Sajóbábony vs. Sárospatak - © Fotó: Bujdos Tibor
A labdarúgó megyei I. osztály 1. fordulójában négy meccset játszottak vasárnap.

Tokaj – Szerencs 3-1 (1-1)

Tokaj, 600 néző. V.: Tiszóczki.

Tokaj: Csócsics – Kiss, Macsi, Major, Juhász, Halász, Glonczi (Lukács), Borbély (Oláh), Pásztor (Kántor), Csordás, Filetóth (Tóth D.). Edző: Riczu Róbert.

Szerencs: Kristóf – Sohajda (Szabó Á.), Suller, Rábai, Buri D. (Erdei), Buri A., Kiss K., Horváth A., Nagy L. (Sami), Lengyel, Nagy M. Edző: Tóth István és Lukács Bertalan.

G.: Glonczi (2), Filetóth, ill. Kiss K. Kiállítva: Suller (60.). Jók: Glonczi, Filetóth, Kiss G., Csordás, ill. Nagy M., Lengyel. Ifi: 6-0.

Riczu Róbert: – Gratulálok a csapatnak, szoros mérkőzésen sikerült kiharcolnunk a győzelmet. Sikerünket Tarba László emlékének ajánljuk.

Tóth István: – Nehézzé tettük magunknak a mérkőzést, a második félidőben a Tokaj ezt kihasználta, gratulálok nekik, mi pedig a jobb folytatásban bízunk.

Onga – Edelény 0-4 (0-2)

Onga, 150 néző. V.: Belicza.

Onga: Lövey – Tóth R., Bagi, Berta, Tóth N., Boszák, Bóta, Fazekas (Illés), Monyók, Román, Sikur. Edző: Varacskai István, Simon Imre.

Edelény: Molnár – Hanász, Pataki, Mészáros (Marsalkó), Subert, Homonnay (Bokk), Huszti (Nadanicsek), Boros L., Komjáti, Kótai (Nagy), Boros M. (Táncos). Elnök: Szilvai Attila.

G.: Pataki, Subert, Huszti, Kótai. Jók: senki, ill. az egész csapat. Ifi: 3-4.

Varacskai István: – Gyenge kezdés, megérdemelt vendégsiker.

Szilvai Attila elnök: – Nagyon sokat dolgoztunk a felkészülési időszakban, örülök, hogy ennek ilyen eredménye van. Sikeresebb folytatást a hazai csapatnak.

Sajóbábony – Sárospatak 3-1 (1-1)

Sajóbábony, 100 néző. V.: Sveda.

Sajóbábony: Roza – Tóth I., Molnár Cs., Tóth T., Hronyecz, Tátrai (Lázi), Kerényi, Nyeste, Sebők
(Nagy), Varga (Balogh), Kovács P. Edző: Tóth István.

Sárospatak: Koleszár – Kovács T., Bodnár Z., Hacsa, Takács I T., Tóth Á., Kerékgyártó, Csikai, Horváth, Pothurszky (Hoffmann), Pápai (Takács II T.). Edző: Sánta Tibor.

G.: Tátrai, Kerényi, Lázi, ill. Pothurszky (11-esből). Kiállítva: Nagy (58.), Takács I T. (67.). Jók: Tóth T., Hronyecz, Tátrai, Kerényi, ill. Bodnár, Kovács, Hacsa. Ifi: 4-1.

Tóth István: – A kezdés mindig nehéz, még úgy is, hogy a 3. percben vezetést szereztünk. Úgy érzem, többet birtokoltuk a labdát és helyzetünk is több volt, így megérdemelt győzelmet arattunk.

Sánta Tibor: – Végig egyenrangú ellenfelei voltunk a Bábonynak, a végén két egyéni hiba eldöntötte a mérkőzést.

Nagybarca – Ózd 3-0 (0-0)

Nagybarca, 75 néző. V.: Nagy F.

Nagybarca: Káló – Juhász A., Mátyás, Spisák, Juhász T., Kovács, Páró (Szabó), Kakuk (Veják), Rapp (Vass), Balogh (Tarcali), Sáfár (Jancsurák). Edző: Kőrösi Gábor.

Ózd: Tóth – Farkas D., Török, Csépányi, Obbágy, Makó (Farkas Z.), Murányi (Káplár), Váradi (Berki), Kiss (Jakab), Danyi, Szamosi (Konyha). Edző: Budai Tamás.

G.: Mátyás, Kovács, Spisák. Jók: az egész csapat, ill. senki. Ifi: 3-2.

Tanyi Csaba csapatvezető: – Jó iramú mérkőzésen a második félidőben ellenfelünk fölé nőttünk. Mindenki maximálisan odatette magát, megérdemelten nyertünk.

Budai Tamás: – Rossz talajú pályán nagyon gyenge játékkal megalázó vereséget szenvedtünk.