öngól, 0-2.
39. perc: Nyerges passzolt Cserihez aki 6 méterről nem hibázott, 0-3.
56. perc: Nyerges esett át Vasas lábán a tizenhatoson belül a játékvezető büntetőt ítélt. A tizenegyest Nyerges magabiztosan értékesítette, 0-4.
65. perc: Mező emelt középre ahol Kovács P. 4 méterről fejelt a kapuba, 1-4.
78. perc: Badalik passzolt Kovács P.-hez aki egy cselt követően 10 méterről lőtt a hálóba, 2-4.
81. perc: A földön fekvő Cserit Orlóczki akarta „lehúzni” a pályáról, az eset után a játékosok dulakodni kezdtek, melynek végén a játékvezető Gulyást és Hamart is kiállította.
86. perc: Orlóczki megkapta a második sárga lapját így a kiállítás sorsára jutott.

Jók: Kovács P., ill. Kiss T., Menyhárt.

Orlóczki Tibor: - Az első félidőt átaludtuk, a második félidőben hiába tett meg mindent a csapat, nem sikerült a pontszerzés.
Mátyus János: - Nagyon fontos győzelmet arattunk, döntő volt, hogy helyzeteinket jó arányban használtuk ki.